Şimdi Ara

Dergi Çıkartıyoruz! [Yazılarınızı 10 günde yollamazsanız dergi çıkmayacak] (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
436
Cevap
3
Favori
15.537
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Spor'da yer alabilir miyim?
  • Her Türlü Yardımda Bulunabilirim

Toshiba Yetkli Bayisiyiz
    Bilgisayar Donanım Hepsinden Anlarım
    Oyunlarla Aram iyidir
    Photoshop Becerim vardır
    Oyun incelemeleri Yapabilirim

Açıkçası Yardım Etmek İsmimin orda Gözükmesinden Mutluluk Duyarım
  • kültür/sanat/bilim yazabilirsin
  • Güzel olmuş , her telden diye bir bölüm yap orayada beni bakan yap , ciddiyim.
  • Oyun/Konsol'bölümündekiler bana PM atarbilirmi..
  • Abi sana oyun kismina ekle dedim spora eklemişsin ben ne anlarim spordan :Doyun bölumune mutlaka ekle ama :)
  • Konu Dışı/Mizah/Eğlence Bölümüne bende yazmak istiyorum. Mizahi yazılar yazıyorum bir tane de dergi için yazacağım 6sına kadar mail atarım
  • grafik ile ilgili bildigim programlarda yardımcı olabilirim (photoshop cs2,cs3,cs4,cs5 - 3dsmax 2010+vray render - Adobe Flash CS4 Professional )
  • Zeka oyunları bölümü olabilir mi?
  • Spor Bölümüne yazabilirsin
  • iPhone konusunda yardimci olabilirim ekle mobil cihazlara
  • quote:

Orijinalden alıntı: by_MuKa

grafik ile ilgili bildigim programlarda yardımcı olabilirim (photoshop cs2,cs3,cs4,cs5 - 3dsmax 2010+vray render - Adobe Flash CS4 Professional )

Eğer adam gibi bir logo yapabilirsen çok makbule geçer. Bu dergiye ana bir şablon da hazırlarsan iyi olur. Varsa tanıdığın iyi PS'ciler onlara da söyleyin arkadaşlar. İhtiyaç var.

AxiRyzz Sana çok ihtiyacımız var. Lütfen levotla ya da benimle iletişime geçin. Hepiniz. Genel yayın yönetmenlerinin hepsi ile iletişime geçebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Surpass -- 1 Mayıs 2011; 22:10:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Surpass

quote:

Orijinalden alıntı: Nicki_Olmayan_Adam

eğitim yazarıyım ve ilk yazımın konusunu belirledim

ÖĞRENCİNİN EVRİMİ

Öğrenciler sosyal baskı yüzünden gelişimini tamamlayamamış ve tamamlamış olarak ikiye ayrılır... Süper.

makalenin başlığı bu olsun süper
  • ossun o zaman

• Bu da kapak örneğimiz. Yazı tipi pek güzel olmadı ve biraz karman çorman oldu. Biraz daha görsel ekleyeceğim. Arkaplanı aynı bırakmak istiyorum. Sizin düşünceleriniz nelerdir acaba?
  • Büyük İş Helal Ve Hayırlı Olsun .

Ben Dini Bölüm varsa İslami makale bölümü KöşeYazarı Olabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: levot

Bu da kapak örneğimiz. Yazı tipi pek güzel olmadı ve biraz karman çorman oldu. Biraz daha görsel ekleyeceğim. Arkaplanı aynı bırakmak istiyorum. Sizin düşünceleriniz nelerdir acaba?

Kapak biraz şey olmuş
  • Donanım/Yazılım/Web Tasarım/Programlama bölümüne yazar olmak istiyorum. Bilgisayar güvenliği hakkında yazılar yazabilirim. Aynı zamanda yazılan makalelerdeki imlâyı kontrol edip hata varsa düzeltebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi retired guy -- 1 Mayıs 2011; 23:06:12 >
  • kolay gelsin arkadaşlar hepinize
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.