DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
DEVİR SAATİ GEREKLİ Mİ SİZCE ??
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
103
Cevap
0
Favori
24.404
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Markalar >> Renault >> DEVİR SAATİ GEREKLİ Mİ SİZCE ??
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      3 Mesaj
      19 Nisan 2007 02:08:54
      quote:

tabiki gerekli ama bence devir insanın kendisi... bende 99 model panelvan h100 var ama araç 2007 ye taş çıkartacak cinsten...ona 1100 devir saati taktırdım süper çalışıo ...sakın dizel araçlara devir saati olmaz die üzülmeyin kesinlikle oluyorr.ben aksesuar olsun die taktırdım ama istenler varsa da taktırabilirler (hsn_glmz@hotmail.com)
      |
      |

• Teğmen
      210 Mesaj
      19 Nisan 2007 14:17:49
      Gerekli olmasaydı VW, Mercedes, Toyota ... vs. arabalarda da olmazdı.
      |
      |

• Çavuş
      52 Mesaj
      19 Nisan 2007 14:42:20
      devir saatsiz araba olurmu yaa ayıp valla ayıp
      benim kangoo dada yok ne biçim iş yapıyolar anlamıyorum ..renault iyice cıvıtmaya başladı acil birşeyler yapmaları lazım
      |
      |

• Binbaşı
      1156 Mesaj

iOS Beta Tester
      19 Nisan 2007 17:03:35
      devir saati kesinlikle gerekli özellikle yeni nesil araçlarda motor sesi fazla duyulmadığından vites atmada geç kalınabiliyor.
      |
      |

Gamertag : bravesgt

PSN : kemal45
    • Yarbay
      4980 Mesaj
      19 Nisan 2007 17:35:40
      quote:

Orjinalden alıntı: renaultt

Artık Symbol'ler de devir saati standart.

Ufaltılmış önizleme resmi

bu arada bu gösterge panelini hiç beğenmedim. çok itici geldi bana..
      |
      |

• Teğmen
      202 Mesaj
      20 Nisan 2007 14:57:32
      devir saatsiz araba kullanmak gözleri kapalı koşmaya benziyor.Motor ne yapıyor motoru zorlarmıyım endişesi yok..
      |
      |

clio symbol 1.4 8v 2002, 113.000 km
    • Binbaşı
      1319 Mesaj
      20 Nisan 2007 15:20:56
      bence kesinlikle olmalı
      |
      |

• Yüzbaşı
      686 Mesaj
      20 Nisan 2007 16:20:50
      hadi otomatik vites olsa anlarım da manuel de çok mantıksız devir saatinin katılmaması.

pencereler kapalı olsun biraz da müzik arabanın sesini duymazsın.ondan sonra nasıl ayarlıcan gazı. acemi gibi gezersiniz ortalıkta.

biraz zaman geçtikten sonra ayagınız alışır herhalde
      |
      |

• Yüzbaşı
      950 Mesaj
      20 Nisan 2007 16:50:28
      93 model Spring aracımda devir saati var ve benim için olmazsa olmaz...Şehirlerarası yollarda müzik de açıksa zaten motor sesini çok iyi algılayamıyorsunuz.Bu benim aracımda böyleyken yeni nesil daha sessiz çalışan motorlu araçlar için kesinlikle olmalı.Eğer ekonomi ve motor sağlığı benim için önemli diyorsanız tabi ki..
      |
      |

• Yüzbaşı
      552 Mesaj
      21 Nisan 2007 14:12:27
      97 rl dede yok .şaşırdım . valla . reno aynı nokıa gibi . nerden kısacağını iyi biliyo . nokıa alırsın içinden kulaklık çıkar oda mono . reno alırsın içinden çıkar gösterge ama saat yok .
      |
      |

• Yarbay
      2935 Mesaj
      21 Nisan 2007 14:21:17
      devir saati güzel bir şey....daha iyi oluyor ama olmasada zaten araba bağırdımı veya hızına bakarak vites değiştirildiğinde gelen devir az çok belli olur;;;;;
      örnek;araç 1 viteste 20 km hızda iken vites değiştirilir....3000
      devire yaklaşık olur ve bağırarak belli eder zaten....

quote:

Orjinalden alıntı: leon_es

Devir saati ekonomik kullanma açısımdan son derece önemli. Vites değişimşerinde 3000 devir aşımında yakıt önemli miktarda artıyor.

|
      |

• Yarbay
      2935 Mesaj
      21 Nisan 2007 14:25:39
      h 100 lerin standartlarında yok deluxelerinde var...bendede 2001 model vindovvan deluxe vardı onda devir saati vardı...
      sonradan takılanlar orjinalini tutmuyor....orj.ekranda bulunurken sonradan takılanlar değişik yerlere montaj ediliyor ve güzel durmuyor...
      ne arabaydı...sattığıma pişmanım...

quote:

Orjinalden alıntı: hsnglmz

Alıntıları Göster

tabiki gerekli ama bence devir insanın kendisi... bende 99 model panelvan h100 var ama araç 2007 ye taş çıkartacak cinsten...ona 1100 devir saati taktırdım süper çalışıo ...sakın dizel araçlara devir saati olmaz die üzülmeyin kesinlikle oluyorr.ben aksesuar olsun die taktırdım ama istenler varsa da taktırabilirler (hsn_glmz@hotmail.com)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmet_0606 -- 21 Nisan 2007; 14:27:34 >
      |
      |

• Yüzbaşı
      781 Mesaj
      21 Nisan 2007 15:29:57 Konu Sahibi
      Clio Symbol dCi içindir.

|
      |

• Yarbay
      10806 Mesaj

Android Beta Tester
      22 Nisan 2007 13:11:12
      quote:

Orjinalden alıntı: kudal

benim 93 springte var. 2006 model clio da yok. walla hayret ediyorum.

92 broawaylerin hepsi çelik jantlı ama sıfır megané larda üst versiyonlarda var sanırım sadece dynamiqe ve üstlerinde (özel seriler hariç) var

o zaman gidip devir saatlisini alın arkadaşlar adamlar maliyeti düşürmek için yapıyorlar bunları ucuz diye alıyorsunuz sonra devir saati yok diye kızıyorsunuz.

quote:

Orjinalden alıntı: _ahmet_

Devir saati sadece acemiler için vardır.Hayatımda bir kere bile devir saatine bakmıyorum.Sadece 5deyken acaba ne devirdeyim ona bakarım.

Gereksiz.

bu da çok yanlış bence gerekli yakıt tasarrufu açısından gereksiz olsa iyi şöför kötü şöför meselesi olsa kamyonlara otobüslere de koymazlardı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crazyarif -- 22 Nisan 2007; 13:16:11 >
      |
      |

Acer AS5740G-434G50Bi
      CPU: Intel® Core™ i5-430m 2.26 ~ 2.53 Ghz (Turbo Boost) | RAM: 4 GB DDR3 1066 Mhz | HDD: Toshiba 500 GB 5400 rpm | Acer Nplify™802.11b/g/n | ATI Mobility Radeon™ HD 5650 GDDR3 1 GB Ekran kartı DirectX® 11 | High Frequency Enhancer True 5.1 surround ses çıkışı | Bluetooth® 2.1+EDR | 4 USB 2.0, 1 HDMI™ | 15.6" HD 1366 x 768, 16:9 yüksek parlaklık (220-nit) Acer CineCrystal™ LED-backlit TFT LCD, 8 ms HD tepki süresi | Windows 7 Home Premium TR 64 Bit
      Suskunluğum asaletimdendir! Her lafa verilecek bir cevabım vardır aslında... Ama bir lafa bakarım laf mı diye bir de söyleyene bakarım adam mı diye!
    • Yüzbaşı
      540 Mesaj
      25 Nisan 2007 06:02:04
      Reno-Mais'e isteklerimizi iletirsek, dikkate alacaklarını düşünüyorum. Bunun içinwww.renault.com.tr/forms/forms.asp
      formunu doldurmak yeterli. Devir saati en kritik anlarda öncelikle bakılan bir göstergedir.
      |
      |

• Teğmen
      207 Mesaj
      25 Nisan 2007 23:23:11
      Gerekli tabi. 30 liraya sattikları araçta devir saati nasıl olmaz. bazıları 85 reno 9umda vardı demiş. Bizim 78 reno 12mizde bile vardı. Ayıptır ayıp 3 kuruşluk parçadanda kaçılmaz. Renoyu kınamak lazım ama hala peynir ekmek gibi satıyo. reno işte napcaksın
      |
      |

• Binbaşı
      1694 Mesaj
      25 Nisan 2007 23:29:58
      oooooooooooo reno iyice sapıttı valla one be devir saatide yoksa onun ne maliyeti oclakya utan utan reno yaw kardesım burda markayı karalamak istemıyorum ama zorla ama dışardan bilmeyen bırısı atlasa daha yeter o ona vayy renaultun bır arabasında devir saatı bıle yokmus dandık araba salla der sen bence git kendine devir saatli en azından bazı ekipmanları tamam olan bır araba al ne bılım vites topuzu,silecek kolları ,dikiz aynası torpido su olan bır araba al kardesım
      |
      |

Attığım mesajlara cevap istiyorsanız Pm atınız
    • Yüzbaşı
      367 Mesaj
      26 Nisan 2007 00:47:01
      arkadaşta 2001 model palio var ondad a devir saati yok
      |
      |

Ey Türk gençliği ! Birinci vazifen, Türk istiklâlini, Türk Cumhuriyeti'ni, ilelebet muhafaza ve müdafaa etmektir.
    • Onbaşı
      19 Mesaj
      27 Nisan 2007 11:39:46
      yav arkadaşlar iyice baktınızmı sağına soluna devir saatsiz olurmu hiç???

symbol de iyice şaşırdı
      |
      |

2006 JTT MİDLİNE
    • Yarbay
      44900 Mesaj
      29 Nisan 2007 04:24:05
      walla istediğin yere bak dostum yok işte koymamışlar,
      |
      |

psn
      acaltun17

Reklamlar
SEO
ses yalıtımı
izmir havalimanı transfer
modasor
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,499
1.2.160

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.