Şimdi Ara

Devilian Online (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
219
Cevap
1
Favori
10.131
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Enthris

oyunu steamdenmi indirmeliyim kendi launcherindenmi bu steam olayı nedir hiç bilmiyorum

glyphdan indirmeni tavsiye ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: neverdays

quote:

Orijinalden alıntı: Enthris

oyunu steamdenmi indirmeliyim kendi launcherindenmi bu steam olayı nedir hiç bilmiyorum

glyphdan indirmeni tavsiye ederim

Tamam teşekkür ederim
  • Kaç kişi oldu ve hangi serverda toplanıyoruz konuyu açan arkadaşda belirtirse bence daha iyi şeyler çıkabilir ortaya size zahmet.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GrandTurco

Seadrift serverında çok turk var ben karşılaştım yani her mapte sagarroyu bilemem ama orasida doludur sonuçta 2 server var bu limited accountsdan nasıl kurtuluyoruz biri aydınlatsın

Limited acc derken hocam ? Founder pack alanlarla almayanlar arasında olan fark mı acaba ? Aşağıdan bi arkadaşta yeni hesap alınız demiş . Limited hesabta oynamanın zorlukları nasıl oluyor
  • unkow error corred midir nedir bi hata verip oyun login ekranı gelmeden kapanıyor? glyp dan oynanmıyormu bu oyun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nymphetaminê

quote:

Orijinalden alıntı: GrandTurco

Seadrift serverında çok turk var ben karşılaştım yani her mapte sagarroyu bilemem ama orasida doludur sonuçta 2 server var bu limited accountsdan nasıl kurtuluyoruz biri aydınlatsın

Limited acc derken hocam ? Founder pack alanlarla almayanlar arasında olan fark mı acaba ? Aşağıdan bi arkadaşta yeni hesap alınız demiş . Limited hesabta oynamanın zorlukları nasıl oluyor

Hocam marketten 5 dolarlık harcama yapınca çıkıyor limited sınıfından.limited iken ticaret megafon whisper felan kullanılamıyor başkada bisey yok. arkadaşlar seadrift turk var her mapta server güzel ancak şöyle bir durum var benim karakterim karakter seçme ekranında çıplak çıkıyor itemleri gözükmüyor ?

• bende geliyorum güzel dediniz
  • Arkadaşlar çoğunluk Seadrift serverinde oynuyor sanırım . Beraber bişeyler yapalım guild mi olur ne olursa artık . Benim nickim Nymphetamine . Dün biraz kastım şimdi yeni giriyorum.

@GrandTurco Hocam nick ne oyunda?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nymphetaminê -- 12 Aralık 2015; 22:25:01 >
  • byalfa kullanıcısına yanıt
    Herkes farklı farklı serverlara dağılmış anlaşılan. bu kadar kişi aynı serverda olsa çok güzel guild olur hemde kasılırdı. Ayrıca bu limited account dediğiniz olayı anlamadım ? hesabın Limited account olduğunu nerden anladınız ? ne gibi kısıtlama var ?
  • ProAggresive P kullanıcısına yanıt
    Valla ben arkadaşların diğer serverda başlayacaklarını bilmiyordum. Zaten burada da Türkler var guild kurdum . 15 kişi civarıyız şuan. İletişim güzel. Deneyimli kişiler var aramızda. Bakalım neler olacak. :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nymphetaminê

Arkadaşlar çoğunluk Seadrift serverinde oynuyor sanırım . Beraber bişeyler yapalım guild mi olur ne olursa artık . Benim nickim Nymphetamine . Dün biraz kastım şimdi yeni giriyorum.

@GrandTurco Hocam nick ne oyunda?

Oyundaki ismim Can dostum.

Arkadaşlar karakter seçme ekranında karakterinizin üstündekiler gözükmüyormu

• Arkadaşlar herkes Serverini ve Karakter Nickini yazabilir mi?
    Bu şekilde daha rahat birbirimize ulaşabiliriz. Guild kurar ve beraber oynarız.

1.Server: Seadrift

Nick : Melanie

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alustar1 -- 12 Aralık 2015; 23:31:44 >
  • byalfa kullanıcısına yanıt
    Guild in ismini alabilir miyim ? bende server değiştirdim katılım aranıza :D
  • Ben de segarrodayim zaten byalfa ile oyundan tanıştık, tesadüfen dhci çıktık. Tabi çalıştığım icin akşamları musait oldukca giriyorum. Alpha'dan beri oynuyorum oyunu. ARPG hastasi olduğumdan oyun duyuruldugunda obsidian pack almıştım. Katılmak isteyen herkesi bekleriz.

• ProAggresive P kullanıcısına yanıt
    guild ismi : Tulpar

şimdiden hoşgeldin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byalfa -- 13 Aralık 2015; 3:21:43 >
  • oyuna tekrar girdim bi kaç saat sonra tüm itemler yok olmuş karakter çıplak. nedir yani bu para vermedik diyemi yapıyolar :)
  • oyun dungeon based mı ?
  • itemlerimiz niye sıfırlanıyo bilen varmı;?
  • İtemler gitmiş :S Bug falan mı oldu?
  • Nasıl itemler gitmiş

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.