Şimdi Ara

Denizliden L2 Oynayan varmi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
648
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar denizliden l2 oynayan warsa buraya yazarsa swnrm vede neresinde oldugunuda belirtirse simdiden tsk ederim

• hahahahah oğuz sen bu hallere düşcek adammıydın abim be:D gel antalya ya 2 saat:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: strega

hahahahah oğuz sen bu hallere düşcek adammıydın abim be:D gel antalya ya 2 saat:D

off antalya off lan öle bi gitmöek istiyomki antalya bi şey yok istanbuldayalan antalya arkadaşlarım abilewr fln hep orda lise fln bitirsem 4 sene sona gelecem
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tw!st of F@int

quote:

Orijinalden alıntı: strega

hahahahah oğuz sen bu hallere düşcek adammıydın abim be:D gel antalya ya 2 saat:D

off antalya off lan öle bi gitmöek istiyomki antalya bi şey yok istanbuldayalan antalya arkadaşlarım abilewr fln hep orda lise fln bitirsem 4 sene sona gelecem

ailen antalyaya göndermek istiyormuş ya gelsene burda güvendesin özkan abin bakar sana :DP

• indiriyom l2 yi %50 :D:D
  • antalyaya en son bi otele ailemle tatile gittiğimde kendimi yurtdışında gibi hissetmiştim gerçekten istanbul yalan

ya dumanist konu dağılmış kusura bakmıon dimi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Virtue34 -- 28 Temmuz 2009; 14:20:53 >
  • onemli deil :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dum4nisT

indiriyom l2 yi %50 :D:D

inşallah elektrik kesilmez ben indirirken % 90 da elektrik gitmişti bastan indirdim :S çok ironik bi durum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ivanov12

quote:

Orijinalden alıntı: Dum4nisT

indiriyom l2 yi %50 :D:D

inşallah elektrik kesilmez ben indirirken % 90 da elektrik gitmişti bastan indirdim :S çok ironik bi durum

torrent 4ever link :http://zamunda.net/details.php?id=103597&hit=1

not: en son banada öle olduktan sonra l2 yi bile torrentten çekme başladm:)

• ozkan bakar tabi xD , tefenniden 100 km uzagim sna , bende antalyada yasiorum bence yazin guzel burasi
  • quote:

Orijinalden alıntı: _NecroKINGS_

ozkan bakar tabi xD , tefenniden 100 km uzagim sna , bende antalyada yasiorum bence yazin guzel burasi

Antalya
  • amma antalyalı varmış be..ne iş yaparsınız beyler bi kahve içerlim bi gün:D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.