Şimdi Ara

Dergi Çıkartıyoruz! [Yazılarınızı 10 günde yollamazsanız dergi çıkmayacak] (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
435
Cevap
3
Favori
15.543
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kültür sana bilim kısımlarına yardmcı olabilirim hrmde kndmı geliştrmiş olabilirim
  • Dergi Bizim işimiz :)) (bkz:kampüscü Gazetesi , İhtiyar dergisi, gen bilgi.)
  • Rica Ediyorum şu Font Olayına dikkat edin arkadaşlar bilindik kolay windows fontları olmasın çok itici geliyor bana nedense
    derginin grafiği renk seçimi vs gerçekten etkiliyor derginin güzelliğini
    önerim
    Smooth Fontlar: Candara-Calibri-Ubuntu gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: wheaston

Mizah ve karikatür anlamında 1 sayfayı komple devralabilirim . Süreklilik konusunda da sıkıntı olmasın . Aynı anda haftalık gazete'nin mizanpajını da yapıyoruz zaten . Uyarsa destek olmaya çalışırım .

İlgilendiğiniz için teşekkür ederiz. O zaman mizah bölümünde yazarsınız. Karikatürleri konudisi.dergi@hotmail.com adresine mail olarak atabilirsiniz. Attığınız mailde nickinizi, isminizi ve bir sayfa olması isteğini de belirtiniz. Kolay gelsin.

quote:

Orijinalden alıntı: Defense Devil

konu dışı bölümüne yazar olmak istiyorum.

Buyrun olun. Siz de her türlü yazıları, resimleri, fotoğrafları, karikatürleri, konu dışındaaki ss'leri, komik olayları konudisi.dergi@hotmail.com adresine mail olarak atabilirsiniz.

quote:

Orijinalden alıntı: Sükselim07

Köşe yazarlığı için talepde bulunabilirmiyim?

Tabii ki. Fakat hangi bölümde yazmak istiyorsunuz bunu belirtmeniz iyi olacaktır. Yolladığınız maillerde hangi bölüme koyulacaklarını da yazınız.

quote:

Orijinalden alıntı: Guybrush Threepwood

Kültür altında müzik de geçerliyse talibim

Evet, müzik de geçerli. Siz de yazılarınızı konudisi.dergi@hotmail.com adresine yollayabilirsiniz. Sorularınız varsa yine konudisi.dergi@hotmail.com adresine ulaştırabilirsiniz ya da genel yayın editörleri kısmında olan yazarlarımıza özel mesaj atabilirsiniz.

quote:

Orijinalden alıntı: Oppsional

kültür sana bilim kısımlarına yardmcı olabilirim hrmde kndmı geliştrmiş olabilirim

Aramıza hoşgeldiniz. Tekrar yazmaya gerek duymuyorum mail adresini vermiştim.

quote:

Orijinalden alıntı: AxiRyzz

Rica Ediyorum şu Font Olayına dikkat edin arkadaşlar bilindik kolay windows fontları olmasın çok itici geliyor bana nedense
    derginin grafiği renk seçimi vs gerçekten etkiliyor derginin güzelliğini
    önerim
    Smooth Fontlar: Candara-Calibri-Ubuntu gibi

Evet kesinlikle. Şu an güzel bir kapak, iç tasarım çıksa ortaya font bulması daha da kolaylaşacak. Yapacak arkadaşlar aranıyor!

• selam ben geldim işinize yararmı bilmiyorum ama inglizce bir turizm sayfam ve sitem var.

http://www.facebook.com/pages/Travelling-to-Turkey/137832436231148

http://travelling-turky.blogspot.com/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kıpçak+kk -- 2 Mayıs 2011; 11:35:37 >

• Kısa süre içinde logo, kapak ve sayfa tasarımı örnekleri çıkartacağım. Uygun zamanı kolluyorum.
  • Grafiker/Konsol/Web bazlı oyunlar
    konularında size yardım edebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Se'eks Duvarı

selam ben geldim işinize yararmı bilmiyorum ama inglizce bir turizm sayfam ve sitem var.

http://www.facebook.com/pages/Travelling-to-Turkey/137832436231148

http://travelling-turky.blogspot.com/

Her ay turizmle ilgili yazı olmasa da, önümüz yaz ayları bu aylarda yayınlanabilcek yazılar yazabilirsiniz. Oteller, tatil yerleri, eğlence mekanları önerileri, tanıtımları hazırlayabilirseniz, konudisi.dergi@hotmail.com adresine bekliyoruz sizi.

quote:

Orijinalden alıntı: CrasHh

Grafiker/Konsol/Web bazlı oyunlar konularında size yardım edebilirim.

Güzel, aramıza bir grafiker daha katıldı anlaşılan. Oyun ve konsol hakkında yazılarınızı konudisi.dergi@hotmail.com adresine mail olarak gönderebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dremline -- 2 Mayıs 2011; 12:01:10 >

• Yazılarım filan geldi mi?
  • Motorlu taşıtlar bölümünde motosiklet konulu yazabilirim
  • Yazılara başlıyorum fakat hangi oyundan başlasam karar veremedim
  • Konunun üst konu olması için forum yöneticisine (PHI) mesaj attım cevap bekliyorum
  • Fotoğrafçısız dergimi olur beni ekliyebilirsin istanbul avrupa yakasına, güzel dergi için el ele
  • motorlu tasitlarda yazar olabilirim:)
  • ttnet e çok iyi söverim
  • bimden maçlar - filmler için neler alınabileceğini yazarım :D
  • Spor Bölümü yazarlığına katılabilirim bu arada boks,kürek ve dağ bisikletçiliği hakkında bol bilgiye sahibim
  • şimdi ekledim hepinizi.
  • Fifa 11 incelemesi yayınlayıp Fifa için ince ayarlar, taktikler, çalımlar vs.. yazıcam en kısa sürede atarım o mail adresine

Eğer 1. sayı tutarsa 2. sayı için Fifa'nın tarihçesini verebilirim 96'dan başlayarak her sayı için.
  • arkadaşlar ilk mesajda belirttiğim yazılara dikkat edin.
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.