Şimdi Ara

deri koltuğun ne zararı olur.?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
883
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • araçta deri koltuk niye tercih edilmez.

• Şaka mı yapıyosun ya
  • hayvanların katledilmesine karşı olduğumuz için

çoğumuzun o konfora parası yetmediği için
  • Belki yazın terlettiği kışın üşüttüğü için olabilir diyeceğim ama yine de belli bir segmentten sonra olmassa olmaz gibi duruyor deri koltuk .
  • üst sınıf araçlarda olmazsa olmaz bir özelliktir.fakat kalitesi çok önemli.deriler genelde çatlama yapar ve iğrenç bir hal alabilir,ayrıca açık renk derilerde yoğun kullanımdan dolayı kararma olur sık sık temizlenmezse kalıcı bir hal alabilir.değişimi maliyetli olur.ama ne olursa olsun deri deridir.arabanın iç atmosferini değiştiren en büyük unsurlardandır.
  • Yazın pişik yapar Bugun kuzenin arabada yarım saat yolculuk ettim 1kg ter boşalltım
  • deri koltuklar araca bi hava katar ama başımdan şöle bi hadise geçince ben nefret ettim :
    yazın ailecek aquaparka gittik, araba saat 11 den 18 e kadar yaz güneşinin altında bekledi, babamla altımızda sadece şort mayolarımızla arabay oturtuk ve aynı anda kalın birer ayyyy sesi verdik kötü oldu ikimizinde sırtı ondan sonra araca dinmeden klimayı açmaya başladık ki koltuk soğumaya başlasın ama onun haricinde şöle bej rengi deri çok hoş duruyo her araçta

• tercih edilmediğinide nerden çıkardınız 2004 2005 audi merso satıyorsunuz deri varmı var ısıtmalı mı ısıtmalı trink fiyat 4000 euro artar deri yoksa almazlar bide o tarafı var....
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.