Şimdi Ara

DERSANEDEKİ YGS DENEMESİNDE OSURDUM BEYLER YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
110
Cevap
3
Favori
11.262
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hayatımda bu kadar utandığımı cidden hiç hatırlamıyorum.
    her pazartesi olduğu gibi bugün de deneme vardı dersanede. gittim sınıfıma, rahat rahat soruları çözüyordum ki bi anda içimde bi gaz birikiverdi. yani bi anda oldu herşey, hiç bi sorun olmadan türkçe ve matematiği bitirdim fakat fen'e gelince içimde bi gaz birikintisi olduğunu farkettim.
    neyse ben dakikalar boyunca kendimi tutmaya çalıştım, yani heyecandan terliyordum adeta sınavı terkedesim geldi resmen. çok zor bi durum ya yaşayan bilir.. tam ben bununla cebelleşirken bi anda önde oturan kızı öksürük tuttu. kız hayvan gibi öksürüyordu resmen, 1 değil 2 değil 5-6 kere bağıra bağıra öksürdü resmen. ben de fırsatı değerlendirmeliydim tabiki.. kız tam öksürürken aradan salacaktım gazı...
    fakat maalesef işler düşündüğüm gibi gitmedi. ben tam osuruğu sessizce salmaya hazırlanırken kız öksürüğü bıraktı. ağzına peçete falan tuttu, sağlığına kavuştu. ben ise tam o an rahat bi şekilde osurdum. öyle bir ses çıktı ki millet ağzımdan falan komiklik olsun diye yaptım sandı. çevremde oturan 4-5 kişi gözlerimin içine bakıyorlardı, şaka mı yoksa gerçek mi olduğunu anlamak için. ben de malca sırıttım tabi yerin dibine girmiştim resmen.
    sonra bişey olmamış gibi sınava devam ettim, fakat tam düşündüğüm gibi fazla bi süre geçmeden o müthiş koku etrafa yayılmaya başladı.
    yanımdaki kız daha geometriyi bitirmeden optiği hocaya verdi ve "bu acıya daha fazla katlanamam hocam" gibi bir cümle söyledi. herkes de hayvan gibi kahkaha attı. ben ise boynumu eğmiş olanları görmüyormuş gibi davranıyordum.. hayatımın en berbat anlarından biriydi.. şimdi nası davrancam ben bu öğrencilere bilmiyorum.

• bende şöyle bi hatıramı anlatayım..

hiç unutmuyorum.dershanedeyiz. işte teneffüs 10 dk ya ben 11. dakikada sınıfa girdim herkes sınıfta oturuyo hocayı bekliyo. tam en ön sırada da okuldan bi arkadaşa bişi sordum geri oturdum yerime. tam ona sorarken nasılsa kokmaz diye bi osurdum. tam osurduktan 5 10 saniye sonra hoca sınıfa geldi. tam benim osurduğum yerde durmasın mı. sınıfa bir koku yayıldı. herkes of pof hoca da osuruyosa biz napalım falan.. kızlar bi yana ıyy falan. hocanın suratı kıpkırmız olmasın mı. hocanın suratını görmeniz lazımdı. tam o sırada da anlarlar diye gülmedim . ama eve gidince bir gülmüştüm oy ne günlerdi be..
  • Geçmiş olsun kardeşim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  •  DERSANEDEKİ YGS DENEMESİNDE OSURDUM BEYLER YARDIM

Geldik.
  • Sebepsizce guldum :D

Taktik veriyim elinle ses.yaparken sal ama kokarsa kotu olur:D

• Umarım csb'dir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende kakami yaptiydim sorun yok

• CSB
  • quote:

Orijinalden alıntı: Geoten37

Bende kakami yaptiydim sorun yok

Ciddi mi la oha

• csb mi la?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BuralarBenim -- 10 Aralık 2012; 19:54:56 >
  • Daha 3. paragrafa gelmeden başladım gülmeye

• kardeş hafif hafif bırakcaktın sen hata etmişin hafif hafif bırakınca etrafa gizemli bi koku yayılıyo sahibi bulunmuyo
  • csb değilse geçmiş olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: İplenmeyen Adam

kardeş hafif hafif bırakcaktın sen hata etmişin hafif hafif bırakınca etrafa gizemli bi koku yayılıyo sahibi bulunmuyo

• BEN EVET DİYORUM

• quote:

Orijinalden alıntı: sserdar93

quote:

Orijinalden alıntı: Geoten37

Bende kakami yaptiydim sorun yok

Ciddi mi la oha

Malesef hocanin yanina gittim ama bi kokuyodu varya hoca yuzunu burusturdu noldu dedi kulagina soyledim oda git yuru gitt dedi . Varya yarin hic bisey yokmus gibi okula gitmistim

• http://static4.fjcdn.com/comments/Good+job+sir+_f72f64ae4408ce44003bae1f852857e4.png

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cloud__Strife -- 10 Aralık 2012; 20:10:48 >
  • osuruğa güldüğüme göre demek ki osuruk kadar aklım yok

• CSB olmuş kardeşim
  • Konuyu görünce gülmeye başladım
  • Dikkat edin osururken zıçmayın ha.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.