Şimdi Ara

DEVİR SAATİ GEREKLİ Mİ SİZCE ?? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
0
Favori
33.693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar gereksiz yere sataşmalara gerek yok lütfen devir saati olmaması artık maliyetten mi çalmak için yapıyorlar bilmiyorum ama bir renault cu olarak şiddetle kınıyorum gerçekten komik bi durum
  • benim 93 springte var. 2006 model clio da yok. walla hayret ediyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: kudal

benim 93 springte var. 2006 model clio da yok. walla hayret ediyorum.

Aynen, 77 model 12'mde bile var, 50-60 YTLlik parça için imajı zedelediklerine değer mi?....
  • Devir saati gerekli bence. Bazen insan müzik dinlerken falan motorun devrini fazla yükselttiğini farkemiyor. Ben sık sık devir saatine bakıyorum çünkü müziği biraz fazla açınca motor sesini hiç duymuyorum, devir saatine göre ayarlıyorum gazı falan.
  • allakası yokk iyi kulağın en ii devire 10 basar
  • quote:

Orjinalden alıntı: __RasHeeD__

allakası yokk iyi kulağın en ii devire 10 basar

+1000
  • quote:

Orjinalden alıntı: __RasHeeD__

allakası yokk iyi kulağın en ii devire 10 basar

oo hooooo.... o zaman devir saati olmasın kulakla dinleyelim, kalorifer olmasın paltoyla binelim, araba da olmasın yürüyelim kardeş naaptın yaw...
  • Bence devir saati gerekli
  • bence de gerekli yaaa
  • Hemde cok gerekli..Müziği cok actığımda bi bakıyorum 5000 devirde sabit gidiyorum
  • toros broadway ve accent kullandım hepsındede devır saatı vardı. devır saatı luks degıldır olması gerekır bence devır saatsız arabaya bınınce kendımı eksık hıssedıyorum
  • Bence gerekli, devir saati olmayınca tamamiyle motor sesine göre vites atmak zorunda kalıyorsun ve olay tamamıyla kulağa kalıyor veya hızına göre vites atmak zorunda kalıyorsun bunlarla uğraşmaya ne gerek var yani bu kadar teknoloji ilerlemişken Renonun yaptığı ayıp yani
  • neden böyle bir saçmalık yapmışlarki üzücü bir olay renault kalitesi için eğer devir saati olmazsa aracın motor sesini duymak zorunda kalıyoruz zaten yeni araçlar içine fazla ses almıyor ve bu ufak hata kocaman bir soruna dönüşüyor
  • bunu söyleyen kimse resimle kanıtlayabilirmi hayatım boyunca gördüğüm bütün araba ve cliolarda devir saati var
  • Gösterge tablosuna bak soldan sağa => benzin göstergesi km saati motor sıcaklığı

tamam mı dostum

bunlar authentique modeller senin gödüklerin expression yada dynamique'dir

DEVİR SAATİ GEREKLİ Mİ SİZCE ??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Impressor -- 11 Kasım 2006; 20:26:28 >

• ee tamam işte devir saati=motor sıcaklığı değilmi varya işte
  • Arkadaşlar bende 2005 model symbol 1.4 var devir saati yok. Sattığım Broadway'in bile vardı devir saati.

Devir göstergesi olan başka bir symbol de yaptığım gözlemler şunlar; 3. viteste 60km/h, 4. viteste 80 km/h, 5. viteste 100km/h civarı 3000 devire vuruyor araç. Yani 100 km/h den sonra aracınız fazla yakmaya başlıyor. symbollerde vites mesafelerin kısa olması şehiriçinde pek birşey etkilemiyor hatta aracın kullanımını pratikleştiriyor, ama uzun yolda kullanacaksanız 100 km/h den itibaren devir 3000 i aşıyor ve aracın yakıt tüketimi artıyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: _ahmet_

Devir saati sadece acemiler için vardır.Hayatımda bir kere bile devir saatine bakmıyorum.Sadece 5deyken acaba ne devirdeyim ona bakarım.

Gereksiz.

Aracının sınırlarını zorlamıyorsun sanırım, aksine devir saati bilinçli insanların ihtiyaç duyduğu bişeydir, özellikle sportif kullanım için devir saati şarttır, hatta şimdi gençler redlinea girince parlak bir ışık yakan ek devir saati kullanıyolar ki mümkün olan en iyi akselerasyonu yakalayabilsinler...

Göstergelerdeki hiçbişeye bakmazsan o zaman hepsi gereksizdir senin için, kapıyı kilitlemeyen adam için de kapı kilidi gereksizdir...

• konuyla alakasız ama tekerın devırını nasıl gorebılırız onun ıcın bır kadran varmı
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.