Şimdi Ara

DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER! (384. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.320
Cevap
680
Favori
602.164
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 382383384385386
Sayfaya Git
Git
sonraki

DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER!

(En Son Oy Tarihi: 30.3.2024)
Giriş
  • Erickten 20 dolara aldigim 2140 50mm polarize gozlugum bugun elime ulasti. Toplamda 17gunde elime gecti istanbul icin konusuyorum. Kutulanisi cok iyi, cok sert bi mukavva icinde geliyor ezilmesi bukulmesi cok zor. Sag camdaki rayban p yazisinin konumlanisi,sol camdaki rb logosu saklama kutusunun malzeme kalitesi ve kutu uzerindeki logo orjinalle ayni diyebilirim. Bugun orjinalini de gordum camdaki yazilari ayirt edemezdim. Orjinal saklama kutusu gormedim o yuzden karsilastirma yapamiyorum. Kutu icerigi tam bir sekilde elime ulasti. Tamamlanan resim (balik tutan adam) testinde de basariliydi. Gozluk gercekten kaliteli elinize aldiginizda kalite ve saglamlik hissediliyor. Agir bir gozluk polarize oldugu icin gercek cama nazaran hafif elbette. Ozetle alacak arkadaslara tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustrix

arkadaşlar belki paylaşılmıştır ancak ilgidar bir arkadaşın bana gönderdiği maili yazıyorum
    saat almak isteyen bu arkadaşla irtibata geçebilir.
    ben 41 usd ye Armani siparişi geçiyorum.

Hello mustafa! Welcome! I am Andy! Nice to meet you!
    This link is the photo about ar1451, can you open it clear?
    http://photo.163.com/474748611@qq.com/?referered=http%3A%2F%2Fphoto.163.com%2F474748611%40qq.com%2F#m=1&aid=301376163&p=1

And you can see more photos in this link!
    http://photo.163.com/474748611@qq.com/#m=0&p=1

Hocam 41 dolar iyi bir fiyat mi? Acaba kalite nasıl? Birde link yok sadece resim var.

• ozzo27 kullanıcısına yanıt
    Kadranlar ve göstergeler fonksiyonel mi acaba, yoksa süs olsun diye mi konmuştur? Casio saatlerde baya çeşit satıyorlar, almak istediğim bir kaç model de var ellerinde.
  • Darkness kullanıcısına yanıt
    Hepsi çalışıyor ama pahalı satıyor bence.

• Arkadaşlar erikten rayban erika 4171 sipariş vercemhttp://tr.aliexpress.com/store/product/real-high-quality-erik-sunglasses-factory-store-wholesale-price-glass-lenses-oculos-gafas-plus-full-retail/2058065_32606443879.html ürün bu. Fiyat app te 26 dolar. Donanımhaberciyiz sizi çok önerdiler erikten başkasından alma dediler falan dedim bakalım indirim yapar mı? Bu modeli alan var mı hiç forumdan?

• 2140'ın "map" modeli ve "map inside" modeli ne anlama geliyor?

Sizin aldığınız reçine polarize mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: erhun1988

Erickten 20 dolara aldigim 2140 50mm polarize gozlugum bugun elime ulasti. Toplamda 17gunde elime gecti istanbul icin konusuyorum. Kutulanisi cok iyi, cok sert bi mukavva icinde geliyor ezilmesi bukulmesi cok zor. Sag camdaki rayban p yazisinin konumlanisi,sol camdaki rb logosu saklama kutusunun malzeme kalitesi ve kutu uzerindeki logo orjinalle ayni diyebilirim. Bugun orjinalini de gordum camdaki yazilari ayirt edemezdim. Orjinal saklama kutusu gormedim o yuzden karsilastirma yapamiyorum. Kutu icerigi tam bir sekilde elime ulasti. Tamamlanan resim (balik tutan adam) testinde de basariliydi. Gozluk gercekten kaliteli elinize aldiginizda kalite ve saglamlik hissediliyor. Agir bir gozluk polarize oldugu icin gercek cama nazaran hafif elbette. Ozetle alacak arkadaslara tavsiye ederim.

Tam olarak hangi model-renk aldınız? Fiyat?
    Resim paylaşabilir misiniz?
    Teşekkürler.
    Cam-polarize'ye 36 dolar vermek istemiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: ysuleymany

quote:

Orijinalden alıntı: erhun1988

Erickten 20 dolara aldigim 2140 50mm polarize gozlugum bugun elime ulasti. Toplamda 17gunde elime gecti istanbul icin konusuyorum. Kutulanisi cok iyi, cok sert bi mukavva icinde geliyor ezilmesi bukulmesi cok zor. Sag camdaki rayban p yazisinin konumlanisi,sol camdaki rb logosu saklama kutusunun malzeme kalitesi ve kutu uzerindeki logo orjinalle ayni diyebilirim. Bugun orjinalini de gordum camdaki yazilari ayirt edemezdim. Orjinal saklama kutusu gormedim o yuzden karsilastirma yapamiyorum. Kutu icerigi tam bir sekilde elime ulasti. Tamamlanan resim (balik tutan adam) testinde de basariliydi. Gozluk gercekten kaliteli elinize aldiginizda kalite ve saglamlik hissediliyor. Agir bir gozluk polarize oldugu icin gercek cama nazaran hafif elbette. Ozetle alacak arkadaslara tavsiye ederim.

Tam olarak hangi model-renk aldınız? Fiyat?
    Resim paylaşabilir misiniz?
    Teşekkürler.
    Cam-polarize'ye 36 dolar vermek istemiyorum.

RB2140 Parlak siyah cerceve koyu yesil polarize cam. 20dolar odedim. Resim yukleyemedim mobilden. Musait bi zamanda yuklucem.

Edit: Resimler yüklendi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erhun1988 -- 5 Nisan 2016; 8:52:14 >

• mustrix M kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    bu haricen bir site sanırsam daha önce hiç alışverişiniz oldu mu acaba? yani güvenilirlik konusu hakkında bilginiz var mı?
    Teşekkürler
  • erhun1988 E kullanıcısına yanıt
    Bunlar reçine polarize lens . Cam lens değil . Cam olmadığı çok belli mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Averell Dalton

1) Nereden anladiniz?

2) Hangisi daha makbuldur?

3) Bugun bir gozlukcuye sanki oradan alacakmisim gibi, numarali gunes gozlugu fiyatlarini sordum. 300'e yakin fiyat cekti ustelik cerceve benden olacak! Polarize mi olacak dedim, hayir numarali gunes gozlugunde polarize olmasi pek iyi degil zamanla kenarlari dökulur dedi?

Size ve bilgili arkadaslara sormak isterim.

Not: numarali gunes gozlugune aliexpressteki adam 35$ cekti. Fakat ona polarize mi diye sormadim. Sormadan once boyle bir sorun var mi diye sizlere sormak istedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Averell Dalton

Evet hocam recine lens nam-i diger organik cam. Henuz pek kullanmadim. Optik gozlukte kullaniyorum oda organik cam o yuzden fark goremedim. Cam lens suphesiz daha iyidir lakin bu model wayferer agir bi model cam lense daha da agir olcaktir ve cam lens daha kirilgan.yaz aylarinda daha hareketli olundugu ve optik gozluklere nazaran dusme ihtimalinin yuksek olusu(basinizin ustune takiyorsaniz) nedeniyle organik tercih etmek daha mantikli.Optik kalitesi onemliyse cam lens, saglamlik onemliyse organik cam tercih edilmeli benim sahsi gorusum.
    Kendim optik gozlukte kullandigim icin pek takmicam ve saglam olsun istedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erhun1988 -- 5 Nisan 2016; 12:37:42 >
  • rb aviator modelin polarize cam lens modeli var mı ae'de?

• Arkadaşlar lucy den ar5860 modelinin japan movement olanı sipariş etmiştim elime geçti ancak japan olduğunu nasıl anlayacağız? kendisi saat yönünün tersine gittiğini söylemişti hangi fonksiyonu bu şekilde terse gidiyor bilen var mi?

• Bir gözlükçü dükkanı benden (Daha önce verildi mi bilmiyorum ama)

DİKKAN : Beijing yishion Trading Co.,LTD

Bu mesaja eklenen görseller:

• RuiNatioN kullanıcısına yanıt
    Bende numaralı cam ve çerçeve siparişi verdim, Camı takmamasını çerçeveyle ayrı ayrı göndermesini istedim.. Burada gözlükçüye taktıracağım inşallah.
    Progresive cam çünkü ve Odak önemli çerçeveye göre ayarında..
    Progresive Cam ve çerçeve Satıcısı

Onda sorun çıkmaz ise, Numaralı Güneş gözlüğü de sipariş edeceğim..
    Siz kimden sordunuz Numaralı Güneş Gözlüğünü..
  • quote:

Orijinalden alıntı: demayc

Bende numaralı cam ve çerçeve siparişi verdim, Camı takmamasını çerçeveyle ayrı ayrı göndermesini istedim.. Burada gözlükçüye taktıracağım inşallah.
    Progresive cam çünkü ve Odak önemli çerçeveye göre ayarında..
    Progresive Cam ve çerçeve Satıcısı

Onda sorun çıkmaz ise, Numaralı Güneş gözlüğü de sipariş edeceğim..
    Siz kimden sordunuz Numaralı Güneş Gözlüğünü..

sizden gelecek haberleri bekliyoruz öyleyse hocam

• londradan bildiriyorum
    rayban 120/150 sterlinden arasi. 2 tane alirsqniz 200£

saygilar.

• http://www.aliexpress.com/store/2095075

Lucy nin yeni dukkani, bugun mail atmis bana. Istediginiz urunu mesajla yaziyorsunuz, o fiyati değiştirdikten sonra odeme yapıyorsunuz. Yoksa şu anki magazasindaki urunlerin alakasi yok:))

• arkadaşlar ar2461 sipariş vermek istiyorum fakat satıcının dükkanı ne zaman baksam kapalı nasıl halledebilirim?
  • 
Sayfa: önceki 382383384385386
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.