Şimdi Ara

Dev Seçim Anketi 2020

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
1
Favori
3.399
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki

Dev Seçim Anketi 2020

(En Son Oy Tarihi: 29.11.2020)
Giriş
  • 2020 umarım ki güzel bir yıl olur hepimiz için. İşte anket.

• iyi parti

chpde ekrem gelırse oy verırım
  • İYİ Parti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RevengeRain -- 26 Aralık 2019; 20:34:57 >
  • mansur yavaş.
  • CHP
  • İYİ parti. Şu şartlarda asla CHP'ye oy vermem ama muhalefetin oyunu da bölmem. Burada elbette CHP çıkacak, anadoludaki internetin bile varlığından habersiz kitle kime verecek o önemli. Burada Ahmet ve Babacan rolü devreye giriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Turcopolo -- 19 Nisan 2020; 17:44:3 >
  • Tek Türkçü ve milliyetçi parti olan chpye tabiki.
  • İYİ Parti.
  • Mansur yavaş harici hiçbir adaya oy vermem
  • UP
  • Ulan hala 7 kişi akp var.Siz akıllanmazsınız adam olmazsınız.
  • iyi partinin kadroları sağlam değil.mhp ve akpye yakın çok isimler var.zaten bunlar da sürekli olarak istifa edip diğer partilere geçiyorlar.
    iyi parti iktidara gelse bile, temel hak ve özgürlükler konusunda akpden pek farkı olmaz.18 yılda özgürlüğümüz çok kısıtlandı.bizi rahatlatacak tek parti chp gibi gözüküyor.
  • Koalisyon olacak şuanki durumla.Marmara depremi vurursa CHP geçer ama aday önemli gılışdar yerini bırakmalı başka adaylara yoksa oda belirsiz.

Adayların öne çıktığı seçim olacak.Partiler birbirine benzedi artık.Akp eski türkiye eski türkiye dedi eski türkiye zamanındaki eleştirdiği düzene getirdi ülkeyi.CHP tarafı yeni adayları ile daha ılımlı çıktı sanki AKPnin ilk çıkışları gibi oldu tabi bazı kişilerin şutlanması lazım kaftancının filan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 19 Nisan 2020; 15:44:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: VolkanCOO

Ulan hala 7 kişi akp var.Siz akıllanmazsınız adam olmazsınız.
    Dev Seçim Anketi 2020
  • BloodyMonday kullanıcısına yanıt
    Gerçekten bu millet adam olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: M3lank0lik

Koalisyon olacak şuanki durumla.Marmara depremi vurursa CHP geçer ama aday önemli gılışdar yerini bırakmalı başka adaylara yoksa oda belirsiz.

Adayların öne çıktığı seçim olacak.Partiler birbirine benzedi artık.Akp eski türkiye eski türkiye dedi eski türkiye zamanındaki eleştirdiği düzene getirdi ülkeyi.CHP tarafı yeni adayları ile daha ılımlı çıktı sanki AKPnin ilk çıkışları gibi oldu tabi bazı kişilerin şutlanması lazım kaftancının filan.
    CHP şu an ki kafayla babayı alır. Danışıklı dövüş sanki Erdoğan Kılıçdaroğlu'na otur oturduğun yerde mi diyor ne diyor anlamıyorum
  • Malvolorne kullanıcısına yanıt
    maalesef ki chp türkçü ve milliyetçi degil
  • mexap 0 çekmiş ankette
  • Yalnız mhp 0 olayı komik olmuş.

La bir kişi yok mu çakıcı'ya af çıkartan partiyi destekleyen
  • quote:

Orijinalden alıntı: onur1301

CHP şu an ki kafayla babayı alır. Danışıklı dövüş sanki Erdoğan Kılıçdaroğlu'na otur oturduğun yerde mi diyor ne diyor anlamıyorum

Alıntıları Göster
    Şuanki enkazı Gılıçdar almaz almakta istemez zaten sgkyı batırdı deyip borçlu bir bütçeyi al demez ne olur biliyorsunuz.Taşlama ve eski muhalif dönemden saldırılar başlar içten içe zaten bunlar yönetemezdi falan filan diye gılıçdarın gitmesi lazım İnce'mi gelir başka biri mi gelir bilmem ama bu yüzler eskidi değişmeli hem geçmişide iyi değil.Yeni kanalr lazım.Oksimoronları görmekten herkes bıktı kim olursa olsun.

CHP pisliktir çöptür diyenler şuan yapılan yardım durumlarını belediye yolu ile bağış kanalı ile ihtiyaç sahiplerine ulaştırma olanağınada devlet içinde devlet yok bilmem paralel yapılanma dedi.İşte böyle böyle ne halt ettikleri ortaya çıkıyor sen seçilmiş bir evliya çelebi değilsin ki belediye olsun tepe olsun sen halkına verdriği vergiler neticesinde yardım etmekle mükellefesin bunun şusu busu olmaz ben yapacağım o yapmayacak diye.

Bu kafa ile tepe zaten günden güne eksiliyor.Muhalif tayfanın kendini yenilemeside lazım tabiki.ben alır demiyorum direk bazı defolar var göze çarpan onlar yenilenmeli.Partiler artık öyle tepeden bakan tarzda değil.Günümüzde CHP halka yaklaşırken AKP tabandan tepeye halktan uzaklaştı Saray kavramı ve zümresi oluştu zıt şekle büründü.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.