Şimdi Ara

Devam zorunluluğu olmayan eğitim fakültesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
5.371
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Mrb,istanbulda hangi üniversitenin eğitim fakültesinde devam zorunluluğu yoktur?İstanbul ve ytü eğitim fakültesi yazdık inşallah devam zorunluluğu yoktur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• iü devam zorunluluğu yüzde 80

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hadi ya tüh ilk sıraya yazdık ,kimsede uyarmadi bu konuda ,yıldız teknik ne durumda acaba?

• hayef'te okuyorum. teorik derslerde %70, bilgisayar, rapor yazma gibi uygulamalı derslerde ise %80 devam zorunluluğu var.

• quote:

Orijinalden alıntı: train123

hayef'te okuyorum. teorik derslerde %70, bilgisayar, rapor yazma gibi uygulamalı derslerde ise %80 devam zorunluluğu var.

Dostum hangi bölüm,sosyal bilgiler öğretmenliği gelecek muhtemelen biraz bilgi alabilir miyim?

• berati2010 B kullanıcısına yanıt
    ben pdr. ama bu sene okuldan ayrılıyorum. tavsiye etmem. rezillik binası falan. yeni bina yapıldı hiç dersimiz yok orda. hayef'in dersleri genelde vefadaki denizcilik fakültesinde. bizim hepsi ordaydı. yeni bina dediğim yerde de sınıflar lise sınıflarının 4'te 1'i, abartmıyorum. Öyle üniversite hayatı falan bekleme yani.

• biraz karışık yazmış olabilirim

• Derslere girmeyi düşünmüyorum okulun içi,onemli değil adı yetiyor,ders notları ve sınav sorularını alabileceğimiz fotokopiciler olsun yeter,ayrica bir kaç dersten muaf olurum gibi önceki lisanslardan ,hocalarda biraz anlayışlı olursa okulu bitirip diplomayı almak yeterli ,atamayı falan düşünmüyorum.

• train123 kullanıcısına yanıt
    egzoscular arasindaki bina dimi ostanbulda yaşayan birisi olarak sorun olmayabilir ama dışarıdan gelen için sorun olur.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.