Şimdi Ara

DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER! (511. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.320
Cevap
680
Favori
602.037
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 509510511512513
Sayfaya Git
Git
sonraki

DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER!

(En Son Oy Tarihi: 30.3.2024)
Giriş
  • Çoğu ürünün Turkiye'ye gönderimi yok.Bir üründe kargo 150$.Dikkat edin arkadaşlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • haber.don H kullanıcısına yanıt
    ona dikkat etmemiştim hocam uyardığınız için teşekkürler hemen mesajımı editliyorum,
    http://www.dhgate.com/store/19812654
    şu satıcının da saatleri kaliteliymiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xgrabyourglocks -- 20 Nisan 2017; 1:5:7 >
  • Ben de saat satıcılarına bakıyordum bu aralar.Yalniz fiyatların eskiye nazaran çok yuksek olduğunu görüyorum.Acaba kalite de fiyat ile birlikte artmış mıdır :)

hocam ben de yabancı forumlarda okuduklarımın yalancısıyım, linkini attığım satıcılardaki ürünler 30 40$lık replikalardan daha kaliteli yani bunu satın almış olan insanlar söylüyor, daha uygun fiyatlı ürünler de bulabilirsiniz örneğin rolexler 10$dan başlayıp 700$a kadar çıkabiliyor, sorunuzun cevabına gelirsek kalite farkı tabiki var
  • Anbrossia A kullanıcısına yanıt
    Hocam verdiğin linkler arasında aradım taradım bundan yok. Tam linki veya baska satıcı var mı acaba? teşekkürler
  • dostlar WELDER MOODY replika saat arıyorum? Yardım edebilecek var mı lütfen.
  • Dereceli gözlük çerçevesi için takipteyim. Çerçeveyi sipariş edip camı türkiye de taktirmayi düşünüyorum. Detaylı bilgi alabilirsem sevinirim

• despot12 kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    Satıcı Paneraileri kaldırmış sayfasından, Toplamda 82 ürün vardı, 79 a düşmüş zaten.. Arada bakarsan tekrar koyabilir. Şu an için başka satıcıda görmedim, olursa paylaşırım.
  • 0nime-N0-Kyo kullanıcısına yanıt
    Satıcıya bu resim ile, bu saatten arıyorum diye mesaj atabilirsin.
    Ben alacağım zaman ekran görüntüsü almışım

DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER!
  • anlaşılan aokoo da parayı bulmuş.ilgi alaka sıfır.

dh özel fiyat vermesine rağmen ödeme sayfasında bu tutarı güncellemiyor.whatsuptan yazdıklarıma cevapta vermiyor.

son zamanlarda sipariş verip siparişi sorunsuz ulaşana oldu mu bu satıcıdan?
  • toojohn kullanıcısına yanıt
    Hocam ben watsapptan yazınca müsait olunca cevap veriyordu.Ayrıca indirim istediğimde 2$ indirimi yaptı hemen.Gözlüğü geçen cuma sipariş vermiştim,çarşamba kargoya verdi.

• Gözlük alacağım fakat aliexpress mağazalarının hepsi patlamış. Gözlükleri nerden alıyorsunuz ve ödemeyi nasıl yapıyorsunuz?

• demayc D kullanıcısına yanıt
    Ben mesaj attım bana başka saat linki yolladı ona ödeme yap sana göndereceğim dedi. kararsız kaldım şimdi . saatte bir şey çıkarsa disputede sorun olur mu acaba?
  • Sadece gözlük ile ilgilenen arkadaslar konu dağınıklığı olmasin diye paylaşımlarımızı baska konuda yapabiliriz. Uzun suredir aooko dan baska satici bulmaya calisiyorum. Tecrubeli arkadaslar desteklerini eksik etmesinler.

https://forum.donanimhaber.com/2017-yurtdisi-gozluk-fiyat-ve-satici-paylasimlari--125720218#125720218

Tesekkur ederim. 2$ indirim yapiyor ancak cok gec yanit veriyor.

Siparisi gectim urun gelsin birkac siparisim daha olacak kendisinden.

• Merhaba coaser da artik rb yok mu?

Whatsapp i veya maili var midir bu arkadasin

• http://winniegan119425.v.yupoo.com

Bu satıcının saatleri kaliteli gözüküyor. Beğendiğim bir saat için whatsapptan görüştüm.Fiyat için 100$ dedi. Şimdilik bütçemi aştığı için satışı nerden yaptığını bile soramadan konuşmayı bitirdim :)

• verag kullanıcısına yanıt
    Bende konunun takipçisiyim. Bir saat alacaz satici yok. Andy 5 gundur cevap vermiyor. Maas yatti kendimi odullendirmeliyim

• Beyler biz aliexpressten gunes gozlugu aldıkta benim cok içime sinmedi, ilk mesajda yazılan üç gruba da girmiyor bu :D, siz ne dersiniz sağlık açısından güvenilir mi sizce?

https://tr.aliexpress.c...114.12010612.0.0.oN3nuT
  • eric'in yeni mağazasının linki varmı?
  • 
Sayfa: önceki 509510511512513
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.