Şimdi Ara

Destiny 2 (2017) [PC ANA KONU] (40. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
848
Cevap
22
Favori
42.235
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben online'da oynamıştım ama loot bağlı bir oyun olduğu için beni o kadar kenide sevdirmedi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar selamlar. Takım arkadaşı arayan var mı? Oyunu öğretecek arkadaş arıyorum

30 yaşındayım.
  • Çıktı mı oyun ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kutsall1 kullanıcısına yanıt
    Hocam çıkışı 2017
    2019 gibi bedava oldu
  • Teşekkürler
  • Bu hafta ki Nightfall görevinde (GrandMaster zorlukta) bir çok yayıncıyı bile geçtik skorda.

• 2-3 aydır açmıyordum oyunu en son Recluse'a nerf gelmişti falan. Şimdi geri döndüm silah olarak hangisi popüler ikelos smg mi ? Bir Assault - Scout ve Smg'de en iyiler hangisi şu an

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekostros -- 27 Ağustos 2020; 1:15:36 >
  • En son geçen yıl 5500 yapmıştım. Yeniden Survival ranks 5500 kasıyım dedim, uzun zamandır Crucible oynamamama rağmen hala iyimişim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FD3E26E25 -- 13 Eylül 2020; 11:44:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-FD3E26E25

Bu hafta ki Nightfall görevinde (GrandMaster zorlukta) bir çok yayıncıyı bile geçtik skorda.

Hocam klan var mı? Nedense Türk klan sıkıntısı var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Oyunu bizimkiler ile oynayacaksanız hiç bulaşmayın bence. Destiny 2'de pro seviyesinde oyuncu yok bizden. Normal bulursanız dua edin hatta :)
  • Ben pro seviyesinde oynamak istemiyorum casual takılacağım oyle bir clan da yok.

• Casual takılan bir klan var mı? Yoksa kuralım beyler bir tane lazım okuyor :)

• Raid yapacak klan arıyorum

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güncellemeyi aldık, server kapalı şu an.. kaldı 8 saat.

• Güncelleme boyutu ne kadar hocam ?

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FD3E26E25 -- 12 Kasım 2020; 8:1:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gamerxir

Güncelleme boyutu ne kadar hocam ?

50 GB.

• 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.