Şimdi Ara

DERECE ÖĞRENCİSİNDEN ÜCRETSİZ TYT AYT KİTAPLARI

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
3
Favori
1.446
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar herkese merhabalar. Güzel geçen bir sınavın ardından harika bir proje ile karşınızdayım. Geçen haftalarda yavaş yavaş kitaplığımı toparlarken çözmediğim ya da birkaç testini çözdüğüm kitapları kenara ayırdım. Kafamda sınavdan sonra kitapları ucuza satmak vardı. Sonra dedim ki neden ücretsiz vermiyorum? Kitap fiyatlarının iyice uçuklaştığı şu günlerde insanlara faydam olur diye düşündüm. O yüzden elimde kalan çözülmemiş kitaplar, ders notları vs. hepsini ücretsiz dağıtacağım.

Fakat şöyle bir karar aldım. 1 kişi en fazla 5 kitap/not alabilir. Çünkü amacım oldukça çok kişiye fayda sağlamak. Ayrıca 9-12. sınıf tüm biyoloji konularının el yazımla yazılmış notları var elimde. Merak etmeyin el yazım gayet okunaklı, defterler gayet renkli. 3 defter halinde olduğu için 1 kişiye vereceğim biyoloji notlarını. Biyoloji notlarını ilk isteyen alır, gerçekten biyoloji ihtiyacı olan alsın.

Kitaplar arasından istediklerinizi seçip bana özelden adres ve iletişim bilgileriniz ile bildirmenizi isteyeceğim. Bildirdiğiniz kitapları aşağıdaki listeden de sileceğim. 1 kitabı birden fazla kişi isterse ilk isteyen alır. Kargo ücreti size ait olacak ve daha ucuz olması için PTT ile yollayacağım. Ayrıca istediğiniz kitapları bildirdikten hemen sonra kargoya veremeyebilirim. Belki 1 hafta belki 3 hafta içinde veririm. Çünkü 1 kişinin kitapları için her gün kargoya git gel yapamam. Kısacası siz kitabınızı seçin, elbet bir gün ulaşır elinize :)

Şimdi demeyin bu kadar kitabı aldın çözmedin mi, ne çözdün vs. Bazı kitapları zaten dershane verdi. Tabi para verip de çözmediğim bir dünya kitap da var. Ben buraya yazdığım kitapların sayısının birkaç katı kadar kitap bitirdim zaten :) Bunları çözecek ne zaman ne motivasyon kaldı açıkçası.

Bu arada netimi merak edenler için:
    TYT: min 110 (tam kontrol etmedim türkçeyi tam hatırlamıyorum)
    AYT: 76.25
    OBP: 96.1
    SIRALAMAM: 2248

• Palme AYT Coğrafya SB (2019) (Dershaneden aşırmıştım stok: 3)
    • Palme TYT Biyoloji SB (2021)

TESLİM EDİLDİ:
    @Eastai
    • Çap TYT Optik Fasikülü (3-4 test çözülü)
    • Çap TYT Dalgalar Fasikülü (1-2 test çözülü)
    • Palme TYT Kimya SB (2021)
    • Orijinal TYT Mat Denemeleri (normalde 12 taneydi ama ilk 6 çözdüğüm için son 6 duruyor)

@itucmpE
    • Acil Geometri SB (2022) (3-4 test çözülü)
    • Apotemi Modern Fizik (2021)
    • Apotemi TYT Sosyal Bilimler Konu Özeti Kitabı (2021)
    • Acil TYT Mat Denemeleri (normalde 12 taneydi ama ilk 5 çözdüğüm için son 7 duruyor)
    • 345 TYT Kimya SB (2022) (4-5 test çözülü)

@realeu419
    • Apotemi İntegral (2021) (1-2 test çözülü)

@Sköll
    • 9. 10. 11. 12. Sınıf El Yazması Biyoloji Notları
    • Toprak TYT Tarih SB (5-6 test çözülü)

@LaPiera
    • Avantaj AYT Mat SB (Logaritma çözülü)
    • Avantaj TYT Mat SB (temel kavramlar, fonksiyonlar çözülü)
    • Benim Hocam AYT Biyo Video Ders Defteri (2021)
    • Toprak AYT Mat SB (Eşitsizlikler, 2. Derece denklem, LTİ çözülü)
    • Rasyonel TYT Türkçe SB (2022)

@LIU KANG
    • Bilgi Sarmal AYT Kimya (2021) (Elektrokimya, organik çözülü)
    • Rasyonel TYT Türkçe (2022) (sözcükte anlam, cümlede anlam çözülü)

@berkew
    • AYT Kimya Organik Notları
    • Apotemi Türev (2021) (2-3 test çözülü)
    • Avantaj AYT Mat SB (2021)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi egehan531 -- 24 Temmuz 2022; 19:36:50 >

• DemirdenLeblebi kullanıcısına yanıt
    mühendisten desem kurtarmaz mı hocam :)

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • DemirdenLeblebi kullanıcısına yanıt
    yok mu kucurek

• up

• up

• sen gerçekten adamsın adam

• sanırım yetişemedik

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • @itucmpE @realeu419 @Sköll @antalyalijonsow@LIU KANG hocalarım özelden adres isim soy isim vs. gönderebilir miniz? bugün yarın kargoya veririm.

• @antalyalijonsow @LIU KANG @LaPiera hocalarım özelden adres isim soy isim vs. gönderebilir miniz? bugün yarın kargoya veririm.

• arkadaşlar iletişim bilgisi eksik olanlardan özelden istedim. pazartesi günü herkesin kargosunu göndereceğim. sürat kargo’da tanıdığımın anlaşması varmış en fazla 20 TL olacak şekilde elinize ulaşacaktır. ilginize teşekkür ediyorum başarılar diliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi egehan531 -- 24 Haziran 2022; 18:26:10 >
  • arkadaşlar sürat kargo’dan gönderdim kargoları. dediğim gibi alıcı ödemeli yolladım. 16-20 tl civarı ödeme çıktı.

• kitaplar elime geçti, her şey için teşekkürler.

• kitap elime ulaştı çok teşekkür ederim dostum

• kitap elime ulaştı, her şey için teşekkürler hocam

• .

• Arkadaşlar şu an elimde sadece şu kaldı:

Sınav sonuçları açıklandıktan sonra başka kitaplar da ekleyeceğim. Konuyu takip edebilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi egehan531 -- 29 Haziran 2022; 13:59:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: egehan531

Arkadaşlar şu an elimde sadece şu kaldı:

Sınav sonuçları açıklandıktan sonra başka kitaplar da ekleyeceğim. Konuyu takip edebilirsiniz
    Hocam tyt için temiz kitap varsa yazabilir misin

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.