Şimdi Ara

Deus Ex Human Revolution Director's Cut Türkçe Yama Çalışması [ TRGameStudio.com ] (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
151
Cevap
26
Favori
8.923
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi obasar84 -- 16 Eylül 2018; 13:39:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mzzmdrn

Uzun süredir konuyu güncelleyemediğim için özür diliyorum dostlar. Finallerim yeni bitti. Tekrar çevirmeye döndüm inşallah.

- Bağış yapan kişiler bana test aşamasında yardımcı olacaklar.

- Ayrıca bağış kotasını da 250₺ olarak belirledim.

- Önceden de söylediğim üzere 5₺ dahi bağış yapan kişiler yama çıktığı an sahip olacakken tamamen ücretsiz olarak kullanmak isteyenler kotanın tamamen dolmasını beklemek zorundalar.
    ** Bankaların kesintilerine lütfen dikkat ediniz. Sonra ben 5₺ yolladım 3₺ kesmiş gibi konuşmalar yapmayalım :)

Ek olarak oyun şu an büyük bir indirime girmiş kaçırmayın derim.

Herkese teşekkürler, iyi akşamlar.
    Bakın bu oyuna Türkçe yama çıkartacaksınız diye gidip Steam'den Director's Cut versiyonunu orijinal aldım ona göre.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi obasar84 -- 16 Eylül 2018; 13:41:40 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Bulkathos

Ben çözemedim TRGAMESTUDİO yamalarının hepsi mi gereğinden uzun çıkar.. Alışkanlık gibi bir şey midir bu? Diğer Prey yamasında son anda şehir dışına çıkması söz konusuyken burda da kişisel bilgisayar bozuluyor.. Hepsi insanlar için olabilir tabi ki ama hiç zamanında çıkan çeviriniz var mı çeviri grubu olarak merak ediyorum gerçekten.
    Hocam istersen sana devredeyim de biraz sen streslen.
  • Çeviriyi bir başkasına devrettim. Durumu kısa süre sonra bir mesajla vereceğiz.
  • yine bize hüsran yine bize hasret var galiba İnşallah devralan arkadaş devam eder yoksa toplu ağlama töreni yapıcaz böyle giderse
  • Yamayı yapmaya ben başlıyorum arkadaşlar. 6 gündür "mesaj güncellenecek" denmesine rağmen güncellenememiş. Burada umut yok. Bir süre sonra çeviri ile ilgili konu açacağım.
  • deux_ex_ceviri D kullanıcısına yanıt
    Kullanıcı adına oyunun ismini yanlış yazmışsın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • s-adebisi kullanıcısına yanıt
    Evet biraz öyle oldu çaktırma :)
  • Yama yalan olmaz umarım.
  • Yamayı 5 senedir bekliyorum umarım gerçekten cıkar:(Suç Bende İngilizce öğrenirdim o zamana kadar.
  • Bu oyunun ne çekeri varmış tam hevesleniyoruz bir terslik oluyor çok üzgünüm
  • Yama hakkında herhangi gibi bir gelişme var mı acaba?
  • ahh ahh yollarını dört gözle bekliyoruz ama hala bir gelişme yok
  • Arkadaşlar bir kaç mesaj önce belirttiğim gibi artık ben başlıyorum bu işe. Çevirimin %21'lik bir kısmı bitmiş bulunuyor. Bittiğinde sizlerle paylaşacağım.
  • Arkadaslar merhaba

Tr Game Studio kurucusu ve çevirmeni olarak yamayi %90 cevrilmis hali ile teslim aldim.

En kısa zamanda ceviri tamamlayıp yamayi paylaşacagım.

Iyi forumlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi a.tufekci01 -- 10 Ekim 2018; 15:49:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: a.tufekci01

Arkadaslar merhaba

Tr Game Studio kurucusu ve çevirmeni olarak yamayi %90 cevrilmis hali ile teslim aldim.

En kısa zamanda ceviri tamamlayıp yamayi paylaşacagım.

Iyi forumlar
    Rica etsem yamanın tahmini çıkış tarihini öğrenebilir miyim?
    Kendime göre bir kaç planım var da.
  • Hala bekliyoruz.Yahu %90'ı bitmiş bir yamaya dair en ufak bir haber vermek ne kadar zor olabilir ki?
  • Bu oyun kadar türkçe yama konusunda başka bir oyun cefa çekmemiştir eski yamayı 2-3 sene sonra geldi ama o ara directors cut cıktı oynayamadık şimdide bu yamayı bekliyoruz :D
  • GhostWarth G kullanıcısına yanıt
    Ben zaten hala inanmadığım için çeviriye kendim devam ediyorum. Çevirimin tahmini olarak %45'lik bir kısmı bitmiştir.

Çeviri bittiğinde sizler ile paylaşacağım.
  • Bunca zamandır pes edilmemesi tebrik edilesi. Umarım tamamlanır.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.