Şimdi Ara

DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER! (343. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.320
Cevap
680
Favori
602.209
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 341342343344345
Sayfaya Git
Git
sonraki

DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER!

(En Son Oy Tarihi: 30.3.2024)
Giriş
  • Güvenilir güneş gözlüğü satıcısı bilen var mı? Rayban modelleri özellikle.
  • Arkadaşlar,
    Hem yakın hemde uzak için PROGRESSİVE CAM almak istiyorum..
    PD ayarı tam olmaz diye, Çerçeveyi de ayrı alıp, kendim taktırmak istiyorum..
    PROGRESSİVE CAM önerisi ve Linki verebilecek arkadaşlar varsa çok sevinirim.
  • indirimparki İ kullanıcısına yanıt
    bir gözlükçü olarak söylemeliyim ki bu gözlüklerin uv ışınlarından koruma gibi bir kabiliyeti yok. yani bu gözlükleri satın alıp ben katarakt olmam diye asla ve asla düşünmeyin. güneş gözlüğüne bişey diyemem ama optik gözlük alanlar bile varmış vay be dedim. ayrıca raybanların replikalarıyla orjinallerini gerçekten gözlükçüler bile ayırt edemez. rayban güneşler için ayırt etmenin tek yolu. orjinal ve replikanın camlarını değiştirmeye çalıştığınızda birbirlerine uymayacaktır
  • bir para detektifi olarak orjinali 1000 tl civarında iken ; sizce de bizim gibi aliexpress ten mi almıştır?)))))

para detektifi
  • oz7oz kullanıcısına yanıt
    hocam saatin model nosunu söylebilirmisiniz. lucy e dün mesaj attım hala cevap yok. sizce cevap gelmeden almalımıyım yoksa beklemelimiyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1907dom1907

bir gözlükçü olarak söylemeliyim ki bu gözlüklerin uv ışınlarından koruma gibi bir kabiliyeti yok. yani bu gözlükleri satın alıp ben katarakt olmam diye asla ve asla düşünmeyin. güneş gözlüğüne bişey diyemem ama optik gözlük alanlar bile varmış vay be dedim. ayrıca raybanların replikalarıyla orjinallerini gerçekten gözlükçüler bile ayırt edemez. rayban güneşler için ayırt etmenin tek yolu. orjinal ve replikanın camlarını değiştirmeye çalıştığınızda birbirlerine uymayacaktır

Hele şükür en sonunda bir uzman görüşü alabildim :)
    Numaralı gözlüğe bende karşıyım, mesela ben çerçeveyi aldım ve camı kendim taktıracağım. Hatta aynı çerçevenin birine cam taktırdık gözlükçü çerçevenin orijinal olup olmadığını anlayamadı hayretler içinde kaldı.
    Ancak güneş gözlüğü de sürekli kullanılacak bir ürün olduğu için alan kimse güneş gözlüğünün sağlığı hakkında fikir sahibi değil. O yüzden uzak duruyorum. Öncedenmiş çocukken ucuz gözlükler alıp kendimizi tatmin ediyorduk. Şimdi insan daha iyi anlıyor neden çok paralar verildiğini. O yüzden buradan alınan güneş gözlükleri hakkında net bir bilgiye ulaşamadım.

aynen öyle he güneş gözlüğünü alırım kafama takarım aksesuar olarak kullanırım diyosanız eyvallah hiç bişey diyemem. ama kesinlikle bunların bir koruması yok. optik içinde birisi progressive almak istiyordu sanırım. progressive cam bire bir siparişle bile zor tutturulan bişeydir. herkeste kullanamayabilir. göze alışma süresi uzun olabilir veya göz alışamayabilir. tabi ki bunların hepsi kendinizin düşüneceği şeyler. ben olsam bende bi raybana 400 tl vereceğime 20dolarlık bişey alırdım ama bunu takıp benim gözüme bişey olmaz camları da kaliteli gibi düşünmeyin. bizim insanımızda gözlüğe pek önem verilmez dediğiniz gibi önemsiz bir aksesuar gibi geliyor çoğunluğa. anca görememeye başladığında kıymeti anlaşılıyor

• arkadaşlar son 2 gün içerisinde lucye ulaşabilen oldumu acaba? bana mı cevap vermiyor yoksa genel de mi bir sıkıntı var?
  • 1907dom1907 kullanıcısına yanıt
    Çin de yine bir festival vardı mesajlara cevap verememeleri ondandır. Satıcının biri bana yazmıştı bir 8 - 10 gün süreli onların bi tatilleri vardı ondan kaynaklı olabilir
  • Ayın 15 inde iş başı yapacaklar. Çin yeni yılından dolayı tatildeler arkadaşlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 0zqur kullanıcısına yanıt
    arkadaşlar bu ekartman işi nasıl oluyor. benim yüzüm küçük. rayban 48 falan uyuyor tabi her modelde değişiyor mu bilmiyorum ama;
    ekartmanlı gözlük satan bir satıcı var mı aralarında?

teşekkürler
  • Beyler lara store dan aldığım saat elime ulaştı genel olarak beklediğim gibi diyebilirim kutusu falan harika yalnız saati alanlar arkasındaki jelatini sökmesinler çok fazla jelatin vardı hızımı alamadım arkadakini de söktüm yapış yapış oldu tekrar taktım iğrenç bi görüntü oluştu
    Saatin modeli: ar2453
    Edit: O yapışkanlı bölgeyi silgiyle silince temizleniyor çıkarabilirsiniz jelatini

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ic06 -- 10 Şubat 2016; 13:02:12 >
    Ben de diyorum ne oldu adama tamam o zaman

• Onu ben söktüm sıkıntı yok. (ar5858) ayrıca takılı kullanınca bir süre sonra terden falan kolun da yapış yapış oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: GhoryWarrior

Onu ben söktüm sıkıntı yok. (ar5858) ayrıca takılı kullanınca bir süre sonra terden falan kolun da yapış yapış oluyor.

Hocam çıkarınca iğrenç oldu orayı temizleyim ben o zaman
    Edit: Çıkarın beyler sonra da silgiyle silin orayı temizleniyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ic06 -- 10 Şubat 2016; 13:01:04 >
  • Hocam resim atar mısınız birkaç tane :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: mydonose_2

Hocam resim atar mısınız birkaç tane :D

Buyrun hocam
     DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER! DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER! DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER!

• Hocam güle güle kullanın gerçekten güzel bir saat ilerleyen zamanlarda bende almak istiyorum
  • hocam kaç günde geldi elinize? bide ne zaman sipariş verdiniz, siparişi vermeden önce alıcıyla konustunuzmu? ben mesaj attım ama 3gündür cevap alamıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1907dom1907

hocam kaç günde geldi elinize? bide ne zaman sipariş verdiniz, siparişi vermeden önce alıcıyla konustunuzmu? ben mesaj attım ama 3gündür cevap alamıyorum

Çin'de tatil şuan 14ünde bitiyor galiba. Aldıktan 3 hafta sonra falan elime geçti.
  • 
Sayfa: önceki 341342343344345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.