Şimdi Ara

Dershane Önerisi - Bursa -

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
1
Favori
8.413
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Geçen sene vardiyalı çalışarak hazırlanmaya çalıştım sıralamam sayısal 250 k civarında geldi bu sene işi bırakıp sadece sınava odaklanarak hazırlanmak istiyorum ama hangi dershaneye giderim neresi iyidir birsürü soru işareti var kafamda bilgili arkadaşlar yardımcı olabilirlerse sevinirim😊

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• +++ up

• FKM Türkiye 6.sı
    Arena Türkiye 13.sü çıkardı
    Heryere reklamlarını asmışlar zaten belki farketmişsindir
  • Gördüm onları fkm ye uğradımda hatta ama fkm çok kötü gitme vs diyen arkadaşlar var çevremde tereddüt ediyorum o yüzden

• Ben eşit ağırlıkçıyım ama bursanın en iyi fencileri fkm de diye biliyorum.Bende araştırıyorum şuan fkm ,arena, beyaz eğitim kurumları vs bakacağım,
  • Bende öyle biliyordumda 1-2 kişi kötüleyince tereddütte kalıyorum yarında yek e gidicem birileri övüyo birileri sövüyor anlamadım bende 🙃

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Michpulver kullanıcısına yanıt
    Kötüleyen kişiler kişisel olarak bakıyor olabilir sorun yaşamıştır hocaların tavrını beğenmemiştir bunları da düşün .
  • Michpulver kullanıcısına yanıt
    Benim de sevmedğim çok hoca vardı yapmacık hareketler yapan her konu da espri yapmaya çalışan cıvık hocalar.. ama aynı zamanda işinde iyilerdi
  • Onuda düşünüyorum yani sene boyunca kendiside hiçbirişey yapmayıp dershaneyide bahane ediyo kötülüyo olabilir o yüzden geçtiğimix sene gitmiş bilen varsa yardım alabilirsek süper olur 🙃

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Michpulver -- 7 Ağustos 2018; 19:28:38 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Besevlerde kupkok var.

Altınşehir de altinkure var.

• Altın küre mi sdfasdgasg kesin siz patron veya patronların yakınlarındansınız.Altınküre geçtiğimiz sezon başladı çok berbat bir yer oraya gidenlerden sadece biri ile konuşsanız anlarsınız tabi yakınlarından biriyle konuşmayın sakın bulaşmayın başta çok ilgilenirler birebir dersler alırsınız sonrası facia :D Küpkökün hakkını yiyemem gerçekten adını duyurmuş köklü bir eğitim kurumu en azından beşevler şubesi böyle yıldırım tarafındaki için bir şey söyleyemem. altın küre dedin güldürdün beni ya
  • danger761 kullanıcısına yanıt
    Birçok hocaları fen lisesinde öğretmen ondan söyledim.

• Sadece buna bakarak tavsiye etmen doğru mu peki ? ve fen lisesinde öğretmen olanlar var evet ama sayısı çok değil toplam öğretmenlerin 4 de biri kadar tahminim ayrıca onlardan ders almak hiç kolay değildi okulları da olduğundan belli saatlerde gelebiliyorlardı ve bu patronların hiç pek umurunda değildi onlar ne kadar öğrenci toplarsak o kadar kar mantığıyla gittiler.
    Altınşehir sessiz bir mahalle. Fkm gibi FSM nin göbeğinde,ogrencinin aklını çelicek bir ortamı yok .ayrıca her kurumda hocanın iyiside vardır kötüsude.

Sadece bir tavsiyeydi. Mutlaka git yazıl demedim.

• Tavsiye edilecek bir kurum değil neredeyse oraya giden herkes pişman o yüzden şaşırdım senin tavsiye etmene
  • Ayrıca ortama değil de kuruma giden öğrencilerin yorumuna ve sene sonu çıkan derecelere bakmanı tavsiye ederim
    Doğrudur hocam. Zaten en önemli ölçüt oraya giden öğrencinin yorumudur.

• Kardeşim kaç doğumlusun bir de hangi liseden mezunsun yazarmısın ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.