Şimdi Ara

DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER! (382. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.320
Cevap
680
Favori
602.177
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 380381382383384
Sayfaya Git
Git
sonraki

DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER!

(En Son Oy Tarihi: 30.3.2024)
Giriş
  • banada cevap vermedi üç kere mesaj attım
  • orygeneral kullanıcısına yanıt
    banada cevap vermedi üç kere mesaj attım niye cevap vermiyo bilen varmı acaba
  • srdaly S kullanıcısına yanıt
    Bende anlamadim hocam. Ara ara bende mesaj atıyorum ama hic dönüş yapmadı daha ama cuma 19:37 den itibaren whatsappa giriş yapmamış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: guguk

Arkadaşlar ray ban wayfarer optik gözlük lazım önerebileceğiniz satıcı varmı 54 yada 56 olursa iyi olur.

Arkadaşlar bir yardım etsenizde sipariş versem acil gözlük lazım. teşekkürler
  • .....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ysuleymany -- 6 Nisan 2016; 21:48:34 >
  • tiretwien kullanıcısına yanıt
    Tüm rayban modelleri varmış. Satıcıya sorabilirsiniz. Justin modelini erick 25 diyor. Bu satıcı pazarlık ile en son 18e düştü.

• Recine kesinlikle siparis etmeyin derim lens isigi kaliteli sekilde kessede cok ama cok hafifler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Turuncuakutu

Recine kesinlikle siparis etmeyin derim lens isigi kaliteli sekilde kessede cok ama cok hafifler.

Hocam bnde bu recine dedigimiz polarize 2140 aldim. Forumda kotulendigini bilmiodum. Bilmeden aldim arastirdigim kadariyla da bu recine dedikleri organik cam oluyor. Optik gozluklerin bicogunda organik cam kullaniliyor. Evet kolay ciziliyorlar. Benm optik gozlugumde cizildi. Ama bu cizilme uzun vadeli bi kullanimda olusuyor. Yoksa bikac kullanmayla olusacak bisey degil. Hafif olmasi da bence cokta kotu degil, cunku cam olanlar cidden agir oluyor diolardi alan arkadaslar.Optik acisindansa evet cam daha iyidir. Ama bu organik camlarin cok kotu oldugu anlamina gelmez bnce
    Organik camlarin o kadar da kotu olmadigini dusunuyorum.

• erhun1988 E kullanıcısına yanıt
    Yuzde kullanirken hafif olmasi cok faydali zaten ama 2140in cercevesi buyuk ve agir oldugundan fayda edebilir de 3025te cercevede zaten hafif oldugundan cok kirilgan gibi oluyor. Ama kesinlikle lensi kaliteli orijinal raybandan farki yok

• quote:

Orijinalden alıntı: eagle_beagle

Arkadaşlar merhaba

Erickten başka bir satıcı ile pazarlık sonucu 18 dolara indirdim. İsteyen varsa +86 185 0176 0293
    Numarası. Kodumuz donanimhaber.

Saticinin dukkan ve varsa site linkini verebilir misiniz?

• Excelvan I5 Artı Akıllı Bilezik Bluetooth 4.0 Su Geçirmez Dokunmatik Ekran Spor Tracker Sağlık Bileklik Uyku Monitör Akıllı Izle
    http://s.aliexpress.com/nmAJziiY
    (from AliExpress Android)

Boyle bir sey gordum arkadaslar. Bu tam olarak ne ise yarar? Seceneklerde türkiye haric bircok ulke var. Bizim ulkemize uygun degil mi? Aydinlatan olursa cok sevinirim.

• RB4165 710/13 54-16 - Justin

Bu modeli hangi satıcıdan , ne kadara alırız arkadaşlar ?
  • Hangi renk oldugunun fotografini paylasirsan daha iyi olur. Ben gecen hafta 4165 un kahverengi modelini erick ten 24 dolara siparis etmiştim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: soar

Hangi renk oldugunun fotografini paylasirsan daha iyi olur. Ben gecen hafta 4165 un kahverengi modelini erick ten 24 dolara siparis etmiştim.

http://www.ray-ban.com/turkey/gunesgozlukleri/RB4165%20MALE%20014-justin%20classic-tortoise/805289526599

Bumu hocam ? Benim dediğim bu ama Eric'te biraz parlak ışıktamı çekti ne yaptıysa kötü duruyor sanki ?

• http://s.aliexpress.com/MRRRzAFV

Bu linkteki renk hocam. Desenli olan degil, rengi ustte koyu olup alta dogru acilan kahverengi model.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soar -- 3 Nisan 2016; 14:34:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: soar

http://s.aliexpress.com/MRRRzAFV

Bu linkteki renk hocam. Desenli olan degil, rengi ustte koyu olup alta dogru acilan kahverengi model.

İyimiş buda hocam.. Sendeki resimlerini atma şansın var mı gün ışığında falan.. burada flashlar patlamış çok açık görünüyor.. kahverengi degrade dimi buda ?
  • Siparişi vereli bir hafta oldu. Henuz elime ulaşmadı. Gelince fotograflari paylasirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soar -- 3 Nisan 2016; 15:37:33 >
  • Arkadaşlar aookodan aldigim rayban 2140 yesil g15 54mm modelini buyuk geldigi icin 50 liraya verecegim.ilgilenenler ozel mesaj atabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetsalih37 -- 3 Nisan 2016; 16:42:21 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ahmetsalih37 kullanıcısına yanıt
    Hocam iki menteşe arası mesafesi ne kadar? Eğer çok büyük değilse ben düşünebilirim.

Birde cam bilgilerini vs özelden atarsanız sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SomeoneWhoCares -- 3 Nisan 2016; 16:49:45 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar normal gözlük için bu arkadaşlara nasil ölçü veriyoruz menteşe ölçüsü.

• 
Sayfa: önceki 380381382383384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.