Şimdi Ara

Denetimli Artıklık ve Okuma Hatası Lütfen Yardım Edin :S

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
722
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba 2 farklı harddiskim var birisinde C ve D diğerindede F ve E disklerim mevcut, C de windowsum kurulu D yide oyun deposu olarak kullanıyordum, cyberpunkı D ye indirdim sonra setubtan kurmaya çalıştım ve %55 de ısdone hatası veriyordu, sonra dedim ben bu oyunu diğer harddiske taşıyım kopyala yapıştırda %50lerde okuma hatası ve denetimli artıklık sorunu verdi, arşivden çıkarıyım dedim gene okuma hatası verdi, iyice emin olmak için diğer harddiskdeki mafia1 setubunu bu sorun aldıgım D diskine kurulum yaptım sonra oyuna girdim, oyun oynanıyordu ama ara sıra takılmalar oluyordu, oyunu kapattım mafia 1 in oyun dosyalarını alıp diğer diske kopyalayıp yapıştırmak istedim amacım tamamen denemek gene okuma hatası alacakmıyım diye ve evet okuma hatası aldım, demem o ki bu D diskinde büyük boyutlu oyun dosyalarım sağlıklı çalışamıyor ve onları ordan alıp başka bir yere yedekleyemiyorum, deffragler indirdim ve aşağıdaki resimdeki gibi C ve D diskinde sorun buldu

Gözükmüyor sanırım resimdeki hata: Yeniden Ayrılmış Sektör Sayısı 32.280 - 2 - 2 - 36

Denetimli Artıklık ve Okuma Hatası Lütfen Yardım Edin :S

Şimdi bu D diskin veya C ve D diskinin olduğu harddiskde bir sorun var onu anladım ancak bu sorunu harddiskin içindeki verilerimi kaybetmeden ve tekrardan kullanılabilecek hale getirip kullanmam için tamir etmem gerekiyor, D deki yeni indirdiğim oyun dosyalarımı taşıyamıyorum çünkü okuma hatası veriyor, ben bu sorunu format atmadan geçiçi bir süreliğinede olsa C ve D yi nasıl onarabilirim ? Hiç olmazsa içindeki verilerimi kurtarabiliyim, zaten 1 aydan SSD alıp bu harddiskdeki bölümleri silip tekrar biçimlendireceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -pcdelisi- -- 14 Aralık 2020; 13:54:31 >

• Diskgenius ile sektör taraması yaptırıyorum ve bad sektöre rastladı harddiskte eğer ilerleyen haftalarda yeni ssd alınca bu harddiski onarmayı başarbilirsem izlediğim yolu burda konu açarak anlatırım.Isdone.dll hatasından geldim buralara kadar :)

• Yav ne gerek vardı :D şuan kaç bit sistemin 64 mü 32 mi
  • Windows 10 64bit kullanıyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.