Şimdi Ara

Deri çeket aldım fakat kokuyor çözümü olan varmı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
33.499
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Deri çeket aldım ancak kokusu geçermi cidden merak ediyorum bilseydim çakma deri filan alırdım can sıkıcı bu koku durucaksa soğurum bi müdded sonra giymem diye düşünüyorum :S Deri çeket kokar mı kokmalımı yararı yok ki gerçek deri olsa bile

• Ceketi yan yatır
  • google dan dag kadar bılgı alabılrdın derı ceket ıle ılgılı keske almadan once araştıraydın
  • Çeket, hmm. Ne derisi?
  • kokuyormu sen birde yağmurlu havada giyip gör kokusunu. orjinal deri kokar. ben 800 liraya aldım onda bile koku var
  • kokusunu içine çek ve em o ceketi
  • normaldir.zamanla azalır kokusu
  • Zamanla azalmazsa yandık . Hadi yağmurlu günlerde şemsiye alırız ama can sıkar yahu . ben 800 vermedim 150ye aldım
  • deri ceketin kokanı makbuldür.Güle güle giy.
    Bende deri ceket giyiyorum bu yıl 3.sene olucak,hala kokusu mevcut :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Z.K

deri ceketin kokanı makbuldür.Güle güle giy.

:( Üzüldüm şimdi. Koku otobüste yanına oturanı falan rahatsız etmiyor mu nasıl oluyo şimdi bu anlamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cameloji

quote:

:( Üzüldüm şimdi. Koku otobüste yanına oturanı falan rahatsız etmiyor mu nasıl oluyo şimdi bu anlamadım.

Koku dediğin olay bildiğin tezek gibi kokuyorsa malesef kalitesiz bir ürünü almışsın.
    Ama benim ve arkadaşların bahsettiği olay sadece yakın temasta koku gelir.Kimseye gitmez kokusu.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Cameloji

quote:

Koku dediğin olay bildiğin tezek gibi kokuyorsa malesef kalitesiz bir ürünü almışsın.
    Ama benim ve arkadaşların bahsettiği olay sadece yakın temasta koku gelir.Kimseye gitmez kokusu.

Yakın temasda geliyo kokuyo işte selam verirken falan gerçi boyna parfüm sıktınmı problem yaratmaz ama hiç kokmasa fena olmazdı. Tezek gibi kokmuyor nasıl tarif etsem şimdi normal kokuyo işte deri kokuyo da sen mesela hiç şikayetçi değilmisin bu konudan dolayı değilsen niye merak ediyorum ben alışık olmadığım için belki böyle oldu bilmiyorum

• 150tlye nerden aldın acaba gerçek deri ceket merak ettim bende alabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erdem

150tlye nerden aldın acaba gerçek deri ceket merak ettim bende alabilirim

Çankayada imalatını yapan bi yerden . 1. kalite olup olmadığını söyliyemem bu işlerin içinde olmadığım için fakat gerçek dendi bana . Yan tarafta vardı bi tane daha mağaza ordakiler de böyleydi ancak onlar kokmuyordu bu şekilde 200 den başlıyodu onların fiyatıda . Garip :(
  • Benimde deri ceketim var ama bana öyle ağır gelmiyor kokusu. Babam deri işiyle uğraştığından sanırım.
  • vazelin al ve bezle sil. hem kokusunu alır biraz hem de bakım yapmış olursun. (gerçi yeniymiş ama ara ara tekrarla)
  • Çeket aldıysan zaten bu başlı başına büyük bi sorun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sezer Cinoglu

Arkadaşıma kuzu derisi bir ceket aldık 150 TL'ye indirimden gayet hoş bi kokusu vardı

Bwnimki dana derisi olabilir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.