Şimdi Ara

Pioneer Vsx-520-K + PİONEER S-ESR2TB Hoparlör seti nasıldır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
4.734
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ArkadaşlarPioneer Vsx-520-K ve Pioneer S-ESR2TB nasıldır? Birbirlerine uyumları iyi olur mu? Fiyatları Pioneer Vsx-520-K 699 TL, Pioneer S-ESR2TB 525 TL. Linkleri aşağıda.

http://www.sanalpazar.com/Pioneer-Vsx-520-k-Ev-Sinema-Amplifikator__isp7072363

http://www.dijitall.com/urun/pioneer-s-esr2tb-ev-sinemasi-hoparlor-sistemi.aspx

Bir de dijitall.com dan alışveriş yapan var mı?

• Merhaba hocam öncelikle bu tarz setlere yeni başlıyorsanız yada başlamak istiyorsanız olabilir vsx-520 topluluğuna bakabilirsiniz yada vsx-322 li bi set oluşturabilirsiniz tabi kesin bütçe ne ne beklediğinize ve zevkinize göre işler değişir
  • Doğru yeni başladım. Aslında beklentim film izlerken sahnelerdeki ses efektlerini en iyi şekilde duymak. Bütçe olarakta maksimum 1500 tl olabilir. Hoparlör set ile ilgili bir fikriniz yok galiba.
  • Merhaba aslında şöyle bende vsx-520 birde s-es3tb seti kullanıyorum memnunum açıkçası ama merkez hoparlör sizi tatmin etmeyebilir birde sub bakın benim setle aynı sadece slim
  • bu bütçe aralığınada bende pioneer vsx-322 amfiyi önerebilirim gayet güzel bir amfi hoparlör olarakta sn; des_955 in önerdiği pio hop takımı olacağı gibi goldmaster s-4700 yada 800 veya pure acuostics ex serisi de olabilir zaten bütçe belli olunca çok seçenek olmuyor takım şeklinde istiyorsanız bunlar olabilir ama yok hoplar daha kalite olsun diyorsanız parça parça alırsınız wharfedale jamo falan... frontlardan başlarsınız vs ama benim okadar sabrım olmadığı için takım şeklinde aldım sonuç olarak f/p olarak giriş seviyesi gayet tatminkar bir iş ortaya çıkıyor
  • Pioneer VSX-322 amfi piyasada fazla yok gibi. Ancak birkaç sitede görebildim. En iyi fiyat 660 tl. Bu fiyat iyi fiyat mı?
    Bir de Yamaha RX-V473 modeli gördüm. Kampanya varmış. 1300 tl' lerden 800 tl' ye inmiş. Bu ürün hakkında bir fikriniz var mı?

http://www.sanalpazar.com/Yamaha-Rx-V-467-Av-Receiver-Sok-Fiyata-Sinirli-Stok....__isp8227086

• merhaba öncelikle vsx-322 yeni çıktı her yerde bulabilirsiniz fiyat olarakta 600-700 tl arası değişiyor yamaha onun daha üstü fiyatının böyle olması yeni modeller gelecek o yüzden uygun birde dikmene bakabilirsiniz bunun için iyi fiyat birde ilk etapta idare edecek bir set aldınızmı size yeter ileride yavaş yavaş değişim yaparsınız
  • Esr2tb ler gerçektende çok kötü kolon takımı bence bütceyi yükseltip daha düzgün hoparlör takımına yönelin derim . AVR İçin vsx-520 modeli 2010 yılının avr si artık üretilmiyor türkiye stoklarıda neredeyse bir kaç marketin elindeki malzeme dışında tükenmiş durumda yeni vsx-322 modeli var kaldıki bu da yeni değil ama işte en güncel olan modeli ikisi arasında 520 daha güçlü idi 322 ise daha donanımı güçlü bir alet .. Tekrar yazıyorum esr2tb alma
  • quote:

Orijinalden alıntı: byMBO

Pioneer VSX-322 amfi piyasada fazla yok gibi. Ancak birkaç sitede görebildim. En iyi fiyat 660 tl. Bu fiyat iyi fiyat mı?
    Bir de Yamaha RX-V473 modeli gördüm. Kampanya varmış. 1300 tl' lerden 800 tl' ye inmiş. Bu ürün hakkında bir fikriniz var mı?

http://www.sanalpazar.com/Yamaha-Rx-V-467-Av-Receiver-Sok-Fiyata-Sinirli-Stok....__isp8227086

O ürün yamaha 473 değil ki bilginize, yamaha 473 olsa 800tl güzel fiyat olur.

İlandaki ürün: Yamaha RX V 467 AV

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ömerçip1 -- 1 Haziran 2013; 14:18:27 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ömerçip1

quote:

Orijinalden alıntı: byMBO

Pioneer VSX-322 amfi piyasada fazla yok gibi. Ancak birkaç sitede görebildim. En iyi fiyat 660 tl. Bu fiyat iyi fiyat mı?

O ürün yamaha 473 değil ki bilginize, yamaha 473 olsa 800tl güzel fiyat olur.

İlandaki ürün: Yamaha RX V 467 AV

iki cihaz arasında sıradağlar var internet , radyo , airplay , 4K Falan filan 467 modelinden sonra 471 modeli çıktı üstüne 473 ...

• Doğru söylüyorsun. Yanlış yazmışım. RX-V467 olacaktı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.