Şimdi Ara

**** Depoları boşaltın. salı günü akaryakıta indirim geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.841
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.mynet.com/haber/guncel/motorin-ve-benzine-indirim-geliyor-2843353-1

**** Depoları boşaltın. salı günü  akaryakıta indirim geliyor

Motorin ve benzine indirim geliyor
    Ham petrol ve kurdaki düşüşün ardından akaryakıt fiyatlarını değerlendiren uzmanlar, Pazartesi ya da Salı günü benzin ve motorinde indirim beklediklerini açıkladı.

Akaryakıt, petrol ve dolar kurunun aynı anda yükselmesi nedeniyle peş peşe gelen zamlarla karşı karşıya kaldı. Bir litre benzinin fiyatı, 5.5 TL’ye kadar yaklaştı. Son dönemde soluksuz artan akaryakıt fiyatlarında, geriye gidiş sinyali gelmeye başladı.

"PAZARTESİ GÜNÜ MOTORİNE İNDİRİM"

Petrol sektörü uzmanları, ham petrol ve kurda bir miktar gevşeme olduğunu belirterek, “Bugünkü veriler dikkate alındığında motorinde pazartesi günü indirim hesaplanıyor. Motorini, benzin izleyecek”

dedi. Uzmanlar, indirim miktarıyla ilgili soru üzerine, “Motorinde 8-9 kuruş olabilir. Benzinde de bu düzeyde belki bunun biraz üstünde indirim hesaplanıyor” dedi. Bu indirimle motorin İstanbul’da 4.60 liraya inmiş olacak.

ABD ETKİSİYLE PETROL DÜŞER Mİ?

Sektör temsilcileri, ABD Başkanı Donald Trump’ın petrol ve şeyl gaz (kaya gazı) üretimini artıracağı yönündeki açıklamalarına işaret ederek, “ABD’de petrol ve gaz üretiminin artışı, uluslararası piyasalarda fosil yakıtların fiyatlarını doğrudan etkileyecektir. Petrol sektörünü yakından izleyen çevreler ve analistler, bu yıl sonunda Brent petrolün varil fiyatının 60 dolar düzeyine çıkabileceği öngörüsünde bulunuyordu. Habertürk'ün haberine göre, ABD’de üretim artışı, petrol fiyatlarının düşmesine yol açar. Fiyatlar, üretim artışına bağlı olarak 50 doların altına inebilir” dedi.

EN SON İNDİRİM NE ZAMAN YAPILDI?

Benzin, 5 Kasım 2016, 8 kuruş indirimle 4.76 liraya gerilemişti Motorin ise, 8 Kasım 2016, 5 kuruş indirimle 4.09 liraya inmişti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drvimu -- 22 Ocak 2017; 11:21:51 >

• imkanı yok bence. petrol fiyatları yükseliyor.
  • 1 kuruş mu yoksa 2 kuruş mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1varili 250litre

Bunun 150litresi benzin+mazot

Kalanıda asfalt,fuel oil tiner vb

Azeriler kuvete doldurup yıkanıyor bu yağ ile

50 dolar 200lira dersen benzinin litresi 1 liraya gelir.

Getir bir varili evde damıtmazsam bir şey bilmiyorum.

Yazık yeminle hırsız besliyoruz 50senedir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Brent petrol varil fiyatı Trump'ın başa geçmesinden beri 2$ arttı :)

adam rusya ile brent'i yükseltmek için uğraşıyoruz .

dolar kuru olmuş 3.78 ne indirimi efendim.

2-3 kuruş iner hafta'ya da 10 kuruşu yerleştirirler.
  • Ahaha komik olmus baslik :)

Bu indirim daha cok zam geleceginin habercisi :'(

• Kesin olmayan bir şey için konu açılması yanlış olmuş.

• Kesin olmayan diye bir şey yok miktarı belli olmasada indirim yapacaktır..çünkü bayilere indirim veya zam gelecek haberi geliyor 2-3 gün önce den

• peki ya lpg?

• 1 kuruş indirim 10 kuruş bindirim yapar hünkarımız

• Depolari boşaltın! !! Depoya hortum salip yerlere akittim mazotu. Nasılsa ucuzluyor. Olmayan indirim, olsa bile miktari belli değil açılan başlıga bak.

Ben de indirim haberi veriyorum INDIRIN DONLARI SENEYE DON LASTIGINDE INDIRIM VAR;!!

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.