Şimdi Ara

Denon avr-2800 alınırmı sizce ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
2.004
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar amacım sinemadan çok kaliteli müzik dinlemek sizce bu amfi işimi görürmü? amfinin karekteri nasıldır? birde amfi 8 ohmda 85 w rms veriyor ben bu amfiyi 4 veya 6 ohma düşürsem sorun çıkartırmı?

• Amacınız müzik dinlemekse neden stereo bi amfi bakmıyorsunuz?
    Denon AVR2800 oldukça eski bir seri, HDMI bağlantı seçeneği sunmuyor. Üstelik sinema içinde biraz zayıf, sadece 5 kanal.

Bütçenizi bilmiyorum ama sadece müzik dinleyecekseniz stereo bir amfi bakın derim. Yok hem sinema hem müzik derseniz o zamanda 7 kanal ve HDMI bağlantı seçeneği sunan bir amfi düşünülebilir. Gerçi bütçenizide bilmiyorum ama..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oronra

Amacınız müzik dinlemekse neden stereo bi amfi bakmıyorsunuz?
    Denon AVR2800 oldukça eski bir seri, HDMI bağlantı seçeneği sunmuyor. Üstelik sinema içinde biraz zayıf, sadece 5 kanal.

Bütçenizi bilmiyorum ama sadece müzik dinleyecekseniz stereo bir amfi bakın derim. Yok hem sinema hem müzik derseniz o zamanda 7 kanal ve HDMI bağlantı seçeneği sunan bir amfi düşünülebilir. Gerçi bütçenizide bilmiyorum ama..

Amfiden isteğim yüzde 60 müzik yüzde 40 sinema performansı ama müzik ön planda stereo amfi yerine bu tipte bişey işime daha çok gelir zaten pc ye optik çıkıştan bağlayacağım bütce olarakda 2. el olarak 600 liranın üstüne çıkamam....
  • denon avr2800 çok ciddi bir amfi detayları yüksek japon mühendislik kalitesi basın dibini buluyor hemde hiç kesilmeden sesi hiç acımadan arka seslere kadar net dijitalize sesi gerçek olarak veriyor stereo da çok başarılı ama sinema sisteminden çok müziğe daha meğilli technics sa gx530 stereo receiverdan daha kuvvetli bi de trafoları aynı model aynı marka cihazın içinde bağlandığı yere kadar aynı denon-marantz-technics-onkyo-yamaha sadece ses işletim sistemleri farklı

• AVR ile müzik dinlemez. Nokta.

Bunun için üretilmiyorlar.

• japonlar korkulur bunların teknolojisinden ama şu var gerçekten japon malımı kore chına vietnam olunca sanki olmuyor gerçeğinden malzemesinden çalınmış replika gibi olmasın harman kardonlar vasat çok kötü bende var hiç memnun değilim seside kötü bi de o kadar para verdim stereo diye kakaladılar. Arkadaşımda vardı denon avr 2800 heryerine kadar demir iriliği büyük oluşu güzel sesini kısıp açarken bile anlaşılıyor potansların ağırlığından sesi de fena değildi ayrıntıları güzeldi satsa alınacak cihaz sonuçta ömürlük bi cihaz...

• Aydın Çırpan A kullanıcısına yanıt
    Harman’ın hangi stereosu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakkr

AVR ile müzik dinlemez. Nokta.

Bunun için üretilmiyorlar.

Nasıl dinlenemez ya? Hastayım şu ahkamlara

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AVR İLE Müzik dinlenmez diyenler MCİNTOSH mu dinliyorlar acaba çok merak ediyorum  

• resatim R kullanıcısına yanıt
    Bu kadar kesin ifadeler kullandıklarında, kendilerini önemli sanıyorlar. Oysa benim ailem de dahil bu milletin büyük çoğunluğu, gazete kuponları biriktirerek aldıkları uyduruk teyplerle dinlediler müziği ömürlerinin büyük kısmında.. Avr ile dinlenmezmiş müzik, noktası da var…😂😂

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Vay be, son mesaj bana ve üç yıl öncesine ait..Hobyler öldü, fazla söze hacet yok..

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Archi33tect kullanıcısına yanıt

Hobi işi öldü resmen . Bu kadar yüksek fiyatlara insan sistemini yükseltemiyor ki. Olduğumuz yerde sayıyoruz. Bırak sistem yükseltmeyi arşive dvd ya da bluray film satın alıp eklemek bile ciddi maliyet o bile insanı zorluyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.