Şimdi Ara

Denizbanktan yeni kredi kartı alana 3 ay int. alışverişi için %50 toplam 300 tl (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.712
Cevap
52
Favori
131.512
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hDundar

Ben de gördüm ve başvurdum internetten ve 5 dk sonrasında beni aradılar. Hangi kartı istersin dediler ben anlamam hangisi iyiyse onu ver dedim. Black kart bonusun tyüm özelliklerini kapsıyormuş ve dahası varmış, ondan olsun dedim. Bir de KMH verelim dedi, onu da ver anam dedim. Ve teli kapatınca sms geldi kmh ve kart onaylandı diye. Ama ne kadar limit onaylandı bilmiyorum. Hızlı gelir mi kart ? Yada kartın akıbetini bir yerden takip edebiliyoruz mu ?

Eğer Denizbank' ta hiç hesabınız yok veya internet bankacılığına giremiyor iseniz şubeden isimsiz banka kartı almadan biraz zor (aynısı bende oldu bankaya gidip isimsiz kart alıp internet bankacılığı açtırdım karta şifre vs alıp öyle öğrendim) ya da kartın gelmesini de bekleyebilirsiniz kartın akıbetini de ancak MH aradığınızda öğrenebilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Can851 -- 23 Nisan 2021; 18:26:36 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• teacher3584 T kullanıcısına yanıt

O zaman teori patladı :) Demekki şans işi imiş.

• hDundar kullanıcısına yanıt

Bana da 8 bin kmh açmışları anında kapattırdım. Kmh ve sonradan taksitlendirme işlemlerinde faiz aşırı yüksek. İhtiyaç kredisi de keza öyle. Denizbank faiz konusunda çok uçuk

• quote:

Orijinalden alıntı: hrn001

Limit 3500. Alır almaz baktım hiç harcama yapmadan. Belki bu da olabilir.

Ben de sizinle aynı şekilde yaptım, bana da 12 aylık harcama sözü kampanyası öneriyor ve en düşük 1000TL harcamaya 50 puan şeklinde. Üstelik 2 kart için de böyle. Harcama yaparsanız ve yeni teklif gelirse bildirir misiniz?

• outofnick O kullanıcısına yanıt
    Olur kardeşim.

• Altungold'da geçerli midir?

• Hiç sms vs gelmedi 13.600₺ limit çıkmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: outofnick

Ben de sizinle aynı şekilde yaptım, bana da 12 aylık harcama sözü kampanyası öneriyor ve en düşük 1000TL harcamaya 50 puan şeklinde. Üstelik 2 kart için de böyle. Harcama yaparsanız ve yeni teklif gelirse bildirir misiniz?

Alıntıları Göster

aylık 1000 tl harcamaya her ay mı 50 tl bonus veriyor yoksa 1 defaya mahsus mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: hrn001

Bende de kartı alır almaz baktım 3x100=75 e başvurdum. Kart ücretini iade ederler diyerek. İnşallah yanılmam.
    Hocam ben de sizin gibi yaptım 3x100-75tl bonus aldım. Kart Gold-Limit 4.000TL idi benim. umarım kart ücretini de geri alırız. 300TL iadeyle güzel bir fırsat olacak denizbank :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bmözdemir16 kullanıcısına yanıt
    İnşallah zaten 75 bonusu almışsınız deyip kart ücreti ni vermememzlik yapmazlar

• Denizbank müşterisiyim ama kredi kartım yok,internet şubeden kart başvurusu yapabilirmiyim,ve hangi kartı almalıyım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Net kartım var. Ücretli deniz bonus kart alsam kampanyaya dahil olur muyum?

• quote:

Orijinalden alıntı: kadrolu01

Net kartım var. Ücretli deniz bonus kart alsam kampanyaya dahil olur muyum?
    Kampanya döneminde hiç Denizbank Kredi kartınızın olmaması lazım ilk kez kart başvurusu yapıp onaylananlar dahil kampanyaya

• Teşekkürler

• Diğer bankalardaki k.kartları olarak en cazip bu kartmıdır bide eticaret için iade sitelerinden hangisini kullanıyorsunuz??

• quote:

Orijinalden alıntı: bonuslarlayaşıyorum

aylık 1000 tl harcamaya her ay mı 50 tl bonus veriyor yoksa 1 defaya mahsus mu?

Alıntıları Göster
    Şartları göstermeden ONAYLA butonu göründüğü için bakamadım ama tahminim yalnızca 1 ay olduğu yönünde.

• quote:

Orijinalden alıntı: outofnick

Şartları göstermeden ONAYLA butonu göründüğü için bakamadım ama tahminim yalnızca 1 ay olduğu yönünde.

Alıntıları Göster

1 seferlik hocam

• Kredi kartım onaylanmış internet şubeden şimdi gördüm,kart gelmeden internet alisverisi yapabilirmiyim?

İkinci sorum ise bu kampanya için ayrıca katılım gerekmiyor dimi?Ayrıca sektör ve pos şartı yok dimi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • samil422 S kullanıcısına yanıt

Kart gelmeden önce 1000 tl limitli sanal kart tanımlıyorlar ve hemen kullanabiliyorsun. Bu özelliklerini takdir ettim, diğer bankaların çoğunda yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: NEVERDIES

Kart gelmeden önce 1000 tl limitli sanal kart tanımlıyorlar ve hemen kullanabiliyorsun. Bu özelliklerini takdir ettim, diğer bankaların çoğunda yok.

Bende olmadı? Mh ile görüşmüştüm kart gelmeden bana fiziki kart gelmeden size sanal kart açamayız dedi dediği gibi de fiziki kart geldikten sonra sanal kart otomatik açıldı

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.