Şimdi Ara

DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER! (512. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
12.320
Cevap
680
Favori
602.199
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 510511512513514
Sayfaya Git
Git
sonraki

DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER!

(En Son Oy Tarihi: 30.3.2024)
Giriş
  • Arkadaslar merhaba.Ben aliexpress'ten saat alacaktım.İlk olarak saati sepete ekledim.Kartım yanımda yoktu yarın alırım dedim.Ertesi gün baktığımda "ürün tükenmiş ya da satıcı kaldırmış" uyarısını gördüm ve sepetten kaldırdım.Şanssızlık dedim ve başka bir satıcıdan buldum aynı saati.Yine sepete ekledim ve yarın satın alırım dedim.Ertesi gün baktım yine aynı uyarı; "ürün tükenmiş ya da satıcı kaldırmış".
    İşin ilginç tarafı da satıcı mağazasına tıkladığımda hiçbir ürün gözükmüyor.Öcenki gün sayfada ürün dolu olduğu halde bugün mağaza sayfasındaki tüm ürünler kayıp.Acaba dolandırıcılara mı denk geliyorum ?? var mı fikri olan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neoera -- 25 Nisan 2017; 11:33:21 >
  • Büyük ihtimal AE satıcıların mağazasını kapatıyordur.Dolandırıcı olma ihtimalleri var ancak asıl sebep replika ürün satmalarıdır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • despot12 kullanıcısına yanıt
    O konuda birşey diyemem tabii ki, ama benim onun gibi birkaç denemem oldu, sıkıntı olmamıştı. Siz bilirsiniz.?
  • neoera N kullanıcısına yanıt
    Ünlü markalardan olan saatler ise, genelde öyle oluyor, 1-2 günlük ya da 1 haftalık en fazla ömürleri oluyor, AE farkettiği anda kapatıyor mağazayı..
    O an aldınız aldınız, yoksa bir daha zor... Benim öyle 2 alışverişim oldu, ürün gelmedi, dispute ile geri aldım parayı, Ama gönderenler çoğunlukta.
  • cakocan C kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar, Coaser ile konuştum, AE nin ünlü markalar konusundaki baskısı nedeniyle markalı ürün satışlarını açık açık yapamıyorlarmış,
    Markalı çerçeveleri Kodlayıp mail olarak göndermesini rica ettim, mesela RB nin son 2 rakamını kendi markasının sonuna eklemesinin çözüm olabileceğini, forumdaki ihtiyacı olacak (Ben dahil, güneş gözlüğü camı alacağım yaz geliyor) arkadaşlar ile paylaşabileceğimi söyledim, Gönderirse eğer burada paylaşırım, hepimiz için iyi olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: toojohn

anlaşılan aokoo da parayı bulmuş.ilgi alaka sıfır.

dh özel fiyat vermesine rağmen ödeme sayfasında bu tutarı güncellemiyor.whatsuptan yazdıklarıma cevapta vermiyor.

son zamanlarda sipariş verip siparişi sorunsuz ulaşana oldu mu bu satıcıdan?

bana 2 gözlükte 5 dolar indirim yaptı WhatsApptan mesaj attım 20 dk sonra cevap verdi
  • Aliexpresden satici ile anlaşmazlik sonucu yanlislikla iki tane ayni gozlukten siparis ettim. İlk siparişimi iptal etmistim. Sonra tekrar siparis ettim . Satici kargoladigini soyleyerek iptal etmedi. Neyse ürünün biri geldi. Diğeri gelince aldigim fiyata satmayi dusunuyorum .

Belki buradan alıcı çıkar. Bayan güneş gözlügü.

2017 HDCRAFTER Cat Eye Women Sunglasses.

Linki

2017 HDCRAFTER Cat Eye Women Sunglasses Brand Designer Metal Frame Polarized Fashion glasses women's gafas de sol Good Quality

http://s.aliexpress.com/vY77RbAR

(from AliExpress Android)

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar, günlük kullanım için derecesiz, göz dinlendiren dinlendirici gözlük satan satıcı var mı yada önerdiğiniz link var mı?
  • demayc D kullanıcısına yanıt
    Watch Timer Store
    Hublot, Tag Heuer, Cartier, Rolex, Audemars Piguet, Bell Rose, Luminor Panerai, Mont Blanc, Richard Miller, U Boat, Rado, Channel, Omega, Breitling

Saat almak isteyenlere yeni saat mağazası

https://www.aliexpress.com/store/all-wholesale-products/2995023.html
  • Arkadaslar mallarin geldigini onayladim sonrasinda problem cikti ve satici dispute u kapatirsan yeni urun yollarim diyor kapatmali miyim yoksa kapattirip urunu yollamayacaklar mi ?

Ikinci olarak bir urunum geldi malesef urun hasarli dispute actim. Kanit yukledim aliexpress kabul etmedi itirazimi. Benden urunun kargo kabini istediler ve ben atmistim kabini. Ya da posta memurundan kagit istediler. Urunu de bekciye vermisler ben evde yoktum. Ne yapmam gerekiyor

Bu arkadaşa ait whatsapp numarası mevcut mu acaba? Aliexpress mağazasını kapatmış sanırım. Diğer linke de ulaşılamıyor.

• semiramist1 kullanıcısına yanıt
    Dispute u kapattıktan sonra hiç bir hak iddia edemezsin hocam o yüzden emin olmadan kapatmamanı tavsiye ederim. 2. durum için yapacak pek bir şey yok gibi benzer bir durum başıma geldi ikna edemedim aliexpresi o yüzden artık her kargoyu video kaydı ile açıyorum
  • Hocam postaneden aldigima dair bir belge alsam belki ise yarar ikinci durum icin. Gercekten moralim cok bozuldu urunun barkotunu videoy cektim, saticinin bana sattigi urunun bu oldugunu barkotundan anlayabilirsiniz dedim. Ama gercekten saygisizca bir durum, para icin yalan soyleyecek insan degiliz evellah, gidip musterilerine yalanci muamemesi yapmak cidden uzuntu verici. Eger amazonda boyle bir durum olsaydi, aninda geri odeme yaparlardi

• Arkadaşlar aranızda erick ten folding wayfarer modelini alanınız var mı? Ücreti nedir kalitesi naısl bilgisi olan varmı

• erick'in mağaza linkini atabilecek varmı acaba?
    Hocam ürün fotograflarında marka başka yazıyor gelen ürünler o şekilde mi oluyor acaba

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • StaNOnE kullanıcısına yanıt
    http://www.topone1688.com/products/

• 
Sayfa: önceki 510511512513514
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.