Şimdi Ara

Deus Ex Human Revolution Director's Cut Türkçe Yama Çalışması [ TRGameStudio.com ] (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
150
Cevap
26
Favori
8.925
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: deux_ex_ceviri

Ben zaten hala inanmadığım için çeviriye kendim devam ediyorum. Çevirimin tahmini olarak %45'lik bir kısmı bitmiştir.

Çeviri bittiğinde sizler ile paylaşacağım.
    Peki sen tahimini çıkış tarihi verebilir misin dostum?
    İnşallah yamayı adam akıllı çıkarırsın da yakın vakte oynarız.
  • Yama enteresan bir hal aldı :D. Üç koldan birden çeviriliyor. Yılan hikayesine döndü iş :D.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mechazawa

Yama enteresan bir hal aldı :D. Üç koldan birden çeviriliyor. Yılan hikayesine döndü iş :D.
    Biz ona kısaca "yalan oldu" diyoruz. Şaşırmadım.
  • ne çeviriymiş arkadaş xd
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bulkathos

Biz ona kısaca "yalan oldu" diyoruz. Şaşırmadım.

Alıntıları Göster
    En net yorum
  • İnşallah yalan olmaz oyun çok güzel ama yamasız eksik kalıyor.
  • GhostWarth G kullanıcısına yanıt
    Tahmini veremem fakat en geç tarihi verebilirim. Kasım ayı içerisinde. Belki 15'i belki de 30'u fakat kasım ayı içerisinde kesin çıkacaktır. Ben de sizler gibi yamanın çıkışını bekleyen birisiydim ve çıktığı an kendi başıma bağış kotasını dolduracak bağış yapacaktım ama adamların baştan savma iş yaptıklarını görünce çeviriyi kendim yapmaya başladım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deux_ex_ceviri

Tahmini veremem fakat en geç tarihi verebilirim. Kasım ayı içerisinde. Belki 15'i belki de 30'u fakat kasım ayı içerisinde kesin çıkacaktır. Ben de sizler gibi yamanın çıkışını bekleyen birisiydim ve çıktığı an kendi başıma bağış kotasını dolduracak bağış yapacaktım ama adamların baştan savma iş yaptıklarını görünce çeviriyi kendim yapmaya başladım.
    inşallah hayallerimizle oynamazsın Çok kandırdılar be dostum böyle Umutlandık bak yine
  • Merhaba yamayı bu halde de olsa paylaşır mısınız?Hiç değilse yarı Türkçe oynarız.

Edit:Tamam tamam şu bağış kotası hakkında olan mesajı yeni gördüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Defterdar60 -- 28 Ekim 2018; 19:42:13 >
  • Arkadaşlar yogunluktan dolayı ufak bir ara vermiştim. Kaldığım yerden devam ediyorum. Geç kaldığı için özür dilerim. En kısa zamanda bitirmeye çalışacağım. Max süre 2 hafta

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anladığım kadarıyla yama,3 koldan çeviriliyor.Ve sıkıntı şu ki bu arkadaşlar bir ekip halinde değil,birbirlerinden bağımsız bir şekilde yamayı tamamlamaya çalışıyorlar.Umarım yamayı çevrilmiş bir şekilde görürüz yakın zamanda.Fakat yamanın hali ne kadar sağlıklı olur orası tartışılır.Her neyse hadi hayırlısı diyelim.Bakalım ne olacak.
  • Umarım yama çıkar kolay gelsin çevirenler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu konu açılalı 1 sene oluyor neredeyse. ztn director's cut olmayan classic sürüm 100de 100 türkçeydi bildigim kadarıyla. yani director cuts yamasını çıkarmak bukadar uzun sürmemeli.
  • 18 Gün önce max süre 14 gün denmiş. Oyunun çevirisini zaten yapan kişinin çevirisini alıp üzerine Missing Link çevirisi yaparken izin alınmamasına mı laf edelim, ücretsiz yayınlanan bir çeviri üzerinden para kazanılmaya çalışılmasına mı laf edelim, 10 ay boyunca beklenilmesine mi. Ben dürüstçe itiraf edeyim çevremdeki arkadaşlarıma demiştim ki 3 ay önce "adamlar söyledikleri tarihte bitirsinler kotanın dolması için gereken eksiği bizzat ödeyeceğim ama ben bu yamanın bu sene çıkacağına inanmıyorum" demiştim ve aradan 3 aydan fazla geçti ve hala çıkmıyor.

Gelen bağışı yetersiz buldukları için takmadıklarını düşündüğüm için ben mi kötü niyetli birisiyim?
  • Modların bu konuyu silmesi gerekiyor. Kim oyunu çevirecekse yeniden konu açar o şekilde duyurur. İptal olduğu kesinleşti, kimsenin bu çeviri ekibinin herhangi bir projesi için beklentiye girmemesi lazım. Adamların huyu bu ve utanmadan bağış bile istenmiş.
  • Şaka gibi. Bu yama hala çıkmadı mı? Arkadaş bağış bile almaya başlamıştı hatırladığım kadarıyla. Ama görünen o ki bu da patlamış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oha bu yama hala çıkmadı mı? 1 yıl olmuş bu insaf. bir de insanların paralarını çaldınız resmen ayıp be
  • zaten eski sürümü çevrilmiş tool ile uyumlu hale getirilmesi yeterli toolu bulup çevirebilirim yakında beklemede kalın bunları beklemekten iyidir.
  • blackrock89 kullanıcısına yanıt
    Hadi inşallah, en sinir olduğum yama bu oldu .))

Hayır düz sürüm satışta yok, olsa alacaktık, steamden aldık (hatta g2a dan düz sürüm dye aldım) steame ekleyince directur cut oluyor direkt :(((

Ühüüüüüüüüü üh kaç sene oldu sanırım 2015 falan olması lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vollkan59 -- 30 Kasım 2018; 1:33:51 >
  • vollkan59 kullanıcısına yanıt
    %70 i tamam yorumu yazdığımdan beri uyumadım uğraştım daha yeni uyuyacağım boynum tutuldu artık.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.