Şimdi Ara

DESIRE 816 MI? HUAWEI ASCEND G7 Mİ? HANGİSİ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
2.009
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yeni bir telefon almayı düşünüyorum ve benzer fiyat aralığında kararsız kaldığım 2 cihaz var. Htc Desire 816 ve Huawei Ascend G7. Benim için önemli olan kamera performansı ve custom rom çeşitliliği. Sizce hangisini almalıyım?

• Ascend G7

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • g7 al kardeş
    pişman olmazsın
  • O cıvarda G2 degerlendırın mutlaka,ıkısındende ıyıdır.
  • G2'nin fiyatı bu iki cihazdan da yüksek...
  • kardeş g7 kullanmadım fakat 816 yı kullandım kısa bir süre sonra sattım daha donanımı yüksek bir cihaz alabilmek için. şimdi note 4 kullanıyorum.
    816 nın arayüzü o kadar akıcıydı ki elimdeki note 4 ten daha akıcıydı diyebilirim. note 4 arayüz konusunda pek tatmin etmedi beni. Htc nin de note ailesinin bir muadili modeli olsaydı direk onu alırdım. Htc yazılım konusunda çok iyi, tasarım da iyi, güncelemelerde de en hızlı firma sayılır. şu da var bir kere htc cihaz alan bir sonraki cihazı zaruret yoksa htc olsun ister. bunlar benim görüşlerim.
    hayırlı akşamlar
  • Huawei ram Htc ise işlemci konusunda önde. Benim de HTC'ye niyetim var ama hala tam karar veremedim... Teşekkürler arkadaşlar.
  • #Lionheart# kullanıcısına yanıt
    Bence Herşey ram ya da işlemci demek değil. Sonuçta kullandığın arayüzün ne kadar iyi optimize edildiği de önemli. Bu konuda arayüz olarak androidi en iyi kullanan marka bence kesinlikle htc. Emin olun htc nin 1 gb ramli telefonları bile şuan piyasada bulunan bazı 3 gb ramli telefonlardan daha akıcı. Bu nedenle ben olsam htc desire 816 yı alırdım.

İyi forumlar dilerim…

• G7, yeni nesil 64 bit işlemci kullanmış, en cezbedici tarafı da o. Ayrıca kasası aliminyum, pili 3.000mah ve çift anten kullanıyor. Fakat bu nedenle sar değeri yüksek.
    Desire da güzel, tercih senin.

• Turkcell e desire 820 gelmiş her ikisinden de Iyi bence

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • HTC tabiki. Sebebi ise yazılım. İddia ediyorum HTC sense neredeyse ios tan iyi. Düzgün yazılım olmayınca iyi donanımın hiç anlamı yok ona göre ..

• Bir de sorum şu, HTC Desire 816 Lollipop ve sonrasındaki güncellemeleri alacak mı? G7 64 Bit yeni nesil işlemcili olduğu için alacak. Sık telefon değiştiren biri değilim aldıktan sonra uzun süre kullanmayı düşünüyorum bu yüzden yazılımın güncel kalması önemli...

Sonuç olarak ben daha önce HTC kullandım ve HTC cihazları çok seviyorum. Kararım Desire 816'dan yana olacak gibi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi #Lionheart# -- 14 Aralık 2014; 21:38:52 >
  • Desire 816 lolipop sürümü de alınca daha da iyi bir cihaz olacağından yazılımın güzelliğinden dolayı uzun süre kullanırsın, htcnin hangi modeli olursa bu böyledir bence

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.