Şimdi Ara

Detaylı iç temizlik - MMCarwash Rezilliği (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
1
Favori
1.449
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: airarmada

akıl var mantık var fırsat sitesinden 50 tl lik kupon alıp komple temizlik beklemek kusura bakmayın ama hakaret etmek içinde söylemiyorum ahmahlık

herşeyin bi değeri var.
    Geçen gün bir arkadaşım vasıtasıyla komple iç dış temizliğe soktum 350 tl ödedim ona rağmen memnun kalmadım. Bugünkü aklım olsa 500ü gözden çıkarır ziebart gibi bi yere verirdim

Güzel kardeşim tüketicinin yazılana göre para verip aracını götürmesinin neyi ahmaklık. Akıl mantık herkeste var. Önce karşındaki satıcı ve hizmet verende şeref namus ara.

Herşeyin bir değeri varsa ve karşındaki o değeri vereceğini söyleyip aracı alıp o işi yapmıyorsa o onun şerefsizliğidir.

Burada gelip akıl mantık ahkamları kesmeyin lütfen...

• Neyse boşver hiç değilse kapı kolların basınçlı suyu yiyipte yerinden fırlayıp kaybolmamış...Nasıl bir basınç var bilemem ama silecekler bile titrer olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Legend_Come_Back

quote:

Orijinalden alıntı: airarmada

akıl var mantık var fırsat sitesinden 50 tl lik kupon alıp komple temizlik beklemek kusura bakmayın ama hakaret etmek içinde söylemiyorum ahmahlık

herşeyin bi değeri var.
    Geçen gün bir arkadaşım vasıtasıyla komple iç dış temizliğe soktum 350 tl ödedim ona rağmen memnun kalmadım. Bugünkü aklım olsa 500ü gözden çıkarır ziebart gibi bi yere verirdim

Güzel kardeşim tüketicinin yazılana göre para verip aracını götürmesinin neyi ahmaklık. Akıl mantık herkeste var. Önce karşındaki satıcı ve hizmet verende şeref namus ara.

Herşeyin bir değeri varsa ve karşındaki o değeri vereceğini söyleyip aracı alıp o işi yapmıyorsa o onun şerefsizliğidir.

Burada gelip akıl mantık ahkamları kesmeyin lütfen...

Burası Türkiye güzel kardeşim. Ucuz etin yahnisi işte böyle olur sonra ahlar vahlar edersin.Hayatımda 1 kere fırsat sitesinden kahvaltı aldım bin pişman oldum bidaha sitelerine bile girmiyorum.

50 tl ye komple iç dış yıkama yapılacağını düşünüyorsan sen yanlış memlekette yaşıyorsun

• airarmada A kullanıcısına yanıt
    Aircigim ne kadar ekmek o kadar koftede bu adam kira parasi veriyor,cocuk okutuyor,mutfak masraflarini karsiliyor,sigara varsa onun parasini veriyor,yeri geliyor bunaliyor bi hava degisikligi olsun diye disarda lahmacun+ayranla gunu kapatiyor.

Oyle 500-1000 tl vererim demek kolay,herkesin ayrani bir degil.Adamda bakmis fiyat uygun gidip yaptirayim.Imkani olsa gider ziebart a fiyat mifat sormaz atar masaya kredi kartini onune halleder.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fırsattan araba temizleme indirimi akığ memnun olan görmedim

• Bu işin bir karşılığı var, hem maddi olarak gideri emeği var, hemde zaman ihtiyacı var. buda òyle 99 tl149 tl he yapılacak iş değildir. Haa yapan var. Onlarda arkasından kinuşturur.

Araç geldiğinde istediği işe gòre şu zaman teslim ederim dediğimde "ooo ben okadar süre araç bırakakmam" derler. Bu kadar para vermem derler.
    Ama iş bitiminde ben şunu istesim bunu istedim olmamış olur.

Müsteriye yaklaşîm çok önemli, bu reklam işi. Arkası gelmez ise tutunamazsın. Bu tür işletmeler yüzün den düzgün is yapanlar da arka plana itiliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: flyer_mig

Aircigim ne kadar ekmek o kadar koftede bu adam kira parasi veriyor,cocuk okutuyor,mutfak masraflarini karsiliyor,sigara varsa onun parasini veriyor,yeri geliyor bunaliyor bi hava degisikligi olsun diye disarda lahmacun+ayranla gunu kapatiyor.

Oyle 500-1000 tl vererim demek kolay,herkesin ayrani bir degil.Adamda bakmis fiyat uygun gidip yaptirayim.Imkani olsa gider ziebart a fiyat mifat sormaz atar masaya kredi kartini onune halleder.

flyerciğim seninde dediğin gibi ne kadar ekmek okadar köfte. Türkiye' de iş ahlakı denen bişey yoktur. İş ahlakı olmadığı için böyle ucuz numaralara kanmamak lazım. Arkadaşa 'da ders olmuş bidaha böyle tiplere kanmaz.
  • Fırsat sıtelerı maalesef böyle; sız de burda yaptıkları muameleyi yazarak diğer insanları gitmekten kurtardınız. Gecmiş olsun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gkhn2355

Kapıyı açıp kapı içine tazyikli su tutan oto yıkamacıları gördükten sonra asla arabayı kendim dışında birine yıkatmadım.
    Öyle olacağına kirli binerim daha iyi.
    Nasıl olsa kendilerinin değil ya hor kullanıyorlar.

aynı ben

bu ülkede safmı desem iyi niyetlim, okadar insan varki.bunların sayesinde millet zengin oluyo

• airarmada A kullanıcısına yanıt
    paranı yine arabaya gömme satarken yine zararına gider

• Ben de maltepe ofisim istanbul oto yikamaya aracimi goturmustum yikamayin dememe ragmen cok israr edip motoru yikamalari sonucu sigorta kutusunda olan catlaktan su girip sigorta kutusunu degistirmek zorunda kaldim, tavani islak bezle nasil sildilerse tavan sarkmisti getirin oraya yapistirici surelim vs dediler oyle yapistiriciyla bir sey olmayacagini bildigimden komple tavana yeni kumas cektirdim. Yani hem memnun kalmadim hem de cebimden ziebarth gibi bir yere verecegim paradan daha cok para cikmis oldu. Bir daha yuzde 100 olumlu yorum almis bir yer dahi olsa detayli temizlige vermem arabayi tecrube boyle kazaniliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: CeLLaT_1905

Ben de maltepe ofisim istanbul oto yikamaya aracimi goturmustum yikamayin dememe ragmen cok israr edip motoru yikamalari sonucu sigorta kutusunda olan catlaktan su girip sigorta kutusunu degistirmek zorunda kaldim, tavani islak bezle nasil sildilerse tavan sarkmisti getirin oraya yapistirici surelim vs dediler oyle yapistiriciyla bir sey olmayacagini bildigimden komple tavana yeni kumas cektirdim. Yani hem memnun kalmadim hem de cebimden ziebarth gibi bir yere verecegim paradan daha cok para cikmis oldu. Bir daha yuzde 100 olumlu yorum almis bir yer dahi olsa detayli temizlige vermem arabayi tecrube boyle kazaniliyor.

Acı tecrübe olmuş. Geçmiş olsun.

En güzel detaylı temizlik kendi yaptığındir.

Veya parasını adam gibi verip yaptırdığın.

• Geçen hafta arabamı satın aldım. İkinci El ve bej döşeme olduğu için iç plastik aksamda ve döşemelerde kirlenmeler vardı. 2 senedir iç dış yıkama yaptırdığım yere götürdüm. 250 lira verdim gün boyu uğraştı temizledi kuruttu verdi. Gayet de güzel yapmış beğendim yani. Taban halısı da pisti onu da elden geçirmiş, tavanda da koyulaşmalar vardı onları da temizlemiş. En azından içime sinerek binebiliyorum aracıma.

Bir de sorum olacak, bej döşeme için kılıf değil de koltuk minderi önerisi yapabilir misiniz? Kılıf ve minder gibi şeylere karşıyım. Orijinalliğini bozuyor ama bazı kotlar da koltuğu batırıyor. Güzel bi minder bulamadım. Kullanan veya tavsiye edebilecek arkadaşlar var mı?

• İşini ciddi anlamda iyi yapan Ankara'da İstanbul ve İzmir'de yapan 3 yer var.Gerisi fasa fiso.Hakketiği parayı verip sıkıntısız alacaksın.Merdiven altı iş yerleriyle hele ki kuponla kampanyayla gidersen ağlatıyorlar.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.