Şimdi Ara

SEVDİĞİM KİŞİDEN SOĞUMAK İSTİYORUM

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
25
Cevap
1
Favori
5.042
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sevdiğim biri var bazı olaylar oldu aramızda hala birbirimize karşı ilgi duyuyoruz ama onun bana duyduğu ilgi benim için yeterli gelmiyor yani yanlış anlaşılmasın demek istediğim benim onu sevdiğim,düşündüğüm kadar o beni düşünmüyor. Bir ilişkiye başlamak istediğimi söyledim fakat o zamana bırakmayı istedi. Kararı olumsuz olacak biliyorum o yüzden ondan soğumak istiyorum.Tecrübeli kişiler varsa aramızda onların görüşlerini öğrenmek isterim.

• Onu mıçarken düşün.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ondan bacağını açmasını isteyip kılları em

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kolundaki kılları düşün

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Onu ishal olmuş mıçarken arka tarafındaki kılları dışkılarla birlikte koparırken ayakları nasırlı ve sarı tuvalet terliğinde hayal et
  • Soğumaya çalıştıkça daha çok bağlandım. Sonuç = kendisine eğlence ve gezdiren aptal buldu
  • burnunu karıştırıp sümüğü senin ağzına soktuğunu düşün. garanti
  • Pek fazla yapıcak bişey olduğunu düşünmüyorum. Çok benzer bir durumdayım. Ondan uzaklaşıp unutmaya çalışıyorum. Eskisi kadar kötü durumda değilim. Fikirlerim çok değişken. Bir hata daha yapmak istemiyorum.

• geçmiş olay uzerınden kavga cıkar
  • Araya mesafe koy, gereksiz anlık tepkiler göster. Ben öyle yapıyorum.
  • sinyortr1 kullanıcısına yanıt
    Soğumak için işe yarar mı bilmiyorum ama ben aşık olmamak için kullanıyorum. Gelecek planı yaparken asla kızı işin içine dahil etme, ne zaman o da aklına gelirse o planı değiştir

• üstüne düştükçe olmaz. dikkatini başka şeylerle meşgul et

• konuyu okumadım ama kendine dürüst olursan zamanla soğursun.
  • Unutmak zor biraz,bazi şeyler unutulmuyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kısa cevaplar verip osbir çek

• Sevdiysen sogumanin imkani yok inan bana.Sigarayı birakmak gibi düşün bu olayı.Aklından çıkarmaya bak.Nasil sigarayi yeni birakmis biri krize girince sakiz cigneyip,derin nefes alip dikkatini dagitmaya calisiyorsa sen de kafani dagit.Baska kiz bulmak bu olayin en kolay yontemi

• quote:

Orijinalden alıntı: addidas_85

Soğumak için işe yarar mı bilmiyorum ama ben aşık olmamak için kullanıyorum. Gelecek planı yaparken asla kızı işin içine dahil etme, ne zaman o da aklına gelirse o planı değiştir

vay hocam bu iyiymiş bunu yapacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gin And Juice

Sevdiysen sogumanin imkani yok inan bana.Sigarayı birakmak gibi düşün bu olayı.Aklından çıkarmaya bak.Nasil sigarayi yeni birakmis biri krize girince sakiz cigneyip,derin nefes alip dikkatini dagitmaya calisiyorsa sen de kafani dagit.Baska kiz bulmak bu olayin en kolay yontemi

başka kız bulmak olabilir evet haklısın ama onu bulurken ki geçen zamanı da bu kızı unutmaya çalışarak geçirsem verimli olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Banlanmayacak Olan Adam

konuyu okumadım ama kendine dürüst olursan zamanla soğursun.

hocam gerçekten de çoğu şeyin çözümü bu haklısınız
  • sinyortr1 kullanıcısına yanıt
    Egoist ol.Hiçbir şey kendinden değerli değil ve olamaz o kızı kendine yakıştırma kız hakkında kabul etmezse kendi kaybeder de 80 milyon nüfuslu ülkedeyiz elbette daha iyisini her zaman bulabilirim Miss Turkey'de dereceye mi girdin bu tripler falan kendini bir şey zannetme şeklinde düşün.Doğru olsun ya da olmasın bu şekilde düşün zaten 2 haftaya hatırlamazsın bile...

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.