Şimdi Ara

DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER! (344. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
12.320
Cevap
680
Favori
602.039
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 342343344345346
Sayfaya Git
Git
sonraki

DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER!

(En Son Oy Tarihi: 30.3.2024)
Giriş
  • 1. kalite victorinox replica ları yapan satıcı var mı bildiğiniz tatilde oldukları için hepsiyle iletişime geçemiyorum
  • Omega seamaster 300 nato strap satan satıcı var mı daha önce alışveriş yaptığınız? Ya da önerebileceğiniz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaslar Eric in iletişim numarası varmı acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar aldığım gözlük bugün elime ulaştı. Çerçeve gerçekten kaliteli, camlar da yine aynı şekilde benim eski gözlüğüm ile arasında hiçbir fark göremedim. Ben memnunum şimdilik. Yeni gözlük alanlar bilirler biraz alışma süreci mevcuttur.

DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER!  DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER!
     DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER!  DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER!

Eski Gözlüğüm

• Ben şu çerçeveyi almayı düşünüyorum da fakat benim gözümün derecesi biraz yüksek alsam buna gözüme uygun cam taktırıp kullanabilir miyim sağlam mıdır?

http://tr.aliexpress.com/store/product/2014-High-Quality-Fashion-Brand-Women-Men-Optical-Frame-Rimless-Eyeglasses-Frame-oculos-de-grau-Spectacle/821391_1925986788.html

Göz derecem de şöyle bir şey
     DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ßlaCKFOX -- 11 Şubat 2016; 16:41:13 >

• İlk sayfada baktım ama linkler çalışmıyor. 1. sınıf replika(Ar,Diesel,Welder vb... gibi) saatler için hangi satıcıyı önerirsiniz şuan ? Bir de kaliteli şık bileklik ve kolye(erkek için) olarak hangi satıcıları önerirsiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vatov -- 11 Şubat 2016; 20:03:52 >
  • merhaba, güneş gözlüğü için bir kaç satıcı tavsiyesi verirmisiniz daha önce alıp memnun kaldıklarınızdan
  • Vatov kullanıcısına yanıt
    armani replikalar için bu satıcıyı öneriyorlar
    http://tr.aliexpress.com/store/1957553
    bende sipariş verdim beklemedeyiz
  • 1907dom1907 kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam
  • güvenilir diye verdiginiz satıcıyı aliexpressten atmışlar.. olaya bak...
  • aytacikinci A kullanıcısına yanıt
    bende bu çerçeveden almayı düşünüyordum
    çerçevenin çok kolay kırıldığıyla alakalı birkaç yerde okumuştum
    ürünün linkini atabilirmisiniz yorumlar nasıl acaba
  • @dn@n kullanıcısına yanıt
    Satıcının dükkânında TAG ın farklı modelleride var.

http://s.aliexpress.com/InYNvUjm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aytacikinci -- 12 Şubat 2016; 7:02:50 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar forumun saatçisi lucy gönderileri takipli mi yapıyor yoksa takipsiz mi?
  • 1907dom1907 kullanıcısına yanıt
    Takipli posta ile gönderim yapıyor.

• aytacikinci A kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim
  • Merhaba,
    mesajı kaldırdım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MeMo_K -- 12 Şubat 2016; 21:33:48 >
  • Arkadaşlar aşağıdaki linkten alışveriş yapan arkadaş acaba aramızda mıdır ya da başka alan arkadaşımız var mıdır?
    Ürün Silhouette marka titanyum çerçeve. Güneş gözlüğünü kullanıyorum gözlük varla yok arası hissedilmiyor. Eğer alan varsa aramızda ve memnunsa bir torba para vermeyeyim normal gözlük için.

Çerçeve link

• Hocam hayırlı olsun çerçeveniz güzel duruyor, 1.67 inceltmeye göre bana kalın göründü acaba derece yüksekliğinden mi kaynaklanıyor?
  • Arkadaşlar garanti bankası sanal kartla ödeme yaptım ödeme provizyonda bekliyor. Aliexpressin sitesinde ödeme yapılmadı görünüyor. 15 liralık ürün. Başına böyle bir şey gelen var mı? İngilizce olarak itirazı dile getirebilecek ingilizcesi iyi olan arkadaş var mı aramızda?

• quote:

Orijinalden alıntı: avantis

Arkadaşlar garanti bankası sanal kartla ödeme yaptım ödeme provizyonda bekliyor. Aliexpressin sitesinde ödeme yapılmadı görünüyor. 15 liralık ürün. Başına böyle bir şey gelen var mı? İngilizce olarak itirazı dile getirebilecek ingilizcesi iyi olan arkadaş var mı aramızda?

24-48 saat arasında onaylanır telaşa lüzum yok

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 342343344345346
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.