Şimdi Ara

Deus Ex: Human Revolution - Director's Cut Türkçe Yama v2.2(Tüm Sürümlerle Uyumlu)(Ücretsiz Sürüm) (18. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
353
Cevap
28
Favori
33.827
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Lanetli bir yama ve dlc. Çeviren adam zamanında yarım bıraktıgı için bu yama böyle yarım kaldı. Yamayı yayınladı dlc çıktı. O sıcaklıkla devam etsemesini beklerdim. Ücretli olarak yayınlayacak bir grup vardı onlar bile yarım bırakmış. :d Var bir cünüplük bu dlc'de :D

• harunefetr kullanıcısına yanıt

Oyunun senaryosuna etki eden hiçbir olayı yok. Az buçuk anlayıp geçseniz de hiçbir şey kaybetmezsiniz. Ana senaryosuna zorla katmış olmasalardı bitirmezdim bile.

• harunefetr kullanıcısına yanıt

Zamanında benim önüme de geldi de bitirilecek gibi değildi, başlamadan reddettim. Nasıl bir oyunsa nihayete kavuşamadı.

• s-adebisi kullanıcısına yanıt

Teşekkürler geri bildirim için. Nedense dlc eksik diye oyunu açıp bakmadım. Bu yorumdan sonra belki açarım. Aslında oyunu yüklerken dlc'leri aktif/deaktif etme seçenegi var ama ne hikmetse Deus Ex:HR'de yok. Aslında bildigin deaktif edip o çevirilmeyen dlc'yi dümdüz oynamak lazım bu kadar gereksizse.

• Hayatımda bu kadar rezil bir optimizasyona sahip oyun görmedim. Oyun iyi hoşta 400 FPS alırken inanılmaz takılmalar oluyor. Ayrıca konuda belirtilmiş ama DLC kısmı çevirilmediği için çok kötü bir geçiş var.

• sa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KızgınBıldırcın -- 20 Mayıs 2022; 14:38:57 >
  • Hocam link çalışmıyor, sitede sorun var galiba.

• Full sürümü yayımlanmıştır. https://www.anonymousceviri.com/deus-ex-human-revolution

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam bu şifre nedir

• arkadaşlar yamayı indirdim fakat girişte mod hatası var diyip oyunu başlatıyor fakat türkçe değil.

illa anonymus dan ücretli mi almamız lazım

hata bu

Deus Ex: Human Revolution - Director's Cut Türkçe Yama v2.2(Tüm Sürümlerle Uyumlu)(Ücretsiz Sürüm)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheMuyu -- 11 Eylül 2023; 10:52:17 >
  • TheMuyu kullanıcısına yanıt
    Evet.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • TheMuyu kullanıcısına yanıt

Anonymousun deus ex hr dc yaması her versiyonda çalışıyor, ben steam versiyonuna sorunsuz kurdum.

Sana tavsiyem önce anonymousun çevirdiği oyunlara bir göz at, sonra hoşuna giden ve türkçe oynamak istediğin oyunları önce bilgisayarına yükle. Sonra anonymousa tek seferlik üye olup tek bir ücret karşılığında daha önce bilgisayarına yüklemiş olduğun bütün oyunları sırasıyla türkçeye çevir ve keyfine bak. Böyle yaparsan bir taşla on kuş vurmuş olursun.

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.