Şimdi Ara

DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER! (273. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.320
Cevap
680
Favori
602.201
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 271272273274275
Sayfaya Git
Git
sonraki

DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER!

(En Son Oy Tarihi: 30.3.2024)
Giriş
    hocam vallahi o fiyat güzel yani ben 4.88 lik olanı aldım.oda demin elime geçti o da güzel makat bu ilan polarize ve kutulu geliyor.ben bunu almasaydım kesn alırdım.ihtiyacınız varsa alın bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dumany

hocam vallahi o fiyat güzel yani ben 4.88 lik olanı aldım.oda demin elime geçti o da güzel makat bu ilan polarize ve kutulu geliyor.ben bunu almasaydım kesn alırdım.ihtiyacınız varsa alın bence.

Bu gözlük polarize mi arkadaşlar ona göre sipariş verecegim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dumany D kullanıcısına yanıt
    4165 Modeli yok galiba... Ben göremedim.
  • RB 4171 modelini aldım. bu satıcıdan daha önce alışveriş yapan oldu mu acaba?

http://www.aliexpress.com/snapshot/6769993752.html?orderId=68107414709915
  • kafabandi kullanıcısına yanıt
    Bende sls serisini pahalı bulduğum için almadım, geçen ay tayland'da arkadaşıma aldık, ben yine almadım orada da 70-80 dolara geliyordu tanesi. Popkind sitesinde yine bire bir replika mı satılan ürünler onu anlamış değilim. Şimdi bende baktım bulamadım sitede sls serisini.
  • Mr Fashion 4165 justinler geldi , siparis vermek isteyenler vermesin diyecegim ama sonucta15 lira hepi topu :)
    Aksama resimleri ekleyeyim kendiniz karar verin yine :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Daisuke

Mr Fashion 4165 justinler geldi , siparis vermek isteyenler vermesin diyecegim ama sonucta15 lira hepi topu :)

neden vermesinler? cok mu kalitesiz

• kafabandi kullanıcısına yanıt
    Hocam 21 dolar iyi fiyat yalnız birkaç kişi alsak belki 17 gibi,olabilir bir de link atar mısınız

• AnonimAdam A kullanıcısına yanıt
    Hocam burada kibyazan 36 dolsr mi oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: canınıyerim

quote:

Mr Fashion 4165 justinler geldi , siparis vermek isteyenler vermesin diyecegim ama sonucta15 lira hepi topu :)

Ben hic begenmedim , ama fiyata gore uygun diyenler olabilir , bu sebeple yorum yapmiyorum. Resimlerini atacagim aksam , ona gore bakip karar verirsiniz

• Arkadaşlar max 15 dolara kadar dürbün bakıyorum. Daha önce alanlar varsa ürünün linkini rica ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnonimAdam

quote:

Orijinalden alıntı: Mcuk

hocam selamlar sizin gözlük konusunda bilginiz olduğunu söylediler.Ben aliexpressten aldığım gözlüğün kalitesini felan nasıl anlayabilirim bugün taktım aralıklarla herhangi bir fiziksel durum olmadı ancak ileride olursa çok büyük sıkıntı çıkarır diye düşünüyorum nasıl test edebiliriz.

Hocam bir optiğe gidip UV testi yaptırın lenslerin UV filtresi olup olmadığını öğrenin öncelikle.
    UV olsa bile kullanılan materyalin kalitesinin ne durumda olduğunu da bilmek lazım bunu anlamak için bir süre kullanmanız lazım açıkçası. Orjinal bir gözlükle yanyana getirip lenslerini karşılaştırın. Bizim işimiz çerçeveyle değil lensle zaten.
    Sizdeki gözlüğün lenslerindeki kaplama bir süre sonra deforme olup UV özelliğini yitirebilir. Veya üzerindeki kaplama veya lensin özelliği bozulup görüşünüzü parlak ortamlarda oldukça düşürebilir.

Bir gözlüğü taktığınızda güneşli ortamda istemsiz de olsa gözünüzü hala kısıyorsanız bir sıkıntı var demektir. Bu UV ile anlaşılacak bir durum değil. Parlamaları önleyebilen tek lens polarize ve antirefle kaplamalı lensler. %100 engelleme yapamazsınız UV400 ile.

Bu gözlük gözünüze zarar vermeyecektir fakat aşırı ışıkta da gözlerinizin yorulduğunu hissederseniz kullanmayı bırakın. Güneş gözlükleri ortamdaki renkleri de koyulaştırdığı için göz yorulması ardından baş ağrısı da çekebilirsiniz buna alışmayı beklemeyin derim.

2-3 ay kullanın eğer memnunsanız zaten sıkıntı yok. Aynı zamanda orjinaline sahip biri olsanız ve uzun zaman ikisinide kullanmış olsanız ancak o zaman net ayırt etme şansınız olmuş olur diye düşünüyorum.
    Fakat kesinlikle UV testi yaptırın UV400'ün altında bir filtre varsa kullanmanızı önermem.

Sağolun ben bugün taktım hemen hemen 1 saat felan herhangi bir ağrı olmadı.Güneşide iyi kapatıyor yani kapalı ortamlarda önümü bile zor görüyorum güneşi engellemesi çok iyi umarım sorun olmaz.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Ben hic begenmedim , ama fiyata gore uygun diyenler olabilir , bu sebeple yorum yapmiyorum. Resimlerini atacagim aksam , ona gore bakip karar verirsiniz

Orjinali ile kıyaslama şansınız varsa detaylı bir sözlü inceleme de olabilir hocam. Bu ara çok yönelim oldu Mr Fashion'a. Farklı bir gözden bakın sizde kalite olarak durumu yorumlayın bize mümkünse.

Dostum detaya , soze , yorumlamaya hiiiic gerek yok. Tek yapacagim sey 3 tane resim eklemek :) 7-8 gibi atarim aksam

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orjinali ile kıyaslama şansınız varsa detaylı bir sözlü inceleme de olabilir hocam. Bu ara çok yönelim oldu Mr Fashion'a. Farklı bir gözden bakın sizde kalite olarak durumu yorumlayın bize mümkünse.

Dostum detaya , soze , yorumlamaya hiiiic gerek yok. Tek yapacagim sey 3 tane resim eklemek :) 7-8 gibi atarim aksam

Valla bende aldım resimleri ekledim gri aynalı olanı şimdi diğer elimde orjinal rayban var sadece gözlüğü açıp kaparken ki his yok mr fashion rocktan aldığımda onun dışında malzeme kalitesi felan o kadar farklı değil zaten 4165 orjinali de kaliteli değil ki malzemesi değişik yani tam plastik de değil süet gibi böyle ama süet de değil.

benim gözlük tam olarak şu

http://www.ray-ban.com/turkey/ki%C5%9Fiselle%C5%9Ftir/rb-4165-justin-sunglasses?token=BD966846-1851-464A-85CF-F3E144667430

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mcuk -- 8 Temmuz 2015; 15:28:47 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

takipteyiz..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mydonose_2

Hocam burada kibyazan 36 dolsr mi oluyor

Son sayfada saatlerle ilgili içerik giren gördüğüm arkadaşları etiketliyorum ki meraklısı faydalansın.
    @ozzo27 @kafabandi @Yeni Mühendis
    Arkadaşlar üzgünüm ama popkind'da bulunan SLS modelleri kaldırılmış. Belki yakında tekrar girer stoğa bir bilgim yok fakat fiyatı 50 dolardı şansınıza küsün.

@mydonose_2 hocam bir üstteki mesajına hitaben yazayım önce:
    Toptan almadığınız sürece site ile pazarlık şansınız yok hocam. Yani şöyle bir kişi 5 tane sipariş verecek ve ona göre sepete eklendiğinde site otomatik indirim uygualayacak. Bunun dışında site ile görüşüp biz şöyleyiz böyleyiz indirim isteriz demek işe yaramıyor çünkü oldukça büyük bir tedarikçi ve dipte fiyatlara satıyorlar zaten.
    Monaco için de fiyat $21,79 30 adetin altında alımda da hiç indirim olmuyor ki 30 adet alma şansınız yok zaten gümrükten geçiremezsiniz.

Benim gönderdiğim calibre 36 modelinin fiyatı $19,05 Sitede kendi kurlarına göre TL'ye çevirmeye çalışıyorlar fakat TL cinsinden fiyatlar yanlış. Sitenin en üstünden TRY yazan butondan US Dollar olarak kuru değiştirirseniz normal fiyatları göreceksiniz.

Ek olarak şöyle bir site buldum.
    http://www.watchesfc.com

Popkind üzerindeki tüm saatleri marka marka ve orjinal fotoğraflarıyla ürünlerin stoğa girdiği aya göre vs. kategorilemişler tüm saatler bulunuyor. Ayrıca fotoğraflarının altında da stok kodları var. Bu stok kodlarını Popkind.com'da arama bölümünden aradığınızda ilgili saate ulaşabiliyorsunuz.

Gözümü karartıp bir adet Tag Huer veya babama hediye için bir Casio Edifice almayı düşünüyorum. Edifice'ları görünce resmen gözlerim doldu ağzım kurudu hepsini almak istiyorum hepsi benim olmalı Şu ara bütçeyi fazla aşmamaya çalışıyorum ama bu site beni harcamaya teşvik ediyor!

satıcıdan orjinal fotoları isteyebiliyor muyuz, aliexpress kadar güvenlimi site sıkıntı olursa para iadesi falan alabilir miyiz? Birde kargo süresi hakkında bilginiz var mı acaba

• http://www.aliexpress.com/store/1189336

Bu satıcıda aradığın Prada gözlük mevcutmuş.Fiyatı 48$.@Mylove

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jinpachi -- 8 Temmuz 2015; 15:47:30 >
  • hocam buyrun <link>
    indirim yapacağını zannetmiyorum.
    @mydonose_2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kafabandi -- 8 Temmuz 2015; 16:34:10 >
  • AnonimAdam A kullanıcısına yanıt
    sağol bilgilendirme için hocam
  • evet arkadaşlar popkind'e mail atmıştım mersedes slsler için cevap gelmiş:

Here is the link of all the Tag Heuer watches in our web:
    <link için tıklayın>

And then you can use the sku number to search for the detail info inwww.popkind.com and purchase here.
    Hope it helps"
    bu verdiği linkten modellere bakıp model numarasını popkindde aratıp bulabilirsiniz diyor. yalnız ben 2-3 modelini arattım sonuç bulunamadı çıkıyor.dediğiniz gibi mersedesler kaldırılmış büyük ihtimal. şimdi bir mail daha attım sonuç bulunamıyor linklerini direk yolla diye bakalım ne yanıt verecek.

ayrıca bi de facebook sayfasının adresini yollamış aylık indirim kuponu dağıtıyorlarmış onunda linki <burada>

@AnonimAdam @mydonose_2 @ozzo27 @Yeni Mühendis

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kafabandi -- 8 Temmuz 2015; 16:48:40 >

• 
Sayfa: önceki 271272273274275
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.