Şimdi Ara

###DENİZLİ BULUŞMASI ###İPTAL### (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
201
Cevap
1
Favori
7.692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

!XİR manyak

hekim18 abi her şey sizin istediğiniz şeyler ve tavsiyeler etrafında şekillenecek.Mesela çay içelim,okey turnuvası yapalım vs derseniz bunları göz önüne alırız.

dj gamer sende kuruculardan olursun(programlayıcı,mekan belirleyici...)

ssj2vegeta(değiştir şu nicki) geçmiş olsun.Bizim için sınır yok ama öss'den sonra olursa daha iyi olur gibime geliyor,daha çok zamanımız var...

B@two sanırım sende Gokhan'ın arkadaşısın.birlikte gelseniz daha iyi olur bu buluşmada,tanışamadık onla geçen sefer

BU ARADA SİZDEN İSTEDİĞİM İKİ ŞEY VAR.

1.BURAYA OTURDUĞUNUZ CADDEYİ YAZMANIZ,
    2.FORUMDA TANIDIĞINIZ DENİZLİLİLERİ BURAYA DAVET ETMENİZ(ÇÜNKÜ BEN BÜTÜN DENİZLİLİ ÜYELERE MESAJ ATMAYA ÇALIŞIYORUM,KOLAY DEĞİL)

• bende aldim pm yi. eğer vakit uygun olursa katilmayi isterim tabiki. gerci kpss kursundan kafami kasiyamiyorum ama uygun olursa guzel olur eminim.
    madem oturduğumuz yeri yazmamizi istediniz ilk ben yaziyim ben 1200 evlerdeyim, heralde baska kimse cikmaz burdan

forumda tanidiğim başka denizlili yok malesef...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZEITGEIST -- 9 Mayıs 2009; 4:58:51 >
  • Bende Pm yoluyla haberdar oldum..Güzel olur açıkçası böyle bir buluşma.Tarihi ve yeri söyleyin yeter
  • 22sinde bende denizlideyim. eğer 22-24 arasında olursa bendegelirim.
  • Zaman yeri belirtin ona göre bakalım.
  • pm geldide ben denizlide oturmuyorum sadece salladıydım
  • ben 2 Hazirandan sonra istenilen zamanda istenilen yerde olurum yaz gitsin benide:D
  • Sinan bana yollamamışsın :) gelmeye çalışırım şimdi uygun gelebilecek kişiler belirlensin ondan sonra PLANı hazırlarız diyorum (öyle yapaırz zaten )
  • buluşacak arkadaslara bol eğlenceler denizliye ne zaman gideceğim belli değil olabilirsem bende gelirim buluşmaya.birde buluşacak arakadaslar bowling yapabilir zevkli olur
  • Bana da pm geldi elimden geldiği kadar belirlediğiniz tarihte gelmeye çalışırım.
  • bana da pm geldi arkadaşlar da gelme şansım yok size iyi eğlenceler beni çok görmek isteyen arkadaşlar çınar camii arkasındaki vakıfbank a uğrayabilirler
  • Bende Denizli'deyim ama bana pm gelmemiş
  • Bariss93 adlı arkadaşla da aynı okuldayız
  • Daha bitiremedim pm işini yapmayın böyle.Hiç kolay olmadığını hatırlatırım...Bu arada attığım pmlerin işe yaradığını görmek sevindiriciSanırım burada ÖSS'ye girecek arkadaş yokAncak KPSS girecek bir kişi bulunuyor.Ultio'nun dediği gibi de olabilir(20-30 mayıs)Daha mayıs'ın başındayız.Ya da okulların son haftasında buluşabiliriz(6-7 haziran)
  • Buluşup napçanız? :)
  • Arkadaşlar bende Denizli\GüzelköylüYÜm Bencede bulusup tanısalım ekle benide Listeye....
  • quote:

Orjinalden alıntı: .:Power:.

Daha bitiremedim pm işini yapmayın böyle.Hiç kolay olmadığını hatırlatırım...Bu arada attığım pmlerin işe yaradığını görmek sevindiriciSanırım burada ÖSS'ye girecek arkadaş yokAncak KPSS girecek bir kişi bulunuyor.Ultio'nun dediği gibi de olabilir(20-30 mayıs)Daha mayıs'ın başındayız.Ya da okulların son haftasında buluşabiliriz(6-7 haziran)

ben öss ye girecem:)
  • aura geçen buluşmaya semih.efendi nerden geldi söylesinburak yapma be hacı15'înden sonrasına ayarlasak olur mu?

Hazır okullarda kapanıyor biz en iyisi 15'înden sonrasına denk getirmeye çalışalım...
  • aydın/nazilliden denizliye geldim ama bidahiki zor malum öss çalışması başladı
  • Beyler iki tane öss li çıktı.zeıtgeıst için zor olacak ama 16'sından sonra ayarlamayı düşünelim.Ya da bu ayın sonuna doğru
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.