Şimdi Ara

Ders çalışmaya başlayamadım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
1
Favori
1.827
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mezunum Ders çalışıcam daha başlamadım kırtasiyeye gidip bir kaç kitap alıp sabah en erken saatlerde kalkıp başlıcam üşengeçlikten kırtasiyeye gidemiyorum arkadaş sen çok geç kalmışsın çalışmaya dedi Hedef 25k çok mu geç kaldım sizce

• hiç başlamamaktan iyidir rahat olun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • phosphorus kullanıcısına yanıt
    Daha hiç başlamadım zaten
  • Alanın ne?
    Geç kalmadın sakin ol. Yalnız bu gidiş iyi değil söyleyeyim. Kendimden biliyorum. Bir an önce kafanı toparla ve başla.

• kaç binden kaldığına bağlı
  • rahat olun daha çok zaman var mezun adam son 5 ay kala calismaya baslasa gene baya çeker ama hemen baslayin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tanrikutalp -- 17 Eylül 2019; 17:29:40 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Üşengeçliğini kırman lazım önce onun dışında başkalarına bakarsan işin iş .Zaten daha çok zaman var ama bunu düşünerek kendini salma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-EC5F4DF30 -- 17 Eylül 2019; 17:52:42 >
  • ne geç kalmasi ya ideal başlama tarih 15 agustostu 1ay kaybettin en fazla

• hocam bende başlamadım dersler için kitap tavsiyesi yaparmısınız ona göre bir liste yapmak istiyorum.
  • iyi dereceden mezuna kalan biri için ideal başlama 1 eylül 15 eylül arası. hiçbir şey kaybetmedin konular hayli hayli biter. 3k ya giren tanıdığım ekim gibi başlamıştı.

ea 3k dan bıraktım ben de 7 - 8 gün önce başladım.
  • almanyalidoktor kullanıcısına yanıt
    hocam siz ea mıydınız... kullanıcı isminizden dolayı mf diye kodlamışım sizi:D

• mf idim doktorluk hayallerim de vardı ama almanya içindi bu hayaller. ailem ve ben bu maddi külfeti kaldıramayacaktık ben de türkiye de doktor olmaktansa başka bir meslek düşünüp onun vasıtasıyla yurt dışına çıkmaya karar verdim. yurt dışı hayalim için işletme ekonominin bana daha uygun olduğunu düşündüm biraz da ea da derece yapmanın daha kolay olduğunu abimden bildiğimden ea ya geçiş yaptım. ne yazık ki bunun kararını verdiğimde sınava 5 ay kalmıştı ve konular yetişmedi.
    geleceğiniz hakkında çok mantıklı bir karar vermişsiniz hocam. konularınızın yetişmemiş hali üç binse sizi bu sene ilk 100 bekler umarım:)

geleceğiniz hakkında çok mantıklı bir karar vermişsiniz hocam. konularınızın yetişmemiş hali üç binse sizi bu sene ilk 100 bekler umarım:)

• aslında konular ayt adına yetişti fakat tyt de sürekli netlerim dalgalanıyordu 104 de gördüm 81 de. düzenli deneme çözemediğimden belirli bir aralıkta tutamadım. sınavda 76 yapınca ayt bir işe yaramadı 73k geldi. tyt içimden geçti.

umarım hocam. size de başarılar dilerim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi almanyalidoktor -- 17 Eylül 2019; 23:44:23 >
    Hocam ayt baya iyiymiş bende 12 yim kilit noktalarda tavsiye verirseniz iyi olur

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • daha çok zaman var diyerek kendini teselli etme hemen başla. geçen sene ben de bu durumdaydım sonu hiç iyi olmadı.

en azından neye çalışmanız gerektiğini biliyorsunuz. sağolun hocam:) umarım

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.