Şimdi Ara

Denizbanktan yeni kredi kartı alana 3 ay int. alışverişi için %50 toplam 300 tl (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.712
Cevap
52
Favori
131.526
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kart kaç günde geliyor? Geçen hafta başvurdum, onaylandı ama karttan haber yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NEVERDIES

Cok tuhaf bir banka Denizbank. Normalde benim kredi limitim dolu, Axess limit artırmıyor, Yapı Kredi artırmıyor. Denizbanka başvurdum anında 17 bin limit vermiş, yetmemiş 8 bin kmh tanımlamış.

Ayrıca Denizbank Bonus programından ayrıldı mı acaba? Kendi sade kartlarını gönderiyor sanırım. Başvuru yaparken Bonus ibareli kart yoktu hiç. Gold kartı seçtim.

Benimde sizinki ile aynı kart Bonus programında internet alışverişi yaptım 0.01 TL Bonus yüklendi Bonus programına dahil kart yani bir sorun yok

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Acaba 3 ay boyunca derken hangi ayları kastediyor? Nisan buna dahil mi, kart henüz teslim edilmemişse ne olacak

• quote:

Acaba 3 ay boyunca derken hangi ayları kastediyor? Nisan buna dahil mi, kart henüz teslim edilmemişse ne olacak

1-30 Nisan arasında başvurup onaylanması lazım sonrasında da Nisan-Mayıs-Haziran ayları boyunca harcama yapmak (internet dahil sadece) bunlardan da azami 100 kampanya boyunca (3 ay) toplamda da 300 TL indirim kazanıyorsun (MH sordum bu ayki harcamaların indirimi gelecek ayın ilk 5 iş günü içinde yansıyacak imiş)

• bahadırgs B kullanıcısına yanıt

kart gelene kadar kampanya biter tabi gelir mi orası şüpheli

• quote:

Orijinalden alıntı: .Eray.

kart gelene kadar kampanya biter tabi gelir mi orası şüpheli

Benim Çarşamba onaylandı cumartesi elimdeydi (kuryeden kuryeye değişiyor tabii) daha önce de Denizbank' ta hesabım bile yoktu kart onaylanması ile birlikte açıldı

• Kart gelene kadar Nisan yanabilir o zaman. Kaç günde geliyor? Benimki bugün sabah onaylandı.

• quote:

Kart gelene kadar Nisan yanabilir o zaman. Kaç günde geliyor? Benimki bugün sabah onaylandı.

Yukarıda da belirttiğim gibi benim Çarşamba onaylandı cumartesi kurye getirdi kartı (hatta bu ayki indirimi tamamladım bile yansıyacağı tarihi bekliyorum) ayrıca kartı şubeye isteme gibi opsiyon da var diye biliyorum bende ara ara o yöntemi kullanıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Can851 -- 20 Nisan 2021; 20:23:27 >
  • Farkettim hocam mükerrer olmuş :) İyi olur o zaman. Teb için 6x50 kampanyasının son ayındaydım. Tam biter bitmez gelmesi güzel oldu. Teb 6 ay boyunca her ay 50 geri vermişti.

• Arkadaşlar ben de bu kampanyayı görünce başvurup kartı aldım. DenizKartım uygulamasında işlemler--başvurular--sözüne ödül  bölümüne bir göz atın. 3 ay 100 tl harcamaya 75tl bonus ya da 6 ay 150 harcamaya kart ücreti muafiyeti seçenekleri var. TAbi uçuk teklifler de var. Kart ücretine başvurdum ben ve mesaj geldi 1 yıl alınmayacağına dair. 

• quote:

Orijinalden alıntı: horcrux_07

Arkadaşlar ben de bu kampanyayı görünce başvurup kartı aldım. DenizKartım uygulamasında işlemler--başvurular--sözüne ödül  bölümüne bir göz atın. 3 ay 100 tl harcamaya 75tl bonus ya da 6 ay 150 harcamaya kart ücreti muafiyeti seçenekleri var. TAbi uçuk teklifler de var. Kart ücretine başvurdum ben ve mesaj geldi 1 yıl alınmayacağına dair. 

Bende bu seçenekler yok kart ücretine nereden başvurdunuz? MH aradınız yoksa denizkartim uygulamasından mı çıktı teklif?

• quote:

Orijinalden alıntı: Can851

Bende bu seçenekler yok kart ücretine nereden başvurdunuz? MH aradınız yoksa denizkartim uygulamasından mı çıktı teklif?

Alıntıları Göster

Bende de yok. Kişiye özel çıkmış. Bende sadece uçuk dediği teklifler var.

• uygulamada göründü. ara sıra kontrol edilebilir. Teklif şeklinde bildirim yoktu kendim baktım.

• İnternet harcamalarınız diye belirtilmiş. Steam, A101 Onlne, AG, Trendyol Cüzdan harcamaları dahil olur değil mi? A101 için şu an 150/25 indirim veriyor Denizbank 150/20 indirim kodu satılıyor çek satışta. Güzel bir kombo olur.

• horcrux_07 kullanıcısına yanıt
    Bende de kartı alır almaz baktım 3x100=75 e başvurdum. Kart ücretini iade ederler diyerek. İnşallah yanılmam.

• hrn001 H kullanıcısına yanıt

Bende hep 12 dönemlik harcama sözü çıkıyor. İkinizin ortak noktası nedir acaba? Limit düşük olabilir mi?

• NEVERDIES kullanıcısına yanıt
    Limit 3500. Alır almaz baktım hiç harcama yapmadan. Belki bu da olabilir.

• hrn001 H kullanıcısına yanıt

Limitten dolayı değilmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NEVERDIES -- 23 Nisan 2021; 22:49:28 >
  • quote:

Limitten dolayı değilmiş.

Benim limit 2700 bende de 12 aylık harcama sözü kampanyaları çıkıyor.

• Ben de gördüm ve başvurdum internetten ve 5 dk sonrasında beni aradılar. Hangi kartı istersin dediler ben anlamam hangisi iyiyse onu ver dedim. Black kart bonusun tyüm özelliklerini kapsıyormuş ve dahası varmış, ondan olsun dedim. Bir de KMH verelim dedi, onu da ver anam dedim. Ve teli kapatınca sms geldi kmh ve kart onaylandı diye. Ama ne kadar limit onaylandı bilmiyorum. Hızlı gelir mi kart ? Yada kartın akıbetini bir yerden takip edebiliyoruz mu ?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.