Şimdi Ara

Detroit: Become Human [ANA KONU] - TÜRKÇE - 25 Mayıs 2018 (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.852
Cevap
35
Favori
96.206
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ACtemh

sony türkiye dublajdan faz geçip tüm oyunlara altyazı yerleştirecekler sanırım. Dublajda güzel oluyordu ama tüm oyunlara altyazı koysunlar yeterki dublajdan vaz geçerim ben. Belki ilerde satışlar dahada artınca dublajlı oyunlarda gelir.

genel olarak bakarsak çoğu kişi dublaj değil altyazı istiyor dublaj bazen iyi olmuyor hemde masraflı oluyor ona verilecek para ile

bir sürü oyuna altyazı koymak daha mantıklı olur oyunlar türkçe gelirse satışlarada yansır 2 taraf içinde iyi olur
  • Spiderman de türkçe dublaj olur days gone da şüphem var ama altyazı gelir onada 2.horizon vakası olursa zararın kendilerine olacağını biliyorlar ön siparişleri ne zaman açıcaklar aceba gow u hala açmadılar bununla beraber açsalarda alsak iki oyunuda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thejoker58906 -- 2 Mart 2018; 14:17:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam eve misafir gelince açıyorum dublajlı oyun (uncharted 4) film gibi izliyorlar aslında dublajı kendim için değil başkalarına izletmek için kullanıyorum :)

• Efsane bir oyun olacağını inanıyorum eve geçince izleyeceğim paylaşım için teşekkürler hocam :)

• Dublajın masraflı olduğunu söylemişlerdi, dublaj yerine altyazı koymalarına sıcak bakıyorum. Ama Spiderman dublaj olmasını ben bile istiyorum (her ne kadar dublajı sevmesem dahi) Harun Can'ın seslendirmesi harikaydı Deadpool'da ona teklif yaparlarsa bence çok zevk alırız. Days Gone yeni İP ama sağlam bir oyun olucak bence rahat satılır, umarım altyazı koyarlar açıkcası 2018 yılında Survival açlığımızı yatıştırıcak oyun.

Kaç adet satılması lazım? kutu + dijital bilmiyorum hiç, varsa bilen aydınlatırsa güzel olur. God of War rahat 50.000 bin adetten fazla satar..
  • Şaşırdım ve sevindim baya ilk gün alınır artık.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Normalde geç almayı düşümüyordum ama altyazı işi sevindirdi beni direk alıcam umarım dayzgone ve spiderman da altyazılı çıkar ve oyun zevkimizi ikiye katlar Sony Türkiye’ye horizondan sonra kıl olmuştum ama şu aralar tekrar ısınmaya başladım 😂

• Türkçe desteği ile birlikte god of war dan ben en az uncharted başarısını yani 100 bini bekliyorum. Ama geçecektir uncharted ın rekorunu bu oyun. Benim beklentim yeni bir rekora imza atması god of war un.

Detroit ise god of war ve uncharted kadar olmasa da yine iyi satacağını düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CollatZ2508 -- 2 Mart 2018; 15:8:54 >
  • Helal Playstation TR

• hocam konu başlığına çıkış tarihi ve türkçe yazar mısın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exclusive.Gamer -- 2 Mart 2018; 15:31:56 >
  • Birde başlığa Detroit Become Human [PS4 ANA KONU] ''25 Mayıs 2018'' yazılırsa güzel olur. Başlığı açan arkadaş ilgilensin bir zahmet.
  • Bence 5.000 bin ya da 10.000 kurtarıyordur. Acaba Horizon Zero Dawn kaç bin satıldı? onuda merak ediyorum her ne kadar altyazı desteği ile gelmese de forum da alan kitle sayısı oldukça iyi.

God of War 20 Nisan 2019'da yani 1.yılını doldurduğu zaman 50.000 adeti geçebilir.
  • Horizon Zero Dawn yeni alinan PS4lere hediye olarak eklenince, kutulu versiyonlarinin letgoya dusmesinden dolayi cok cabuk fiyati dustu. PSNde 110 TLyken letgoda 70 TLydi simdi 50lere kadar indi. Ondan cok iyi bir satis elde edememis olabilirler
  • Az önce Ön siparişi geçtik. Gow bir çıksaydı bunun bekleme zamanı su gibi gelip geçer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sine-FİL -- 2 Mart 2018; 17:55:00 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Efsane bir oyun olacak bence çok merak ediyorum bu oyunu
  • quote:

Orijinalden alıntı: batuak29

Horizon Zero Dawn yeni alinan PS4lere hediye olarak eklenince, kutulu versiyonlarinin letgoya dusmesinden dolayi cok cabuk fiyati dustu. PSNde 110 TLyken letgoda 70 TLydi simdi 50lere kadar indi. Ondan cok iyi bir satis elde edememis olabilirler

aynen
    bir zahmet Türkçe olmayan oyundan iyi bir satış elde edemesinler.
    Türkçe çıkmayacağı açıklanınca çoğu kişi tepki gösterdi.ama çoğu sözünü yuttu
    onlar kararlarından geri adım atmasalardı daha iyi bir tepki olurdu.ama boşver ders aldılar en azından satış adedi bakımından olmasada yedikleri laflardan
  • Bizim ülkede 20.000 anca satılmıştır horizon umarım 2.oyunu türkçe altyazı ile gelir oynarken çevirmekten anam ağlamıştı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thejoker58906 -- 2 Mart 2018; 16:46:37 >
  • batuak29 B kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle sıfır kutulu 50 liraya horizon almak mümkün. PSN'de en son 74 liraya düştü, birdaki indirimde 49-59 liraya kadar iner.
  • horizon da türkçe altyazı olmadığı için alıp oynamıyorum.buda benim kişisel tepkim.ama god of war ver detroit kesin alacağım
  • Türkçe altyazı kesin olacak mı?

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.