Şimdi Ara

DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER! (117. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
12.321
Cevap
680
Favori
602.146
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 115116117118119
Sayfaya Git
Git
sonraki

DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER!

(En Son Oy Tarihi: 30.3.2024)
Giriş
  • İlk sayfadaki tag'ın saatinden alan varmı?
    İçindeki dalgalar çalışıyormudur foroğrafta iyi görünüyor ama.
  • Khalasar kullanıcısına yanıt
    Hocam benim kordon siyah ve bazı yerleri bakır renginde :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam ericten aldığınız gözlük ilandaki birinci gözlük mü oluyor
  • Arkadaşlar Erick den resimdeki gözlüğün siparişini verdim ve 22 dolar ödedim. Bu modeller Erick in sitesinde best quality serisinde yani 1:1 olmayanlar mı oluyor.
    Erick'in sitede high quality lermi daha iyi olanlar best quality mi?
     DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metiletilfenol -- 11 Nisan 2015; 3:48:12 >

• Bende şu linkteki ürünü alacağım ;http://www.topone1688.com/products/wayfarer-2140-901s-39.html
    alıpta pişman olan, yüzüne tam olarak oturmayan var mı acaba ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ynsdrn kullanıcısına yanıt
    Evet, Erick'ten aldığım birinci fotoğraf, somurttuğum resim. Yüzüme oturmadı. :(

• quote:

Orijinalden alıntı: MesutBY

Evet, Erick'ten aldığım birinci fotoğraf, somurttuğum resim. Yüzüme oturmadı. :(

Onu demedim hocam aliexpresteki ilanında 1. gözlük oluyor heralde

• MesutBY kullanıcısına yanıt
    Eğlenceli bir paylaşım olmuş.

Şimdi şöyle.Sizin bacanağın aldığı çakmada yazan model numarasıda çakma.Orjinal sitede ben bulamadım.

Sizin suratınız yuvarlak hatlarda ve biraz da genişçe.Size şöyle bir öneride bulunayım.topone1688'den beğendiğiniz gözlük modelini bir optikçide deneyip ona göre alın.

54 ekartman mıydı 50 miydi bir önceki sizde?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi realmrxa -- 11 Nisan 2015; 9:56:01 >
  • raunk kullanıcısına yanıt
    Valla alanlar var.Şu ana kadar kötü geribildirim yapan olmadı ama siz yine de aklınıza takılanları satıcıya bir danışın.
  • @metiletilfenol Best quality daha iyi olanlar hocam.

@cuneyd01 Modeller 1:1 ölçüde.Yani normal hayatta hangi ekartman uyuyorsa yine uyacaktır.Biz buradan kesin bir şey söyleyemeyiz.Kimine 54 ekartman olmazken bana 50 tam oluyor mesela.

@ynsdrn Evet arkadaş 1.dükkandan almış.Boyut konusunda emin değilseniz bir optikçiye gidip hangi ekartmanın uyduğuna bakmanızı öneririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iFruit

quote:

Orijinalden alıntı: zx6r

Benim gözlük 3 Nisan'dan beri yurt dışına sevk edildi olarak gözüküyor. Gelmesi uzun sürecek anlaşılan..

20 gün ilave et üstüne china post

23 Nisan'ı bulacak yani. O kadar bekledik ürün sağlam gelir inşallah.

• quote:

Orijinalden alıntı: realmrxa

@metiletilfenol Best quality daha iyi olanlar hocam.

@cuneyd01 Modeller 1:1 ölçüde.Yani normal hayatta hangi ekartman uyuyorsa yine uyacaktır.Biz buradan kesin bir şey söyleyemeyiz.Kimine 54 ekartman olmazken bana 50 tam oluyor mesela.

@ynsdrn Evet arkadaş 1.dükkandan almış.Boyut konusunda emin değilseniz bir optikçiye gidip hangi ekartmanın uyduğuna bakmanızı öneririm.

Bu 50 yada 54 ekartman olmasını satıcıya kendimiz mi Söylüyoruz? Ve bize hangisinin uygun olduğunu nasıl belirleyeceğiz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cuneyd01 C kullanıcısına yanıt
    Satıcıya söylüyorsunuz.
  • Uv400 testini erikten alıp da Gözlükcude yaptıran var mi?

Bir de 50 veya 54 hangisinin uyup uymadığını anlamak için gozlukcude bir modeli deneyip sonra Erick ten alsak iyi bir sonuç verir mi? Yani erickin sattığı gözlüğün boyutuyla gozlukcudeki gözlüklerin boyutu aynı midir?

• Beyler aliexpress den 69 dolarlık sim kartı olmayan akıllı saat aldım sorun olmadan gelir değil mi gümrük sınırına biraz yakın sanırım bir sorun çıkarsa paramı geri alabilir miyim?

• quote:

Orijinalden alıntı: realmrxa

@metiletilfenol Best quality daha iyi olanlar hocam.

Teşekkürler hocam bilgi için. Ben 50 veya 54 demedim kafam büyük olduğu için Large Size yazdım sadece ne yollar bana.

Ben birde optik gözlük aldım 36 dolara "Leao's store" diye bi satıcıdan satıcıya sorular sordum hiç birine cevap vermedi umarım düzgün bişi çıkar :D

• Boyutlar aynı faydası olur.Henüz optikçiye yollayan olmadı ancak erickten canlı olarak uv için resim aldığımız oldu.
  • metiletilfenol kullanıcısına yanıt
    Hocam Large yazdıysanız 54 yollar.
  • Bu arada Erick'le konuştum.Yarın(bugün ofiste değil) UV testi ile ilgili video çekip yollayacak.Ben de ekleyeceğim buraya.
  • slm arkadaşlar
    TAG Heuer GRAND CARRERA Calibre 17 RS2 Gözlük arıyorum model numarası CAV518B.FC6237
    Aliexpres'te 3 * 4 mağazada buldum fakat 1/1 birebir fake mi değil mi emin olamadım.
    Burada biri TAG Heuer GRAND CARRERA Calibre 17 siparişi verip fotoğraflarını koymuştu şimdi bulamıyorum.
    Saatler ile bilgili arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.Teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 115116117118119
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.