Şimdi Ara

Devamsızlık sorunu olmayan ,çıkmış sorular olan Tıp fakültesi tavsiye?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
1
Favori
1.130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar kamu kurumunda çalışan biriyim haliyle devamsızlık sıkıntısı olmayan ve ders geçmesi nispeten kolay olan ( çıkmış sorular sorulan) bir Tıp fakültesi tavsiyesi bekliyorum.Lutfen önerilerinize açığım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam telefon tavsiyesi mi istiyosun gözünü seveyim.Anladığım kadarıyla zamanında tıpı falan bıraktın.Derecen kaçtı zamanında?Maraş kolaydır.Cerrahpaşa çapada devamsızlık çok sorun değil diye duymuştum.Gaün sakın yazma parmak basıyorlarmış her ders.
    Ayrıca hekim olmak istiyorsanız öyle derse girmeden çıkmışla falan olmaz bu iş hocam.İşin sonunda insana temas edeceksiniz.Derslere girmeden çıkmışla falan anca eğitim fakültesi gibi yerlerde olur.Zaten o şekilde sınıfı geçemezsiniz.Zaten geçseniz bile sizce etik olur mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mustaphi -- 12 Mayıs 2020; 1:5:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mustaphi

Hocam telefon tavsiyesi mi istiyosun gözünü seveyim.Anladığım kadarıyla zamanında tıpı falan bıraktın.Derecen kaçtı zamanında?Maraş kolaydır.Cerrahpaşa çapada devamsızlık çok sorun değil diye duymuştum.Gaün sakın yazma parmak basıyorlarmış her ders.
    Ayrıca hekim olmak istiyorsanız öyle derse girmeden çıkmışla falan olmaz bu iş hocam.İşin sonunda insana temas edeceksiniz.Derslere girmeden çıkmışla falan anca eğitim fakültesi gibi yerlerde olur.Zaten o şekilde sınıfı geçemezsiniz.Zaten geçseniz bile sizce etik olur mu?
    Hocam hiç gitmemeyi kastetmiyorum.Kamuda branş öğretmeniyim, yarım gün çalışıp yarım gün Üniversiteye devam etmeyi düşünüyorum.
    Zamanında sıralamam 27k idi paralı tıp tutturdum olmadı,sonra eğitim okuyup öğretmen oldum.İlk yıl okuyup sonra devlete yatay geçiş veya özel öğrenci statüsüyle okumayı düşünüyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.