Şimdi Ara

Devlet bahçeli ülkenin en güçlü adamı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
1
Favori
1.098
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçen sene sedat pekere alçak demişti.Kendisine laf edenlerin üzerine 1000 adım atan peker devlet bahçeliye laf söylemeyi bırak şu olaylardan beri bahçelinin adını ağzına bile almadı.

Mhp den kopan ümit özdağda bahçeliyi karşısına alamıyor adamın artık nasıl bir caydırıcılığı varsa kılıçdar bile bahçeli hakkında ileri geri konuşmuyor.

Günahım kadar sevmem bahçeliyi dışardan öyle yaşlı başlı ihtiyar gözüktüğüne bakmayın akp nin eline düşmüş gibi gözüküyor ama arka planda mhp akp yi yönetiyor iç işleri bakanlığında kendi kadrolarını açıyorlar bu azerbeycana yapılan yardımlar hepsi mhp sayesinde yoksa akp azerileri sallayacak bir parti değil

peker yalandan soyluya saydırıp duruyor soylu kolay lokma saldırır ona tabi kolaysa ona alçak diyen bahçeliyi alsın karşısına.Herşeyi seçim dönemine bıraktım diyip duruyor gram samimi değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dxdiag36 -- 5 Temmuz 2022; 13:19:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hangi sozu geciyor merak ediyorum, ulke ne hale geldi, araplar ortada fink atiyor, miliyetciligin m si kalmadi, partisi surekli oy kaybediyir ama bu adam soz sahibi..geciniz, akp bitince esamesi okunmayacak bir parti olacak ve akp iktidardan dustukten sonra patlayan skandallarla bahceli, yaslilik ve hastaligin etkisiyle siyasetten cekilecek.
  • Öcalanı asmak o dönem abd yi direk karşına almak demekti o dönem onu yapabilcek birisi yoktu

• MHP ülkeyi yönetiyorsa hesapta milliyetci Parti'nin iktidar olduğu ülkede bu kadar Arabın orta doğu çöpünun ne işi var. Neden sınır güvenliği yok?

• Nike kullanıcısına yanıt

Sallamıyorlar çünkü ya adı mhp diye gerçekten milliyetçi olduğunu falanmı sanıyorsun.Başka planları var

Devlet bahçeli dindar bir adamda değil 28 şubatta türbanlılara saydırıyordu şimdi dindar ayaklarına yatıyor siyasetçi bu adamlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dxdiag36 -- 5 Temmuz 2022; 13:29:35 >
  • Bahçeli'yi eski hükümet danışmanlarından Memduh Bayraktaroğlu iyi anlatır.

• şaka maka mhp devlet içinde çok fena yuvalanıyor

• bahçeli ve şöförü

• Bence de şu anda ülke de en fazla sözü geçen adam muhtemelen Bahçeli.

• Bahçeliyi kimse sallamadığı için ses etmiyor. Kendini rezil rüsva duruma düşürdü zaten millet daha ne laf söyleyecek. Arada Meral Akşener 2 laf koyup geçiyor.

Bu arada diğer bir ihtimal bahçelinin gerçekten akp'yi içerden bitirmek için bir piyon olduğu. Akp'yi kendine bağımlı kılıp, milletin gözünde iyice yerin dibine batması için çabalıyor gibi görünüyor. Ne ülkücülük ne türkçülük ne atatürkçülük hiçbirşeyi savunmadıkları gibi, geçmişde savaştıkları, nefret ettikleri tüm zihniyetleri şuan kabul ediyor gözüküyorlar. Bu kadar saçmalığın arkasında bence bir niyetleri var.

• Allah aşkına. Kimse sallamadığı için onu kaale alan bile yok. Düne kadar RTE yi bitiricem diyen adam, şimdi RTE ne derse aynısını diyor. Kuklaları bile başımıza lider kestiniz.

• Hangi sozu geciyor merak ediyorum, ulke ne hale geldi, araplar ortada fink atiyor, miliyetciligin m si kalmadi, partisi surekli oy kaybediyir ama bu adam soz sahibi..geciniz, akp bitince esamesi okunmayacak bir parti olacak ve akp iktidardan dustukten sonra patlayan skandallarla bahceli, yaslilik ve hastaligin etkisiyle siyasetten cekilecek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1+1 3 eder diyenmi büyük bitmiş kafaya dönüyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saydığın isimler benim hakkımda da konuşmuyor o zaman en güçlü benim. Hiç kimse bahçeliyi muhatab almıyor artık, adamdan bile saymıyorlar.

• Cem kullanıcısına yanıt

Yukardada yazmıştım bu adamların herhangi bir ideolojisi dünya görüşü yok.Mhp nin adı milliyetçi diye milliyetçi olmuyor.Aynı şekilde bahçeli 28 şubatta türbanlılara saydırıyordu şimdi dindar ayaklarına yatıyor.Bunların tek amacı gücü elde etmek

• Korumaları daha güçlü

• Dxdiag36 D kullanıcısına yanıt
    Devlet bahçeli sır gibi bir insan olduğunu düşünüyorum en bariz örneği akpye saydıran en öndeki kişi iken şimdi akpyi savunan en öndeki kişi mhp döneminde savunma sanayi son dönemlerde atağa geçti azerbeyca konusunda türk keneşi konusunda yapıcı adımları rahatlıkla görebiliyoruz ama hep arka planda 2023 de ne olacak göreceğiz meral bile devlet bahçeliye saydırmıyor ve bilinçli yapıldıklarını düşünüyorum sol milliyetçi yakın partı oluşturdular şimdide zafer partisi bu partide iki cenahı sallayan partı oluşturulmuş oldu

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Zafer gelince akpsi chpsi mhpsi alayı = " Yallahhh zıbışşş " olucak. Hepsi çöp 1 tanesi değil alayı ülkenin sırtına kulliyen yük.Boş laf abideleri topu.

• Bahçeli kim ya, hangi sözü geçiyormuş Bahçeli'nin? La adamı takan yok, sürekli boş konuşup duruyor. İktidarda da stepnelikten başka bir şey yaptığı yok.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.