Şimdi Ara

Deprem ovada yıkar-Rehberiniz (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
143
Cevap
0
Favori
23.428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • brava dostum

• hashus arkadaşımız cezalı olduğu için programın kalan bölümlerini ben koyuyorum.

Bölüm 5-marmaranın nallıhan-mudurnuya taşınması, yeni demiryolunun sakıncaları

Bölüm 6-marmaranın nallıhan-mudurnuya taşınması, projeler, enerji projeleri

Bölüm 7-marmara depremi- ovalar- kayalıklar, uygulamalı anlatım

Bölüm 8-ovalar-ovalara imar izni verilmesi- tarihi örnekler

Bölüm9- yıllık milyarlarca dolar karlar,projeler

Bölüm 10-önemli bolu dağı geçidinin geleceği, van 100. yıl üniversitesinin kayalık arazi başarısı

Bölüm 11-van ovası, kayalık arazideki yapılaşmalar, hava kirliliği- sel- deprem riski olmayan bir van

Bölüm 12-ovalar-dsi, bala depreminin önemli yanları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AC DC -- 29 Ocak 2008; 16:17:36 >

• quote:

Orjinalden alıntı: Tr_Tracy_

noldu ki ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cuulman1 -- 29 Ocak 2008; 20:52:43 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: shadow_shooter

Hashus cidden böyle yararlı bir konu açtığın ve ayakta tuttuğun için teşekkür ederim.

ah bide ceza vermeseydiniz
  • Kanaltürk'de konuşması vardı deminden beri onu dinliyordum 10 dakika önce bitti.Hem depremi hem de enerjiyi kısaca özetledi bize.
  •  Deprem ovada yıkar-Rehberiniz
  • kotam doluyor diyenler için konuşmaların bir kısmının slaytla desteklenmiş halini de koyuyorum
  • yazılı anlatım da eklenmiştir
  • arkadaşlar o deprem riski haritası yanlıştır, şuanda yapılmaya çalışılan asıl harita sağdaki gibidir, yani sadece ovalar kırmızı renkte olmalıdır ancak bu haritanın yapılmasına izin verilmemektedir malesef

Deprem ovada yıkar-Rehberiniz
  • evet deprem oldu ankarada bakalım yinemi dolmayacak başlık, utandım gerçekten
  • çok önemli bir konu, tebrik ve teşekkür ediyorum, hepimizin bilinçlenmesi şart
  • Valla böyle bir başlık uzun süredir varken, deprem olması... =) Cidden korkuttu beni.
  • hashus1099 som agizli cikti
  • quote:

Orjinalden alıntı: Shadow_Shooter

Valla böyle bir başlık uzun süredir varken, deprem olması... =) Cidden korkuttu beni.

kardeşim korkmana gerek yok, gop ta oturuyordun herhalde. komşu sayılırız. burada sorun yok. adı üstünde çan-kaya. yaani yukarıya bakarsan göreceksin. kayada depremin frekansı yüksektir. yani titreşim halinde kalır. sert zemin fazla sallanmaz.

ama demetevler, mürted, sincan tarafı berbat. orada oturacağıma çadırda kalırım. oralar bataklık. korkmaya gerek yok.

yarın ilyas hocamla konuşurum

quote:

Orjinalden alıntı: Ekreizze

çok önemli bir konu, tebrik ve teşekkür ediyorum, hepimizin bilinçlenmesi şart

bir şey değil de görüyorsun kim ilgileniyor

• quote:

Orjinalden alıntı: ugr7

hashus1099 som agizli cikti

Allah büyük kardeş, daha bugün dedim, bu başlığı umursamayanlar deprem olunca da korkudan 3-4 sayfa dolduruyor diye. bu gerçeği hatırlamak için illaki böyle irkilmek mi lazım
  • bari böyle bir anda az göz gezdirin, bir de şimdi ilyas hocamın gönderdiği son mailleri koyuyorum buraya, az bekleyin. resimleri sabaha koyarım, metni şimdi veriyorum
  • Şahane bir konu. Vakit bulunca tüm videoları da izleyeceğim.

teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.