Şimdi Ara

Denize Düşen 2 iPhone 5 için Yardıma İhtiyaç Var.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
929
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

3-4 Gün önce denize düşen 2 tane garanti süresi bitmiş iPhone 5 var, o günden beri pirinç içinde bekletiyordum ama az önce baktım lakin telefonlar açılmıyor. Benim merak ettiğim ve sizden bilgi almak istediğim nokta şu; telefonları Apple belli bir ücret karşılığında başka telefon ile değişiyor mu ? Garantisi bitmiş telefonlar için 730 Lira gibi bir ücret talep ediyorlardı diye hatırlıyorum ama bu değişim için mi bilmiyorum. İkinci nokta ise bu saatten sonra ne yapmam lazım Apple'a mı vereyim yoksa başka bir teknik servise tamir için falan mı vereyim ?

Sizce en mantıklı ve temiz yol hangisidir ? Bilgilerinizi paylaşır mısınız ? Pazar gününe randevum var , olursa gideceğim. Elimde telefon falan kalmadığı için Apple'ı arayıp soramadım ama bugün bir telefon bulup Apple'a da sormak istiyorum açıkcası :)

Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Capt. Awesome -- 26 Haziran 2014; 17:24:00 >

• Pirinçe yatırmak iyi oldu hiç bir sorunla karşılaşmaşsın.

Umarım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • En mantıklı yol 700 tl verip telefonları yenisi ile değiştirmek.

• Geçmil olsun. İki iphone 5 i denize düşürene apple yardım etmez karşim. Geçtim Apple ı Tıbbın bile çaresiz kaldığı bir şey bu. İki iphone denize nasıl düşer ya

• Umarım açılır ama kaç gündür telefonlar bir tepki vermeyince insan korkuyor :)
    Telefonlar kardeşimin, onlar denize düşünce bendekini ona verdim şimdilik. Denizden çıktıktan sonra bir kaç kere açmayı falan denemişler, bu yüzden biraz korkmuyor da değilim hani belki sulu halde açmaya çalıştıkları için sorun çıkar diye.
  • Deniz kenarında kayalıklardayken ayağı kaymış maalesef, yapacak bir şey yok. Cana geleceğine mala gelmiş oldu gibi :)

700 Lira karşılığında değişim kesin ise güzel haber, teşekkürler :) Pazar'a 1 randevum var ama 2 telefon ile de ilgilenmezler galiba tek randevu ile :(
  • Benimde bozuk ıphone 5 im var onu da aynı şekilde 700 tl karşılığında değişirler mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Capt. Awesome

Umarım açılır ama kaç gündür telefonlar bir tepki vermeyince insan korkuyor :)
    Telefonlar kardeşimin, onlar denize düşünce bendekini ona verdim şimdilik. Denizden çıktıktan sonra bir kaç kere açmayı falan denemişler, bu yüzden biraz korkmuyor da değilim hani belki sulu halde açmaya çalıştıkları için sorun çıkar diye.

Bu bir çeşit koruma sistemi pil ile iletişimi keser ios enerji gitmez açılmamasının sebebi budur en fazla jack girişi boğuk ses verebilir.

• Az önce Apple ile görüştüm ime numarasından telefonları kontrol edip Türkiye'den servis alabileceğimi söyledi. 730 lira karşılığında da istersem cihazların yenileri ile değiştirebileceklerini söyledi :) 1460 lira gidecek ama ne yapalım, yorum yapan herkese teşekkür ederim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.