Şimdi Ara

Denizbank fastPay [ANA KONU] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.536
Cevap
179
Favori
320.429
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bu kadar hatalı bir uygulama da görmedim. az önce elektrik faturası ödemek istedim, onda da hata verdi. bu uygulamada gösterilen ve hatasız çalışan bir işlem var mı acaba?
    hizmet anlayışına bak.

belirttiğiniz şekilde denedim, kart statüsü uygun değildir diye uyarı veriyor.
    sanırım kampanya şartları ağır geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mr.isson76 -- 18 Aralık 2018; 12:16:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mr.isson76

bu kadar hatalı bir uygulama da görmedim. az önce elektrik faturası ödemek istedim, onda da hata verdi. bu uygulamada gösterilen ve hatasız çalışan bir işlem var mı acaba?
    hizmet anlayışına bak.

belirttiğiniz şekilde denedim, kart statüsü uygun değildir diye uyarı veriyor.
    sanırım kampanya şartları ağır geldi.
    Kartınız bazı işlemlere kapalı olabilir. ben de parafly ile statü hatası aldım, enpara kk ile alabildim.
  • az_tek A kullanıcısına yanıt
    Paraf kartımı uzun zamandır kullanıyorum. bugüne kadar hiç hata ile karşılaşmadım. bütün ayarları açık.
    sanal kart değil, internet bankacılığından sanal kart tanımlamak istedim, hata verdi. önceden sanal kartım vardı, şuan görünmüyor.
  • bu fastpay ile anadolu yakası elektrik faturasını ödeyemiyo muyuz
  • cesarepavese C kullanıcısına yanıt
    Yalnızca Boğaziçi Elektrik anlaşmalı diye biliyorum hocam.
  • garanti amex kart da eknelenemiyor sanırım
  • Garanti Bonus sanal kart sorunsuz eklendi; ama online ödeme açık olmasına rağmen ve yeterli sanal limit tanımlanmasına rağmen elektirk faturası ödemesini günlerce alamadı (bu konuda destek birimi de çok yetersiz, hiçbir şekilde yardımcı olamıyorlar)

Garanti Bonus'un kredi kartını ekleyip fatura ödemesini o kanaldan gerçekleştirdim. Kredi kartımdan ekstra bir komisyon kesilmedi, kampanya kapsamında da ödediğim tutarın %5'i birkaç gün sonra FastPay hesabıma geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daddario_tel -- 3 Ocak 2019; 21:19:35 >
  • Ben yaklaşık 3 dönemdir Digiturk faturalarımı, fastPay üzerinden ödüyorum ama hiç birinden iade gelmedi. 60 lira ödedim hep toplamda 5'er liradan 15 TL iade gelmeliydi şimdiye kadar. Benzer şekilde ödeme yapıp iade alan veya aynı durumu yaşayanlar var mı acaba?

https://www.fastpay.com.tr/digiturk-fatura-kampanyasi.aspx
  • daddario_tel kullanıcısına yanıt
    Hocam internet alışverişini açarken mail orderın da açık olduğuna emin olun mail order kapalıyken çekim yapmayabiliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ybilgin

Ben yaklaşık 3 dönemdir Digiturk faturalarımı, fastPay üzerinden ödüyorum ama hiç birinden iade gelmedi. 60 lira ödedim hep toplamda 5'er liradan 15 TL iade gelmeliydi şimdiye kadar. Benzer şekilde ödeme yapıp iade alan veya aynı durumu yaşayanlar var mı acaba?

https://www.fastpay.com.tr/digiturk-fatura-kampanyasi.aspx
    bunu hiç yapmadım ama elektrik faturası için yaptım.
    ilk yapmamda gelmedi müşteri hizmetleri ile görüştüm.
    daha sonra iade ettiler.
    bu ayda direkt kendileri iade etti

• ybilgin Y kullanıcısına yanıt
    Müşteri hizmetleri ile görüşün yardımcı oluyorlar. Bağlanmak da uzun sürmüyor.

• Simin takılı olmadığı bir cihazdan giriş yolu yok değil mi?
  • 7 şubatta 1 lira deneme çekimi yapıldı ancak hala provizyonda görünüyor dönem içinede yansımadı öylece duruyor orda ne yapmam lazım
  • Su faturası da olsa bari

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Üst mesajlarda yazmıştım Digiturk faturama iade gelmedi diye. Arkadaşların yönlendirdiği gibi kayıt açtırdım bonusum yattı ve sorun da düzeltildi. Sonra ödediğim her faturada kayıt açtırmama gerek kalmadan anında bonusları aldım.

Geçen ay Zorlu Enerji %10 iade kampanyası geldi fatura ödedim ama yine iade gelmemişti. Kayıt açtırdım ve bir kaç gün sonrasında telefonuma en kısa sürede yatırılacak şeklinde SMS geldi ve 10 lira iadem de yattı.
    Bence kredi kartı ile komisyonsuz ödeme yapmanın yanında, bu tür promosyonlar olması ve promosyon bonusu zamanında yatmasa bile kayıt açıldığında bunun telafi edilmesi nedeniyle benim favori uygulamam bu oldu.

Belki birilerine yardımcı olur düşüncesiyle görüşlerimi yazmak istedim.
  • Ayın 6sinda yatırdığım elektrik faturasının iadesi gelmedi hala. Yarın kayit actiracsgim. Yakin zamanda benzer sorunu yaşayan oldu mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yazilimsever -- 17 Nisan 2019; 0:41:10 >
  • Sepaş Elektrik faturası ödedim %10 iade anında geldi

• yazilimsever kullanıcısına yanıt
    Bir üst mesajda yazmıştım ama benim süreci şöyle özetleyebilirim;

Zorlu Enerji elektrik faturası ödedim (26 Mart)
    Üzerinden 1 haftadan fazla zaman geçip iade gelmeyince bende fastpay'i aradım kayıt açtırdım. (9 Nisan)
    Sonrasında telefona SMS geldi en kısa zamanda yüklenecektir diye (15 Nisan)
    Daha sonra da fastpay cüzdana 10 lira yüklendi (16 Nisan)
  • Arkadaşlar biletall da 10 tl iade için Özkaymak turizmi dahil etmemiş ,özkaymaktan bileti alırsam iade yansır mı ? İkinci seçenek olarak vapur bileti alırsam iade yansır mı ?

• Merhaba arkadaşlar, iki sorum var:

1) fastpay'e, param genç sanal kartımı eklemeye çalıştım, yalnızca kredi kartları eklenebilir diye bir uyarı verdi ve eklemedi. Aynı uyarıyı ininal kartı eklemeye çalıştığımda da alıyorum. Bu kartları eklemenin bir yolu veya püf noktası var mıdır?

2) Doğrudan fastpay cüzdana, banka kartı yada kredi kartı ile yükleme yapılabiliyor mu?

Bilen arkadaşlar yanıtlayabilirse sevinirim.
    Teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.