Şimdi Ara

Denizbank fastPay [ANA KONU] (83. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.536
Cevap
179
Favori
320.321
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    yüklenen para atm’den çekilirse acaba yine limitten düşüyor mu
  • Ben bu 100000 TL'lik limit bilgisini hiçbir yerde göremedim. Uygulamada görebiliyor muyuz kalan limiti? MH bile limitiniz şu kadardır diyemedi. Yanıtlar için teşekkür ederim.

@merhaba_2233 @projist @kampanyasever @ahmet0691

• tamertunc T kullanıcısına yanıt
    yılın ilk günü para gönderme sekmesinde görünüyor bu rakam. Yıl içinde x2 şeklinde gittikçe azalıyor.
  • tamertunc T kullanıcısına yanıt
    Üşenmedim sizin için baktım, 01.01.2021 den itibaren 50.064 TL para gönderme ve 5.033 TL öde yükle yapmışım. Tekrar para yükle dediğimde kalan limitim 29 TL hemde 01.01.2022' ye kadar. 7 ay bir halta yaramayacak.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • projist kullanıcısına yanıt

Denizbank müşterisi miydiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BsPhotographer kullanıcısına yanıt
    Evet yıllardır

• quote:

Orijinalden alıntı: samil422

Kalan limitimizi nerden öğrenebiliriz?

'Hesaba para gönder" ekranında gönderim limitlerine tıklayın. Bir arkadaş anlatmış 100binin nasıl çalıştığını. Bu müşteri olma olayı şu şekilde işliyor; bir kere bşle müşteri olup hesabınızı kapattıttsanız bile limitiniz açık kalıyor. Hesabımı 2018de kapatmıştım ama limitler açık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi victoribarbo -- 2 Mayıs 2021; 18:59:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tamertunc

Ben bu 100000 TL'lik limit bilgisini hiçbir yerde göremedim. Uygulamada görebiliyor muyuz kalan limiti? MH bile limitiniz şu kadardır diyemedi. Yanıtlar için teşekkür ederim.

Uygulamada para gönder menüsüne girip hesap IBAN numarasını girince altta Gönderim Limitleri ne tıkladığında hem aylık hem yıllık kalan limitini göreceksin.

*** Bir önceki mesajda daha açık anlatılmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmet0691 -- 2 Mayıs 2021; 20:17:41 >

• kampanyasever kullanıcısına yanıt

Evet düşer. Hem yüklemede, hem göndermede limitten düşüyor. ATM den çekince gönderme limitini kullanmamış olursunuz.

• quote:

Ben bu 100000 TL'lik limit bilgisini hiçbir yerde göremedim. Uygulamada görebiliyor muyuz kalan limiti? MH bile limitiniz şu kadardır diyemedi. Yanıtlar için teşekkür ederim.

Hocam, yok bir yerde. Uygulamada her harcamada 100 binden geriye sarıyor. Harcadıkca düşüyor. Görmek için yeni üyelik lazım ya da 1 ocakta kontrol etmek lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi merhaba_2233 -- 2 Mayıs 2021; 22:7:58 >

• Fastpay uygulamasında "İşlem Limitleri" başlığında yazsaymış keşke. Orada yazmayınca uyanamadım limit olduğuna. Dediğiniz gibi 7 ay boş yere duracak o zaman. Vakit ayırıp araştıran, bilgisini paylaşan herkese tekrar teşekkür ederim.

• quote:

Fastpay uygulamasında "İşlem Limitleri" başlığında yazsaymış keşke. Orada yazmayınca uyanamadım limit olduğuna. Dediğiniz gibi 7 ay boş yere duracak o zaman. Vakit ayırıp araştıran, bilgisini paylaşan herkese tekrar teşekkür ederim.

Mesaj atın yıllık limit kalkması için. Ben gönderdim. Diğer uygulamalar örnek gösterdim. Bir kaç kişi daha gönderirse kaldırırlar.

• Yeni güncellemeyle uygulama her türlü işleme doğrulama kodu istemeye başladı. Hadi o neyse giriyorum kodu ''Telefonunuzu WiFi açık olduğundan bulamadım.'' uyarısını veriyor uygulama. Wifi kapatıp deniyorum. Bu sefer de bağlantı sorunu uyarısı veriyor..

Şikayetvar ayni problemi yaşayanların şikayetleriyle dolu.
    Varmı çözümü olan?.

• Fastpay'de limit dolma problemiyle karşılaşanlara önerebileceğiniz platformlar var mı? Tosla hiç stabil çalışmıyor, yüklemeler esnasında sürekli hata veriyor, kartlar kullanılamaz hale geliyor, vs. Fastpay'den oldukça memnundum ama doldurmuşuz yıllık limiti 4 ayda.

• economist52 kullanıcısına yanıt

Güvenlik için uygulama ilk yüklendiğinde mobil veri ile bağlantı ister. Wi-fi kapatıp mobil veri ile bağlanmanız gerekir. Bende Bir şey sormuyor daha bugün eft yaptım

• ahmet0691 A kullanıcısına yanıt

Kendi Denizbank hesabınıza çekim yapıldığında yıllık limit hareket etmiyor bugün kontrol ettim. Daha önce nasıldı bilmiyorum ama şu an fp üzerinden birine gönderim yapıldığında yıllık limit düşüyor, kendi deniz hesabınıza çektiğinizde düşmüyor.

• Denizbank eft ve havale ücreti değilmi arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: lider06

Denizbank eft ve havale ücreti değilmi arkadaşlar

Kolay adres tanımlarsan Denizbank hesabına yıl sonuna kadar ücretsiz.

• shark1907 kullanıcısına yanıt

Daha önce öyleydi ama, dikkat edin düşüyor. Son 2 ayda denizbank hesabına çekip ordan gönderim yaptığım halde limit limit düşüyor.

** Başkasına gönderirken; hem yükleme yapınca, hem gönderim yapınca düşüyor. Yani x2

** Banka hesabına aktar seçeneği ile kendi hesabına aktarınca limitten düşmüyor ancak parayı yüklerken limitten

düşüyor. X1

** Kendi denizbank hesabını normal gönderim gibi girip gönderirsen yine hem yüklerken, hem gönderirken yıllık

limitten düşüyor.

*** Yükleme yaparken ne olursa olsun limitten düşüyor. denizbank hesabı gönderirken limitten düşürmemek için işe yarıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmet0691 -- 3 Mayıs 2021; 19:26:10 >
  • Denizbank kartı ile FastPay'e yükleme yaptım ama para FastPay'e geçmedi, denizbank hesaptan çıkmış görünüyor. Paraya çökrüler sanırım. Böyle sorun yaşayan var mı aranızda?

• 
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.