Şimdi Ara

DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER! (115. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.320
Cevap
680
Favori
602.202
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki

DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER!

(En Son Oy Tarihi: 30.3.2024)
Giriş

Orijinalden alıntı: bien

Adam süreyi uzatmazsa kötü niyetli demektir, o zaman sen de kutusunu ptt ile gönderip tam para iadesi istersin.

Aynen hatta kutu icin 10 dolar istemişti.
    80 dolar iade isterim kısasa kısas
    Ama saati Cok beğenmiştim ya yazık oldu.dunden beri kolumdan çıkartmıştım zarfa koymadan dikkat ettim pilsiz otomatik mekanizma hala çalışıyordu ☺️

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Amosis -- 10 Nisan 2015; 17:40:25 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Persheid1903 kullanıcısına yanıt
    Yollarlar da fiyat farkı olur mu bilmiyorum.
  • Store linki :http://tr.aliexpress.com/store/715611

2 ve üzeri bileklik alımında %10 indirim yapıyor bizim için
    İndirim için : Ürünleri sepetinize ekledikten sonra "Forumdonanim %10" yazın satıcıya

DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER! DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER! DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER! DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER! DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER! DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER! DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER! DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER! DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER! DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER! DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER! DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sercinho123 -- 10 Nisan 2015; 17:51:50 >

• quote:

Orijinalden alıntı: JustForYouu

quote:

Orijinalden alıntı: tufan erkul

Evet hocam altın renkli çerçeveyi kastettim

Hocam şimdi 1. Sayfadaki linke tıklayıp gözlükçünün dükkanına geliyosun. Wayfarer modelinden 1 tane sepete at 1 tane de diğer modelden at. Daha sonra ödeme sayfasına git eğer kuponun varsa burda kullan kuponunu. Ödemeyi yapma çık ordan.
    Ürünler "Ödeme bekleyen siparişler" bölümüne düşer oraya tıkla, satıcıya mesaj at. İstediğin modelin numarası yaz boyutunu yaz.
    DonanımHaber üyesi olduğunu ve indirim istediğini yaz. Görünce sana mesaj atar indirim yaptığını söyler.

İstediğin model: wayfarer 2140 901 size:?

3025 gold green size: ?

İlk sayfadaki link açılmıyo galiba hocam

Bu arada bu saatin siparişini verdim gelince fotoğraflarını paylaşırım

http://www.aliexpress.com/snapshot/6593384767.html?orderId=66666447173183

• +1
  • quote:

Orijinalden alıntı: realmrxa

Konu bir ara çöpe bile taşındı

O zaman emek veren herkesin eline sağlık,işimiz olursa yararlanırız

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gözlük için satıcıyla konuştum indirim yapacağını söyledi. Place order yap dedi. Şimdi "My Orders" bölümünde "Your Payment is Being Verified" yazıyor. Bir yanlışlık var mı satıcı bu kısımda fiyatı düşürebilir mi?
  • Ericten gözlük almak sepete atıp ödeme kısmında bıraktım 19 dolara indirdi şimdi sepete başka ürünler attım 35 dolara tamamlamak için ama bu sefer 5 dolarlık kuponu kullanamıyorum eric in gözlüğü ödeme kısmında olduğu için tekrar sepete attım alacak olduğum ürünleri ve gözlüğü bu sefer eric indirim yapamadı gözlükte hatta söyle bi ekran alıntsı yolladı
    bi yardım edebilirmisiniz

DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER!

• Evet bir yanlışlık var, siz place order yaptıktan sonra kart bilgilerini girip ödemeyi yapmışsınız. Place order'a tıkladıktan sonra kart bilgisi vs. girmeden direkt my orders'a dönmeniz gerekiyordu. Verdiğiniz siparişe tıklayın, ödeme onaylanmadı ise iptal edebilirsiniz belki. Cancel Order gördüğünüz yere tıklayın.
  • arkadaşlar lucy indirim yapıyor mu dh a özel şu saati beğendimhttp://tr.aliexpress.com/store/product/NEW-AR5905-5905-GOLD-BLACK-STRAP-CHRONOGRAPH-MEN-WATCH/935985_1335982692.html önerir misiniz ?
  • Sen tamamen mi ödedin?
  • ynsdrn kullanıcısına yanıt
    Hocam önceki tüm beklemede duran siparişleri iptal edin.Sonra daha ilk aşamada kuponu kullanıp en son fiyat değişimi isteyin.
  • sercinho123 kullanıcısına yanıt
    Hocam adam bileklik üzerine çalışıyor anladığım kadarıyla öyle değil mi? O zaman tamamında mı yüzde 10 indirim oluyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: realmrxa

Sen tamamen mi ödedin?

Aliexpresste kart bilgilerim kayıtlıydı, şifreyi girdim ama siparişe tıkladığımda place order kısmında duruyor pay success kısmına geçmemiş
  • yaptım hocam hepsini iptal ettim tüm ürünleri sepete attım 35/5 indirimi uyguladım sonra gözlükçüye mesaj attım indirim için ama yapamadı söyle bişey yolladı

"You can make new order use a coupon suitable for $19

Sure, will be VIP discount, but because you used large coupon, I can't set VIP discount now"
  • Hocam ericten andın gözlüklerin linkini paylaşabilirmisin ben bulamıyorumda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tufan erkul -- 10 Nisan 2015; 19:09:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Khalasar

Evet bir yanlışlık var, siz place order yaptıktan sonra kart bilgilerini girip ödemeyi yapmışsınız. Place order'a tıkladıktan sonra kart bilgisi vs. girmeden direkt my orders'a dönmeniz gerekiyordu. Verdiğiniz siparişe tıklayın, ödeme onaylanmadı ise iptal edebilirsiniz belki. Cancel Order gördüğünüz yere tıklayın.

Evet ödeme yapmışım yanlışlıkla, bankadan para çekilmiş. Siparişler kısmında cancel order yok şuan. Ne yapabilirim?
  • Satıcıya durumu belirtip, donanımhaberden geliyorum, indirim almak için place order yaptım ama yanlışlıkla ödeme yaptım siparişi iptal eder misin diyebilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: juzam1907

http://tr.aliexpress.com/store/product/Special-Discount-HOT-Men-Watches-Mercedes-SLS-50-meters-waterproof-men-s-sports-watch-free-shipping/1267885_1998495516.html

Yorumlar iyi, buradan satın alınan saatleri de daha önce youtube'da incelemiştim. Fiyat olarak ilgili saat 65-95 dolar arası değişiyor AE üzerindeki satıcılarda. Burayı tercih ettim ben bakalım.

Forumdan birkaç arkadaş daha almıştı bu modelden onlar hangi satıcıdan almıştı acaba baya memnunlardı. Mesajı görürlerse cevaplarlar umarım.

• 
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.