Şimdi Ara

Devilian Online (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
219
Cevap
1
Favori
10.130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlarhttp://www.twitch.tv/gloungetv/ silver pack key verdi saolsun. Yalnız twitch izleye izleye akk'yi doldurduğum için. en erken 6 saate inecek. Oyuna girdiğimde raidcall'da olacağım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: byalfa

arkadaşlarhttp://www.twitch.tv/gloungetv/ silver pack key verdi saolsun. Yalnız twitch izleye izleye akk'yi doldurduğum için. en erken 6 saate inecek. Oyuna girdiğimde raidcall'da olacağım :)

Çekilişten mi geldi dostum ? Bu arada oyunu erken indiremiyor olmamız saçma değil mi
  • Nymphetaminê kullanıcısına yanıt
    öyle de denebilir :D . Aynen saçma olmuş o durum ya. Adamların interneti hızlı olduğu için bizi düşünememeleri normal bence :D 7gb oyun sonuçta.

Edit: Glyph'ta indirme aktifleştirilmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byalfa -- 10 Aralık 2015; 20:29:53 >
  • steamde aktifleşti
  • Oyunu kendı launcherında ındırmıs olmama ragmen tekrar ındırmemı istiyor ? ındırdıgım klasorden de oyunu acmıyor ? bu nasıl bir saçmalıktır ya
  • ProAggresive P kullanıcısına yanıt
    Eu 'yu indirdiğine emin misin? server'ı değiştirdiysen tekrar indirmesi gerekiyor. Eğer doğru server seçiliyse. Ayarlardan Devilian>Live-EU da oyunun kurulduğu dosyayı gösterip girmeyi dene bakalım.
  • Seadrift serverinde başlayalım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • byalfa kullanıcısına yanıt
    tmm hallettim saolasın :) 14 levelim su an hosuma gitti oyun.
  • Oyunu bi 20 dk denedim gayet güzel hoşuma gitti oynanışı , atmosferi . Birkaç class daha olsaymış oyunda süper olurmuş . İlerki levellerde classlar gelişebiliyor mu acaba ?
  • steamden indirdim us de gösteriyor eu aldım tekrar indirme var 7gb usde ping olur mu ne yapmalıym eu seçip tekrar mı indireyim?
    20 lvl oldum bende Evoker kasıyorum. Sabah başladım oyuna ama tam incelemedım. Class sistemini çözmüş değilim her class da alt 3 sınıf var. bunları aynı anda kullanabiliyor muyuz acaba skillerini.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ProAggresive

20 lvl oldum bende Evoker kasıyorum. Sabah başladım oyuna ama tam incelemedım. Class sistemini çözmüş değilim her class da alt 3 sınıf var. bunları aynı anda kullanabiliyor muyuz acaba skillerini.

Evet kullanabiliyorsun :D oyun bu arada baya zevkli ya bence
  • Beyler bende seadrifte oynucam siz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GrandTurco

Beyler bende seadrifte oynucam siz ?

seadrifteyim
  • Segarro'dayım ben gelen arkadaşları raidcall'a bekliyorum! Ayrıca nick ve server yazarsanız ana konuya ekleyeceğim
  • quote:

Segarro'dayım ben gelen arkadaşları raidcall'a bekliyorum! Ayrıca nick ve server yazarsanız ana konuya ekleyeceğim

Hocam çok kasmadıysan seadrifte gelsene :D buradakilerin çoğu orada başlamış . Bende orada başladım :(

Bu arada oyun çok eğlenceli
    Mustafa abi(streamer) orada ya onun guilde gireyim ben madem :D Server değiştirmeyeceğim ya zaten çantayı falan genişlettim bile segarro'ya gelen olursa buyursun raidcall'dayım :D ileride merge olur büyük ihtimal

edit: adam da alman guildine girmiş :D neyse takılayım ben burada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byalfa -- 11 Aralık 2015; 17:56:44 >
  • quote:

Mustafa abi(streamer) orada ya onun guilde gireyim ben madem :D Server değiştirmeyeceğim ya zaten çantayı falan genişlettim bile segarro'ya gelen olursa buyursun raidcall'dayım :D ileride merge olur büyük ihtimal

edit: adam da alman guildine girmiş :D neyse takılayım ben burada

kaç levelsin dostum şuan
  • ben 30 level oldum şuan yalnız şu limited account muhabbetinden nasıl kurtuluyoruz tam olarak bilen var mı?
    20 :D
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.