Şimdi Ara

Dershane Seçimi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
765
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Dershane seçimi yapılması gerekiyor.Seçenekler belli.Altunizade FEM,Altunizade Sınav,Doğancılar Birey,Kadiköy Final-
    Bunların arasında fiyat farkları da olabilir.Hangisine gitmek mantıklı arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tancredi -- 14 Ağustos 2013; 13:11:57 >

• bol etüt ve soru çözümü yapıllana gidilir ben fem e gitdim gebze fem pişman oldum 20 dk max etüt alabiliyosun
  • Şubeden şubeye değişiyor diyorlar.Altunizade FEM 4800'den kapıyı açtı.4200'den aşağı inmedi.Bu fiyat normal midir?
  • Tancredi kullanıcısına yanıt
    Mezunsan çok fazla normal 12 isen bile fazla en fazla 4000 tl

Ben bahçelievler feme 12'de 3500 mezuna ise 2500 tlye kayıt oldum ki çemberlitaş ile en iyi femdir istanbul'da ki.
  • 3000 3500 ver daha fazla verme

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mezun değil,12.sınıf.4000 TL normal mi peki? Yani diğer dershaneler de hemen hemen bu fiyatı mı çeker?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tancredi

Mezun değil,12.sınıf.4000 TL normal mi peki? Yani diğer dershaneler de hemen hemen bu fiyatı mı çeker?

fem ile fen bilimlerin butikler hariç her zaman en pahalı dershanelerdir.

ama diğerleri final kültür sınav en fazla 3500 der. bence sen sonuna kadar baskı yap fem için. eğer olmazsada açıkcası çok para. şunu öğrendim her şey insanda bitiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: afiliert

quote:

Mezun değil,12.sınıf.4000 TL normal mi peki? Yani diğer dershaneler de hemen hemen bu fiyatı mı çeker?

ama diğerleri final kültür sınav en fazla 3500 der. bence sen sonuna kadar baskı yap fem için. eğer olmazsada açıkcası çok para. şunu öğrendim her şey insanda bitiyor.

Haklısınız.Peki Sınav falan kötü diyorlar.Yani bu saydığım dershaneler arasında kalite farkı çok mu fazla? Yoksa hepsi hemen hemen aynı mı
  • quote:

quote:

quote:

Haklısınız.Peki Sınav falan kötü diyorlar.Yani bu saydığım dershaneler arasında kalite farkı çok mu fazla? Yoksa hepsi hemen hemen aynı mı

kalite farkı bence artık dershane adıyla değil öğretmen ve idari kalitesiyle fem'in bazı şubeleri berbattır bazıları ise mükemmeldir. finalinde öyle.
    yani tek tek gezip görmen lazım birazda yani nasıl desem elektrik olayı birazda hangi dershanede en çok motive olursan orada okuyabilirsin. arkadaşım kadıköy kavram'dan tıp kazandı ki kavram boktandır öyle dershane konusunda

• quote:

quote:

quote:

quote:

kalite farkı bence artık dershane adıyla değil öğretmen ve idari kalitesiyle fem'in bazı şubeleri berbattır bazıları ise mükemmeldir. finalinde öyle.
    yani tek tek gezip görmen lazım birazda yani nasıl desem elektrik olayı birazda hangi dershanede en çok motive olursan orada okuyabilirsin. arkadaşım kadıköy kavram'dan tıp kazandı ki kavram boktandır öyle dershane konusunda

Aslında Altunizade FEM bölge olarak,eğitim olarak iyi bir yer.Daha önceden ağabeyim 2 sene gitti oraya.Fakat fiyat sıkıntı.4200 TL çok fazla geldi bana.O yüzden alternatif dershanelere bakıyorum

• Bencede 4200 tl cok fazla para sonucta ygslys iste bence son bi kez velinle gidip gorus ve ya abinle git olmazsada kadikoyde bir dershaneye git

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.