Şimdi Ara

ders çalışırken baş ağrısıyla nasıl mücadele ediyorsunuz ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
19
Cevap
0
Favori
10.521
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Kola kahve kafein doldurdum içime bana mısın demedi uyumaya çalıştım uykumda yok doğal olarak ders çalışmamı engelliyor. Çalışmaya çalışsamda anlamıyorum. O zamanda sinirleniyorum daha çok ağrıyor.
    Var mı tavsiyeler.
    Not: 2 gündür devam ediyo bugün arrtı bayaa.
    Not2: doktor hasta gibi anlattım şikayetimi ama sınava gireceğin halinden sınava girecek anlar :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XV. Leonidas -- 12 Temmuz 2012; 22:40:15 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 1 2 agrır alışırsın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • odamda bulunan camı açarım 5 dk içinde geçer
  • git doktora görün.benim başım falan ağrımıyor.
  • Senin beyin error vermiş

• sorun gözlerinde. çok pc başındasın değil mi? gözlerinin ağrısı başına vuruyor. git bir göz doktoruna görün. gerekli ilaçları verir doktor
  • quote:

Orijinalden alıntı: süpernova26

sorun gözlerinde. çok pc başındasın değil mi? gözlerinin ağrısı başına vuruyor. git bir göz doktoruna görün. gerekli ilaçları verir doktor

göz doktoruna gittim gözümde sorun yokmuş. Bilgisayar açmıyorum telefondan bitek foruma bakıp çıkıyorum bitek buraya

• öyle ağrı kesiciler yerine migren hapı iç geçer.
  • Burada çözüm bulamazsın baş ağrına. Ağrı kesici etkilemiyorsa doktora görünmen lazım.

• saatlerce tek bi şeye konsantre olmak sandalye tepesinde kalmak göz baş sırt ağrısı yapar. yüzünü yıkamanı tavsiye ederim enseni ve başının tepesini iyi gelir. bi de camı açıp karanlıkta hiç bi uyaran olmadan ya da seni rahatlatan bi müzik eşliğinde 20 dk uzan derim geçmiyosa da mutlaka doktora görün
  • Birşeyler atıştır çalışırken

• Ben derse başlamadan 10 dk filan önce "mate" çayı içtim sürekli. kahve gibi uyarıcı değil ve etkisi çabuk kaybolmuyor. insanı dinç tutan bir yanı var. ayrıca ben de baş ağrısından muzdariptim geçen yaz doktora göründüm psikolojik dedi çok ağrırsa hap kullandım. sen de doktora görün bi.
  • dişlerimi sıkarak sakız çiğniyorum. Ama baya sıkıyorum bildiğiniz bırakınca başım ağrıyor ama 3 biyoloji testi çözdüm şimdi geometriye oturcam birde mate çayını merak ettim yarın aktara gidiyim varsa alırım olmadı enerji veren baş ağrısına iyi gelen bi karışım yapsın
    Şimdi sakızlı geometri

• Buradaki hiçbir yorumu okumadan sana net cevap vereyim.Kafana fazla takıyorsun.Hemde yazın ortasında.
  • Naneli şeker al... Ve mate çayını bende bi denicem :)
  • ders çalışmayarak...
  • geometri ilk aşamayı bitirdim şimdi :)

Çarpanlara ayırmaya çalıştım biraz yapamyınca stres felan birde evde kimse olmayınca baş ağrısı yaptı

• benim de çok başım ağrır genelde hap falan etki etmez hayat felç yani. eğer geçmiyorsa karanlıkta biraz uzan gözlerini dinlendir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.