Şimdi Ara

Ders çalışmaktan nefret ediyorum!!!!!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
5.356
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 11.sınıfım hiç ders çalışasım yok ne yapmalıyım

• Yalnız değilsin:)
  • bende teknik lise 11. sınıf öğrencisiyim ilk dönem 7 zayıf geldi hiç takmıyorum zerre kadar heveste yok çalışmıyorumda tek değilsin bende nefret ediyorum
  • Bunun çözümü yok.Ben 10.sınıfım ve hiç ders çalışmak istemiyorum.Nefret ediyorum.Tek yolu ailen yada öğretmenlerin tarafından motive olman.fakat buda kısa sürüyor.Ben en fazla iki hafta derslerime odaklandım dikkat ettim.Üçüncü hafta yine aynı.Kısır bi döngü sanırım.
  • bende senin gibiyim öss yede seneye çalışçam walla
  • 4 Yıllık Lise 3 ?
  • Tek degilsin, bu zamana kadar calismadim bundan sonrada caliscagimi sanmiyorum zaten
  • beyler gevşemeyin bakın emeklilik yaşı 65 oldu. okuyun adam olun sonra sürünmekte var.
  • Hayatımda hiç çalışmadım, hiçbir sınava. Yaşım 18 bu sene mezun olcam 2.5 ay sonra ÖSS var hala çalışmıyorum ama denemelerde aldığım puan 230 un altına düşmüyor okul notlarımda fena değil. (230 a çok demiyorum ama şu ana kadar hiç çalışmadım bir kez olsun.. ) Hocalarım çalışsan neler yaparsın der hep fakat içimde hiç çalışma isteği olmadı.
  • Çalışmak istemiyorsan çalışma..
  • 4
    quote:

Orjinalden alıntı: .Fatih:Sultan:Mehmed.

4 Yıllık Lise 3 ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: DarkMourning

Hayatımda hiç çalışmadım, hiçbir sınava. Yaşım 18 bu sene mezun olcam 2.5 ay sonra ÖSS var hala çalışmıyorum ama denemelerde aldığım puan 230 un altına düşmüyor okul notlarımda fena değil. (230 a çok demiyorum ama şu ana kadar hiç çalışmadım bir kez olsun.. ) Hocalarım çalışsan neler yaparsın der hep fakat içimde hiç çalışma isteği olmadı.

kimisi ders dinler anlar kimisi çalışır anlar.

Bende 4 yıllık lise 3üm valla şu biyoloji zor bide ingilizce

ingilizce hiç iyi olmadı ki

• Motive olmak için öncelikle bilgisayarları kapatın ve kutularına kaldırın.Ondan sonra gelecek hakkındaki hayallerinizi düşünün.Biraz sınıfta birilerini örnek alın ve onla yarışın.Ama işte eğitim sisteminin içine edilesi bir durumu var emin olun sizde sorun yok.Yanlız bu bahane olmamalı sonuçta üniversitede olan birçok insan var.Ailenizin durumu iyi değilse okuyamadığınız zaman yada liseyi bitiremediniz zaman iş konusunda çok sıkıntı çekersiniz.Artık lise mezunu olmayanlara diploma bile vermiyorlar.Öğrenciyim abi dediğinde tanımadığın esnaf bile sana indirim yapıyor.Okuyanın şansı daha fazla bu Ülkede.Kendi gerçekliğinizin farkına varın.Hadi bakalım kitap başına şimdi.
  • aynen bende öleyim
  • quote:

Orjinalden alıntı: .Fatih:Sultan:Mehmed.

quote:

Orjinalden alıntı: DarkMourning

Hayatımda hiç çalışmadım, hiçbir sınava. Yaşım 18 bu sene mezun olcam 2.5 ay sonra ÖSS var hala çalışmıyorum ama denemelerde aldığım puan 230 un altına düşmüyor okul notlarımda fena değil. (230 a çok demiyorum ama şu ana kadar hiç çalışmadım bir kez olsun.. ) Hocalarım çalışsan neler yaparsın der hep fakat içimde hiç çalışma isteği olmadı.

kimisi ders dinler anlar kimisi çalışır anlar.

Bende 4 yıllık lise 3üm valla şu biyoloji zor bide ingilizce

ingilizce hiç iyi olmadı ki

Össden sonra YDSye de giricem ben bide Yabancı dilim fena değildir kendimi denemek için giriyorum tabi iyi bi puan çıkarırsam neden olmasın

• Ben de calismak istemiyorum ama...
  • never and never!
    fakat sınav sonuçları çok güzel.(415 fln...)
  • Çalışmak istemiyorum bende çalışmaya başladım mı da sıkılıyorum,dikkatim dağılıyor.Bu gidişle sınıfta kalcam.
  • çalısmayı seven insan yoktur calısmak zorunda olan vardır
  • quote:

Orjinalden alıntı: chiculata-

çalısmayı seven insan yoktur calısmak zorunda olan vardır

Sonuna kadar katılıyorum...

"SS" modeli denir buna tıpta.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.