Şimdi Ara

DEVİR SAATİ GEREKLİ Mİ SİZCE ?? (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
0
Favori
33.691
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ya gereksiz birşey olsa mercedes bmw audi vw de kullanılmazdı herhalde, sonucta almanlar kabul etmek gerekirki dünyaya araba yapmasını ogreten adamlardır, gereksiz olsa bunlar kullanmazdı ki bu adamlar maliyeti düşünmüyormu sanki, dediğim gibi artık ısıklı gosterge bile takıyorlar ki en uygun vites değiştirme zamanını ogrenelim diye,
    gereksiz diyenlere guluyorum sadece
  • quote:

Orjinalden alıntı: xessey06

Bende de 1998 model Hyundai Accent LS var. Güney Kore' li dostlarımız zahmet edip klima takmışlar ama araca devir saati koymayı unutmuşlar. Şimdi bende de takıntı oluştu; devir saatsiz araba almayacağım bir daha. Bu arada sonradan devir saati ekipmanı takılabiliyor mu? Bilenlere sorulur.

Bana yardımcı olabilecek biri var mı? Devir saati sonradan takıldıktan sonra negatif bir etkisi olur mu?
  • arkadaşlar herşey bir yanada
    bu devir saatini arabaya taktırmak zor bir iş mi?
    elektrik aksamıyla çok oynarlar mı?
    benim 2005 clioya daha anahtar bile değmemiş açıkçası kimseye elletmek istemiyorum ama devir saatinin gerekli olduğuna sonuna kadar inanıyorum artık.

sizce hangi devir saatini almalıyım arabanın neresine monte ettirmeliyim ve tüm bunlar kaça malolur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fairway

Renultun yanlış politikasıdır bence bu. Babamdaki rte kangoo'da da devir saati yok. Ben çözüm olarak çıkma megan 1 veya clio göstergesi bulup tabloyu tamamen değiştirmeyi düşünüyorum. (Resimdeki gösterge gibi bi çıkmayla) Bu konuda bilgili arkadaşlardan yorum bekliyorum. (Göstergenin arkasındaki soketler ve pinlerin uyumu. Devir saatinin nereden tetikleneceği gibi.)

DEVİR SAATİ GEREKLİ Mİ SİZCE ??

DEVİR SAATİ GEREKLİ Mİ SİZCE ??

Merhaba Arkadaşlar;

Bu konu benimde muzdarip olduğum bir durum,

Çoğunluğun devir saati olsun dediğini görüyorum ancak çözüm bulma konusunda @fairway dan başka somut çözüm arayan kimseyi göremedim.

Arkadaşın çözümü banada cazip geldi fakat olabilirliği konusunda teknik bilgisi olan bir arkadaşımız varmı.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.