Şimdi Ara

###DENİZLİ BULUŞMASI ###İPTAL### (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
202
Cevap
1
Favori
7.692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler yarın taşınıyoz siteler mah. den çamlık mah. gelin bi el atın yaw:D
  • Keşke edebilsekama..Büyük ihtimalle 15'inden sonra bir gün,mangal partisi mi olur başka bir şey mi olur bilemem ama güzel bir etkinlik yapacağızListeyi yeniliyorum
  • Hazirana kadar daha çok var :P daha çok kişi gelir gibime geliyor.
  • Beyler 15'inden sonra burada kalabilecek olanlarla yapacağız.15-30 haziran tarihleri arasında bir tarih belirleyelim.Bir de mangal partisi gibi bir açık hava etkinliği mi yoksa okey-tavla turnuvası tarzı kafe tarzı bir şey mi?
  • Açıkhava yapalım bence..Ama güzel bir mekan olmalı..
  • Bir kaç kişi daha 'evet' derse gidebiliriz.Ben ne kadar para alabilirsem yatırırım bu işe15-30 MAYIS TARİHLERİ ARASINDA AÇIK HAVA ETKİNLİĞİ(MANGAL,SPOR)KAFE TARZI(SOHBET,OKEY-TAVLA TURNUVASI)Hangisi???
  • Bende gelmek isterdim ama su anda İstanbul'dayım. Anca agustosda falan donebileceğim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: hardcrss

Bende gelmek isterdim ama su anda İstanbul'dayım. Anca agustosda falan donebileceğim.

Ben de Istanbuldayım. Denizliye eylülde gidecegim
  • ulus cad. pm atarsanız duruma göre gelebilirim.
  • Eylülde de yaparız umarım bu yapacağımız buluşma organizasyonu keyifli güzel bir şekilde giderse devamı da gelir.
  • emre bilgilendireceğim sizi emre2004 arkadaşımla pm'den o da konuya bakamıyor.Bu arada büyük ihtimalle kafe tarzı bir şey olacak,çünkü mangal vs yapmaya kalkışırsak daha çok iş alırız başımıza,garanti olsa daha iyi olur.Bir de geçen sefer gittiğimiz kafeyi çok beğenmiştim,sigara vs.'de içirtmeden yaparsak iyi olabilir orasıKAFE TEKLİFLERİNİZİ DE BEKLİYORUZ!!!Elime ne kadar para geçerse muhtemelen bu işe yatıracağım...
  • Aykut(aigdeli) ile yaptığımız konuşmalar sonucunda 20 ve ya 21 haziran tarihlerinden birinde yapmaya karar verdik buluşmayı...Aykut abi mangal derken ben kafe diyorum.Kendisinin mangal yakamadığını söylememi istemezdi ama üzgünümŞimdi program kısmına geçelim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • quote:

Orjinalden alıntı: .:Power:.

Aykut(aigdeli) ile yaptığımız konuşmalar sonucunda 20 ve ya 21 haziran tarihlerinden birinde yapmaya karar verdik buluşmayı...Aykut abi mangal derken ben kafe diyorum.Kendisinin mangal yakamadığını söylememi istemezdi ama üzgünümŞimdi program kısmına geçelim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mangal çok makbule geçer söyleyeyim,biraz çok kişi olacak gibiyiz ondan dedim.Şimdi oyun çevirsen olmaz.Hem ortamda bu kadar kişi fazla olur.Çamlıkta mangal en güzeli,daha iyi yerler var da araba lazım...Hem meşgul olacak birşeyler olur,öbür türlü birbirimizin suratına bakıp duracak gibiyiz...

• Başka kimse bir şey demediğine göre gereken malzemeler:MANGAL,YAKACAK,YAKACAK KİŞİ,BÜYÜKÇE MENDİL,İÇECEK,ETLER,VEEEE yerFOTOĞRAF MAKİNESİ!!!

Zorunlu olmayan ama olsa da fena olmaz dedirten şeyler:EN AZ 15 KİŞİ,OKEY TAKIMI,TAVLA TAKIMI,KÜÇÜK ÇAPTA BİR MASA,TOP,BADMİNTON RAKETİ VB. AKLA GELEN VE PİKNİK ALANINDA OYNANABİLECEK HER TÜRLÜ OYUN...
  • Eee kimseden ses çıkmadı,ne iş?
  • piknik yapacaksak nereye gideceğiz? çamlık mı yoksa başka bir yere mi?
    bide benim ayağımdaki sorun devam ediyor pazartesi kontrole gidicem ona göre durumum belli olur
    bu arada tugay subay lojmanlarında oturuyorum :)

edit: çıkacak sanıyoduk çıkarmadılar :/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ssj2vegeta -- 17 Mayıs 2009; 0:19:31 >
  • Valla detayları Aykut abi'ye bırakıyorum hepinizin aklına o soktuGeçmiş olsun sanırım yarın çıkacaktı o ya?
  • Daha önceki buluşmayada katılan Selahattin abimiz mangal işini halletmiş bulunmaktadır!!!
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.